jaki operator telefonii kom.?

Jak w temacie: z usług jakiego operatora korzystacie, jesteście zadowoleni- gdzie najbardziej opłaca się mieć numer? Na kartę, na abonament? Właśnie mija mi termin umowy i zastanawiam się nad zmianą. 🙂
ja korzystam z Plusa - polecam. wszędzie mam zasięg, nigdy nie miałam problemów. na abonament jest dużo różnych opcji i kombinacji - darmowe do kilku osób, telefon za 1zł i co dusza zapragnie. jak najbardziej + dla Plusa  🤣
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2008 21:36
edit
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 grudnia 2008 21:37
A ja mając plusa rzadko kiedy miałam zasięg i jakoś nie przepadam za plusem
galopada_   małoPolskie ;)
29 grudnia 2008 21:40
ja od ponad 5 lat mam erę. poczatkowo na karte od 2 lat na abonament. mysle ze jako ze dzwonie malo, to abonament bardziej mi ( rodzicom) sie oplaca i zawsze mam pieniadze na koncie, kiedy mialam na karte czasami brakowalo do nastepnego doladowania  😁
Od zawsze wlasciwie mam plusa i nigdy nie zalowalam. Chociaz nie, byl taki moment kiedy plus mial bardzo wygorowane ceny w stosunki do innych operatorow.
Mnostwo mozliwych abonamentow / kombinacji, bardzo dobry zasieg, dostepne dobre telefony w dobrych cenach, cala "obsluga" bardzo dobra, nie ma az tylu reklam co u innych.
Miałam kiedyś erę, przeszłam na orange i tego właśnie operatora polecam w 100%.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 grudnia 2008 21:51
Miałam Orange - w zasadzie zastrzezen nie miałam, jednak przeszlam teraz do Ery - po ponad 6 latach razem dawniejsza Idea/obecnie Orange mogło mi zaproponowac cos lepszego jako przedluzenie umowy - przynajmniej tak mi sie wydaje.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 grudnia 2008 21:56
mam plusa i orange i zdecydowanie orange! 80% znajomych ma w orange i jest mi o wiele taniej
a ja mam od 4 lat Orange 🙂 jestem zadowolona, mam Dla Firm oferta Mix jakoś tak  😁
Od ok 9 lat stały klient Plusa 😉 Drogo ale już się przyzwyczaiłam, żadnych problemów z zasięgiem 😉
Ja też mam mixa🙂
Gillian   four letter word
29 grudnia 2008 22:18
Orange, nie narzekam 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
29 grudnia 2008 22:24
Plusa mam,  zasięgu często nie mam. Drogo. Sam sms w celu sprawdzenia stanu konta kosztuje 40 gr. co jest dla mnie... pff głupie. Na szczęście tylko do lutego. Potem powrót do starego, sprawdzonego Orange.
Ja najpierw miałam Plusa ale rozstałam się z nimi bardzo niezadowolona. Już nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale były jakieś cyrki z nowo kupionym od nich telefonem i tym jak to załatwili..

Następnie miałam TAK TAKA - wszystko było ok.

Potem abonament w Orange przez kilka lat. Byłam zadowolona. Do czasu gdy przyszło do przedłużenia umowy. Przy 4 telefonach na firmę, gdzie brat i ja mieliśmy podobne rachunki, on dostał znacznie ciekawsze niż ja warunki, dlatego zdecydowałam się odejść.

Myślałam o Erze, jako że ojciec ma u nich abonament od wielu lat i sobie chwali ale ciekawsze warunki zaproponował mi PLAY więc przeniosłam sie do nich (niespełna tydzień temu 😉 ) Mam nadzieję,że będę zadowolona..
Decydując się na abonament ONE PLAY 65 dostałam telefon za 1 zł, najniższą stawkę na rynku -39 gr do wszystkich sieci, 166 min do wszystkich (wymienialne na smsy). Do tego przez 6 miesięcy płacę tylko połowę abonamentu i jeszcze w ramach promocji świątecznej dostaję przez pół roku co miesiąc po 500 minut darmowych do Play i na stacjonarne.. 🙂

Póki co z zasięgiem wszędzie bez problemu, bardzo podoba mi się ich strona www na której można zarządzać swoim kontem, na bieżąco sprawdzać stan minut, rachunków a nawet dokładny biling. Bardzo fajna sprawa !!! In minus jedynie jak na razie płatna telefoniczna obsługa klienta (1 zł za rozmowe) ale jako,że na stronie www idzie załatwić praktycznie wszystko chyba to nie jest to tragedia..  Mam nadzieję,że zadowolenie mi nie minie 😉
a nowe oferty? Play, Mobile King itp?
GNIADA,  patrz wyżej  😉
znam sporo osób co na Plusa narzekają i też że drogo, i że zasiegu nie łapie...
ja mam w Orange i w Playu

Orange po dobrych... conajmniej 10-12 latach(tel byl przekazywany z osoby na osobe, ale caly czas w jednej firmie) ni epotrafil zaproponowac kompletnie NIC ciekawego dla mojego taty, ktory wszystkie telefony (8 tel na firme) na w Orange. tez sie zastanawia nad Playem.

a ja mam Playa na karte i te 200 sms co miesiac to czad 😍 😉
200sms co miesiąc z pleya do pleya czy na wszystkie?
Ja mam w plusie od lat. I w plusie jest wszystko ok, dopóki się nie zrobi problem. Ja robiłam cesję z mamy na firmę i zapłaciłam dwa razy abonament za ten sam miesiąc - jako mama i potem jako ja. Reklamacje nie dały żadnego rezultatu, obsługiwała mnie jakaś kretynka, która usiłowała mi wmówić, że to ja jestem kretynką, telefonów do BOK-u wykonałam chyba więcej niż ten abonament wyniósł... po tej akcji obiecałam sobie, że w życiu nie zostanę w plusie. I co  🙄 dalej jestem w plusie, darmozjady mają najlepszą ofertę, dołożyli mi sto milionów minut, więc zostałam  🙁 na zasięg nie narzekam, co najwyzej na tą druną omnię co sobie wzięłam  😁
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
30 grudnia 2008 08:38
ja mam od 5 lat w plusie i jestem bardzo zadowolona. przede wszystkim dobry zasieg, abonament nie taki drogi a do tego duzo darmowych minut wymiennych na smsy, duzy wybor telefonow, jak jakiegos nie maja to sciagna z warszawy. przy przedluzaniu umow traktura rownie dobrze klientow jak tych nowych co zadko sie zdaza w innych sieciach, przewaznie maja tylko dobre warunki dla nowych klientow. jak przedluze umowe a nie chce nowego telefonu ktory mi przysluguje za 1 zl wzxamian daja darmowe smsy i minuty za darmo na czas trwania nowej umowy 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
30 grudnia 2008 10:06
Ja jestem od pięciu lat w Orange (abonament), w tym roku zaliczyłam niezłego wkur.., bo chciałam sobie przedłużyć abonament przez internet (więcej dawali w ramach abonamentu), ale nie dało się bez brania nowego telefonu... W końcu sprawę załatwiał mój ojciec skończyło się na abonamencie za 50 zł, w tym są rozmowy za 50 zł do wszystkich sieci (plus przez pół roku 50% gratis) + po 1000 minut miesięcznie na trzy telefony (Orange i stacjonarne). Co do zasięgu i tych spraw, to ja mam złe fluidy, więc się nie wypowiadam...
ja jeden telefon mam od 4 laqt w orANGE i tylko czekam az skonczy mi sie ta beznadziejna umowa za rok grrrrr 😤
drugi mam w erze i jestem bardzo zadowolona. mam msostwo darmowych minut do ery i plusa i sms-ow rownież. a to dla mnie wazne, bo gadam niemilosiernie dlugo i czesto  🙄
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 13:02
ja do 4 lat orange, wcześniej kilka lat Era i na począrku plus.
ja mam od poczatku Orange, czyli juz jakies 6 lat
jestem zadowolona, najpierw mialam na karte, jakies 2 lata temu przeszlam na mixa
zasieg mam wlasciwie wszedzie, zdarzy sie na jakims wybitnym zadupiu chwilowy spadek zasiegu, ale ogolnie ok
Od zawsze era tak tak.
Ja mam Orange dla Firm od 8 lat i jestem zadowolona. Nigdy jakiś problemów nie miałam. Mam też POPa, dlatego, że mogłam mieć do Orange za 1gr smsy, i tylko w sumie dlatego mam 2 nr 🙂
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 23:56
ja tez mam orange dla firm, kiedys tez nosialm drugi telefon... ale nie jes to zbyt wygodne.
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 grudnia 2008 00:17
Korzystam z usług ERY od zawsze (4 lata) i jak narazie jestem zadowolona.
Duży + za to że czasami nawet 3 rachunków nie zapłacę a oni i tak mi się odłączają telefonu !!!
Ostatnio dopiero jak wystawili fakture za 4 miesiąc a nie uregulowałam płatności to mnie zablokowali.
Ale w sumie z tym też nie ma problemu, dzwonię do nich mówię że właśnie robie przelew i już. Po 30 minutach znów telefon mam sprawny. (w sumie to nawet kiedyś chyba dopiero za 4 czy 5 dni zapłaciłam a cały czas telefon czynny miałam)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się