jaki operator telefonii kom.?

A ja to mam taki dość specyficzny abonament w Orange płacę 60zł/mies [tzn płacę więcej bo cały czas przekraczam 😁] i mam 25zł do Orange i na stacjonarne, 25zł do wszystkich sieci, 240 min na rozmowy z 3 wybranymi numerami [orange i stacjonarne] i pakiet 200 sms'ów.
Przez kilka lat Idea/Orange, ale z tym koniec raz na zawsze. Drogo i mieli fatalny zasięg.
Ja od wielu lat mam Idee/Orange i w sumie nie narzekam.
Może bym i zmieniła na coś innego, ale przyzwyczaiłam się do numeru a przeniesienie z numerem chyba dość dużo kosztuje?
Kosztuje 50 zł netto - przynajmniej z Orange do Play
w wakacje pracowałam w 36,6 - na kartę i polecam, bo mają ciekawą ofertę.

Sama jestem od wielu lat w Orange na kartę- tak jak ktoś pisał 80% znajomych ma, więc pakiet 600 smsów za 6 zł - do Orange 😉 miałam też (z odzysku) przez rok abonament w Erze- ale zupełnie nieopłacalny- żadnych promocji i zasięg fatalny.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 stycznia 2009 17:55
O ile dobrze pamietam z Orange do Ery jak chcialam rpzeniesc wynosiło to 62 zł? Ale mozliwe,ze to jakas totalna abstrakcja i ja nie pamietam dokladnie  🙂 Wiecej nic 50zł w kazdym badz razie 😉
200sms co miesiąc z pleya do pleya czy na wszystkie?


wlasnie chodzi o to, ze do wszystkich  😎 😎 😎

W końcu sprawę załatwiał mój ojciec skończyło się na abonamencie za 50 zł, w tym są rozmowy za 50 zł do wszystkich sieci (plus przez pół roku 50% gratis) + po 1000 minut miesięcznie na trzy telefony (Orange i stacjonarne). Co do zasięgu i tych spraw, to ja mam złe fluidy, więc się nie wypowiadam...

ze tak powiem: SRUTU TUTU z tymi min do 3 nr.... przynajmniej ja tak mialam w orange, ze:
mialam niby za darmo do 5nr, ale dopiero po tym, jak wykorzystalam te "darmowe" 100 min. czyli np. mialam nr mamy jako ten "1 z 5 za darmo". dzwonilam, dzwonilam i impulsy szly z tych 100min darmowych do wszystkich miesiecznie. dopiero jak sie 100 skonczylo, to do mamy mialam za darmo. jeden wielki przekret niestety.... 🙄 🙄
O ile dobrze pamietam z Orange do Ery jak chcialam rpzeniesc wynosiło to 62 zł? Ale mozliwe,ze to jakas totalna abstrakcja i ja nie pamietam dokladnie  🙂 Wiecej nic 50zł w kazdym badz razie 😉


50 netto to przy stawce VAT 22% daje 61 zł 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 stycznia 2009 15:35
W sumie racja  😡

deborah   koń by się uśmiał...
04 stycznia 2009 15:38
Orange doprowadzi mnie do choroby jakiejś
rok temu w ramach promocji zotań z nami dali mi po zabraniu punktów profit umowe na rok i nokie e50 za 159 zł
w tym roku zaproponowali mi ten sam telefon na ciut lepszych warunkach za 359 chyba ogłupieli...
5 lat z Orange ale tym rzem przegięli. co polecacie?
płace rachunki rzędu 250 zł sporo zatem rozmawiam..
polecicie coś?
Orange doprowadzi mnie do choroby jakiejś
rok temu w ramach promocji zotań z nami dali mi po zabraniu punktów profit umowe na rok i nokie e50 za 159 zł
w tym roku zaproponowali mi ten sam telefon na ciut lepszych warunkach za 359 chyba ogłupieli...
5 lat z Orange ale tym rzem przegięli. co polecacie?
płace rachunki rzędu 250 zł sporo zatem rozmawiam..
polecicie coś?


Ja też odeszłam z Orange właśnie przez to,że moim zdaniem nie szanują klientów którzy sa z nimi od lat..
Ja co prawda nie miałam rachunków rzędu twoich ale jednak poza moim mieliśmy na firmę jeszcze 3 inne telefony..
Bardziej wkurzyło mnie jednak to,że bratu o bardzo podobnej średniej rachunku, dali o wiele lepsze warunki niż mnie.. No i w sumie można powiedzieć, że uniosłam sie honorem i ich olałam 😉 Dłuuugo myslałam co wybrać, analizowałam oferty i wybrałam Play (warunki zaproponowane mi opisałam kilka postów wyżej)
Póki co jestem zadowolona. Z zasięgiem nigdzie jak na razie problemu nie miałam, a byłam na sylwka w środku lasu 😉
Plus ta strona www do zarządzania kontem. Moim zdaniem rewelacyjna sprawa 😀
Mam nadzieję,że zadowolenie nie minie mi z czasem.. 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 stycznia 2009 16:08
Ja też odeszłam z Orange właśnie przez to,że moim zdaniem nie szanują klientów którzy sa z nimi od lat..

Święte słowa, święte słowa. Jak wyzej pisałam - rowniez odeszłam z orange, oferta, ktora mi zaporponowali po całkiem sporej ilosci czasu jakiej z nimi byłam - delikatnie mowiac marniutenka i taka jakby troszke "na odwal"? Obecnie jestem w Erze (wrocilam do nich ponownie) i musze powiedziec, ze jak narazie(zbyt krotki okres czasu by cokolwiek głebiej ocenic) jestem zadowolona.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 stycznia 2009 16:11
Ja od lat jestem z jednym nuerem w Plusie i chwale go sobie bardzo. Pamiętają o różnych ofertach dla stałych abonentów. Swego czasu miałam drugi numer w Erze w abonamencie. Za to, że o starych klienatch zapominali to przeszłam na TAK TAK. Zostawiłam ten numer, bo był i jest mi bardzo potrzebny. Inaczej byłabym juz dawno w Plusie
Ja też ma plusa.. Ale większosć moich zajomtch jest jednak w Orange i jak na to patrze to się wydaje być najtańszy ;/
xxagaxx,  najtańszy ???

Jeśli chodzi o stawkę minutową to chyba obecnie na rynku najtańszy jest Play - 39 gr do wszystkich sieci.

Co nie zmienia faktu że większość moich znajomych też w Orange..
no wiesz chodzi mi o to ze w sieci się wysyła smsy :P wiec chyba jest taniej...

Ja mam plusa tylko i wyłącznie dlatego ze moja rodzinka ma i jak ktos wymienia telefon to ja się załapuje :P
U mnie jak by tak podliczyć to obecnie w domu mamy 2 x Era (abonament i karta)+ 2 x Play (abonament i karta) i 3 razy Orange (abonament)
Tylko Plusa nie tykamy 😉

Ja osobiście przenosin tak jakoś strasznie nie odczułam jako,że sieci mamy różne w domu a najwięcej i tak gadałam z reguły z tatą (Era). Na koncie miałam nazbieranych ponad 600 minut i jakoś ich wygadać nie mogłam bo szły tylko do Orange..
Minuty z obecnego abonamentu (do wszystkich) i tak ledwo wykorzystuje, potem mam równą stawkę do wszystkich więc nie jest źle.. 

Po kilku miesiącach wypowiem się czy dalej jest tak różowo.. 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 stycznia 2009 19:10
ja mam Erę od zawsze, nie jestem całkowicie zadowolona, ale niestety nie wydaje mi się, żeby inna sieć przebijała ją... może spróbuję playa niedługo...
mam pytanie do uzytkownikow ery... czy macie zasieg? bo mi, mojej mamie i kilku znajomym dzisiaj siec nie odpowiada w ogole i nie mozemy dzwonic, odbierac polaczen ani pisac sms'ow  😵  👀 czyzby siec padła?
a rachunki zaplacone 😉?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 stycznia 2009 16:44
a propo's ery - słyszeliście o tym, że Era (a w slad za nią Orange) 23 stycznia zdjęła simlocki z telefonów w ich sieci i powstał bunt posiadaczy komisów telefonicznych, którzy zarabiali na sciąganiu sim locków i załozyli nawet stronę www z protestem? Że nie będą sprzedawać produktóe Ery - kard doładowań etc.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 stycznia 2009 19:47
galopada, ja mam zasięg zawsze i wszędzie...
raz miałam tego typu problem, to się okazało że coś w telefonie się pokitrasiło...

a słyszeliście że Era w ślad za orangem(eks ideą) się sprzedaje(czytaj wydupczyła)?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 stycznia 2009 19:48
Galopada - ja rowniez dzis bez problemow z zasiegiem 😉
ja mam Ere i Orange.

Ere od początku posiadania telefonów.. zasięg nie wszędzie, ale ogólnie b. fajna🙂 przy wymianie dużo telefonów do wybrania, dużo promocji..
jednak od niecałego roku mam także orange (starter) i jestem baardzo zadowolona, sieć wszędzie i jeszcze te pakiety;d  polecam Ere i Orange
m.indira   508... kucyków
26 stycznia 2009 20:01
era od prawie 10 lat (abonament)... plus od wakacji w zeszłym (karta) ...
co do Ery , powiem krótko , najgorsza oferta promocji i innych usług(tel , abonament) , ale za to przemiła obsługa w salonie , i zawsze cos dodadzą od siebie ...
plus , z braku zasięgu w miejscu pracy oraz na wyjazdach(raz plus jest raz era)
tel na dwie karty i problem rozwiązany , obie aktywne , na obie można dzwonić , no i wreszcie świety spokój bom stale w zasięgu ...

wdg mnie najlepsza ofertę ma play , i tel i całej reszty , od karty po ab ...

a domu , era ab , tak tak , simplus i play karta
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 maja 2009 15:19
uwaga, uwaga, przeniosłam się do playa, będę na bieżąco informować co na tak, co na nie 🙂

jak na razie jestem oniemiała 🙂 się podoba, podoba...
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
28 maja 2009 15:27
Właśnie się zastanawiam nad przejściem do Play,kończy mi się umowa w Erze dla firm ale numer chce sobie zostawić.
aleqsandra jest mozliwośc zostawienia sobie numeru od poprzedniego operatora?
Będe wdzięczna za wszelkie info 😉
jest mozliwośc zostawienia sobie numeru od poprzedniego operatora?

jest. mój mąż niedawno się przeniósł właśnie z ery do play. w każdej sieci można przenieść numer, z tego co kojarzę.
przy przenoszeniu z orange do plusa płaciło się chyba 60zł 😉
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
28 maja 2009 16:14
A to dziady francowate  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się