muzyka z filmow, reklam. szukam...

mysle, ze sie przyda.

jaka to piosenka w reklamie Hortexu, Witaminki?
jakos 'come into my lovely place, full of colours and full of taste; lalalala
a reklama tchibo, jakoś leci "love, sweet love"
SzepcikNie bardzo wiem kto śpiewa akurat w tchibo, bo wykonawców tej piosenki było sporo.

Jedno z wykonań:
ojej, dziękuję ci ślicznie
w dzisiejszym odcinku "teraz albo nigdy" leciała piosenka Wilków, w refrenie słowa mniej więcej takie, że "dużo trzeba było przejść dróg żeby zrozumieć... i coś o miłości" - czy ktoś mnie poratuje?


edit - już znalazłam, to "na zawsze i na wieczność" gdyby ktoś pytał
a ja proszę o pomoc - jakaś chyba nowa reklama, że nawet jak masz puste konto to coś tam. jakby kilka głosów kobiecych coś śpiewa... co to?:>
Nowa reklama Hortexa bodajże, owocowe widoczki, symulujące dżunglę, piękne kolory i ta piosenka... Początek brzmi mniej więcej: "Come on to my lovely place, full of colours and full of tastes...". Znacie tytuł lub wykonawcę?

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje 🙂
Sigma, Connemara

sądząc po komentarzach póki co nikt piosenki nie odnalazł:

służę :"Come into my lovely place" po prostu 🙂
żuczku, znaleźć samą reklamę na youtube to ŻADEN problem
spróbuj odszukać piosenkę
No właśnie.. Mimo to bardzo serdecznie dziękuję 🙂😉
A piosenka z reklamy "Nescafe gold"? Zielonego pojęcia nie mam jak to leci, ale ostatnio często w tv można złapać. Można to gdzieś ściągnąć? youtube mnie mało bawi
Dworcika ale ktora?? daj linka na youtube'a...
To:



I szukam tej drugiej. Takiej, która obecnie leci w tv. Juz świąteczna wersja...
sorry, ale to jest przesada.. czy naprawde az tak wam sie nie chce zajrzec chociazby do komentarzy??

Dworcika: Fly My To The Moon- Julie London


a sciagnac mozna chociazby z wrzuty...
http://compton-la.wrzuta.pl/audio/wzCDBDlziR/julie_london_-_fly_me_to_the_moon
Dziękuję 😀
O...ta druga właśnie była na TVN-ie.
Piosenki nie znam, nie jestemw stanie przytoczyć słów nawet. Ale reklama z Mikołajem, facet go przyuważył jak im prezenty przyniósł...takie fajne. Puentą reklamy jest tekst "Nescafe gold. Chwile spędzone ze smakiem"
Tyle wiem...
Na youtube nie znalazlam :/
Czy zna ktoś tytuł piosenki, która zakończyła przed chwilą odcinek "Californication" na TVN-ie? Poszukiwania na IMDb/Youtube/napisach końcowych nic nie dały
Pursat   Абсолют чистой крови
07 grudnia 2008 10:43
Mnie interesuje muzyczka z nowej reklamy Renault Laguna Coupe 🙂 Z tej, w której facet oddaje do sklepu zegarek, telewizor, garnitur... 😎
Czy zna ktoś tytuł piosenki, która zakończyła przed chwilą odcinek "Californication" na TVN-ie? Poszukiwania na IMDb/Youtube/napisach końcowych nic nie dały 
Mam! Utwór Tommego Stinsona "Light of Day". Straszna jakościowo wersja jest już na youtube, pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś zawita tam też "niekoncertówka" - 
Pursat   Абсолют чистой крови
09 grudnia 2008 12:04
Naprawdę wielkie dzięki Pursat  🙂 Już trzy razy obejrzałem ten odcinek, tylko po to, by zobaczyć końcową scenę z Duchownym i tym kawałkiem w tle.
A z relkamy '36 i 6' Ludize wyciągaja ludzi z kieszeni .
'I'm natural... coś tam coś  tam'
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
13 grudnia 2008 14:21
a 'reklama''/filmik na discovery o ludziach ktorzy skacza ze skal z wysoka? Kojarzy ktos ta reklame?
Lov   all my life is changin' every day.
13 grudnia 2008 16:03
Szepcik, możesz mi podać tytuł i wykonawcę tej piosenki z tchibo? Bo link na youtubie nie działa, a neidawno szukałam tej piosenki 🙂
Lov pytanie nie do mnie, ale... "What The World Needs Now Is Love Sweet Love" Jackie Deshannon 😉

Ale jak pisałam wykonawców jest wielu, aczkolwiek wydaje mi się że to co podałam to oryginał.
cieciorka   kocioł bałkański
04 stycznia 2009 21:08
dysponuje ktos moze muzyka z amelii i gladiatora? 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
04 stycznia 2009 21:11
ja poszukuję muzyki nawet nie wiem co to jest, ale moze ktos wie w you can dance jak tańczył kuba z siedlec podczas eliminacji. może ktos pamieta bylo coś o angel.
dysponuje ktos moze muzyka z amelii i gladiatora? 🙂


ja mam Ciec, wiesz gdzie mnie szukac 😉
A z relkamy '36 i 6' Ludize wyciągaja ludzi z kieszeni .


z tego co mi wiadomo to ta muzyka została stworzona tylko i wyłącznie na potrzeby tej reklamy - nie ma tytułu i nie trwa dłużej niż w reklamie. a szkoda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się