muzyka z filmow, reklam. szukam...

IloveMosiek   Mościsław & Co
10 lutego 2009 23:47
Karutek, uwielbiam Cię  🙇
niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi  😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lutego 2009 20:59
[quote author=martynkakoniki link=topic=106.msg170990#msg170990 date=1234218195]
potrzebuje tytułu piosenki która leciała w Lejdis, dokładnie 2:25 min. filmu  🤣

pomocy..  😜   😁
[/quote]

Ponoć to ten utwór: Kosinus Records - Our Love Is Real, ale nie wiem gdzie to sprawdzić :/
Help!  🙇

Jaka piosenka - melodia leci w reklamie Toyoty Avensis?? Ta taka wyklaskiwana  🙇 🙇 🙇
a w reklamie forda K? wczoraj usłyszałam i bardzo wpadła mi w ucho
karolina_  Soundtree - Go Find It

wiecie może co to za piosenka leci na samym początku?  😍 😜 😜 i ta w 2:32 min...
http://olka73.wrzuta.pl/audio/7O5aOsbqZY/angel_city_-_do_you_know_i_go_crazy tu masz pierwszą 😉

tu drugą  😎

😵  dziękuje !  😍 😍 :kwiatek:
Dziewczyna w filmie "Be cool" śpiewa grając na fortepianie piosenkę, którą nazywają "Wierzę w to" - wie ktoś co to jest? Bo nie mogę znaleść 😉

O...i jeszcze (z tego samego filmu) piosenka do której tańczą Travolta z Thurman...  🙇
Nie wiedziałam do jakiego wątku moje pytanie pasuje najbardziej...
Mianowicie:

Potrzebuję Waszej pomocy 🙇
Robię film o subkulturze PUNK i nie mam pomysłu na piosenkę do podkładu.
Jaki zespół? Może znacie jakieś fajne kawałki które by pasowały? 🤔
Będe baaaardzo wdzięczna! Tak jak zawsze mam od groma pomysłów jeśli chodzi o muzykę, tak teraz kompletna pustka 🙁
asior   -nothing but eventing-
17 lutego 2009 22:34
Jakby ktos szukal piosenki z nowego hmm nie wiem jak to nazwac, spotu TVNu z ich programami, serialami na wiosne, to jest to Lenka - The Show  😉
Co to za piosenka?

Dworcika The Marcels - Heartaches
Chatonne  :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lutego 2009 16:43
Blagam, niech ktos mi wysle jako plik mp3 te piosenke, tzn. te melodie, ktora leci w "Sex and the city" (rozpoczynajaca serial) i jakby ktos mogl to jeszcze:

rowniez jako mp3.

Proooszeee.... scottie90@o2.pl
Scottie, inmilo.com i tam wszystko mozesz z youtube'a przekonwertowac na mp3 i sciagnac 🙂
http://www.jagodne.pl/index.php?m=5&l=pl

jaka melodia jest około 2:50?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 lutego 2009 21:19
Nie wiedziałam do jakiego wątku moje pytanie pasuje najbardziej...
Mianowicie:

Potrzebuję Waszej pomocy 🙇
Robię film o subkulturze PUNK i nie mam pomysłu na piosenkę do podkładu.
Jaki zespół? Może znacie jakieś fajne kawałki które by pasowały? 🤔
Będe baaaardzo wdzięczna! Tak jak zawsze mam od groma pomysłów jeśli chodzi o muzykę, tak teraz kompletna pustka 🙁



Proponuję Chumbawamba. Kiedyś uważano to za zespół punkowy. Ale zalecam stare kawałki. Jak dla mnie byłaby ok, bo nie jest ostre. Jednak mogę się mylić, bo nigdy nie słuchałam punka, znajomi owszem
Ktoś wie do jakiej piosenki tańczył w dzisiejszym odcinku 'You Can Dance' Brajan Poniatowski (?)

znalazłam:Aerosmith - Dream On
UMC - a to ma być o polskim punku? Jako podkład, czyli sama melodia, bez słów?
Jak dla mnie taką kwintesencją punk-rocka była Wańka-Wstańka ze swoim "Takiego wała, jak Polska cała" - banalny tekst, ostre brzmienie i buntownicze przesłanie. (
)
a co to za piosenka w reklamie Hortexu? została napisana specjalnie do reklamy? strasznie mi sie podoba 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 marca 2009 13:01


"Come into my lovely place", zostala niestety napisana specjalnie na potrzeby Hortexu [reklamy]
a piosenkę z reklamy wild bean cafe ktoś kojarzy?
Grzegorz2, Dragonnia
dzięki wielkie, popatrze, posłucham... film już powstaje więc część piosenek już dopasowana 😉
Kochani - niech mi ktoś powie jaki tytuł ma i najlepiej jeszcze kto śpiewa piosenke , która leci w reklamie RMF - pokazują w tv od paru dni . 🙇 🙇

A chodzi  konkretnie o tą , która leci w czasie kiedy ta dziewczyna jedzie L (prawo jazdy) i odbiera telefon , a instruktor łapie za kierownice .
Scottie dziex :kwiatek:
Kochani - niech mi ktoś powie jaki tytuł ma i najlepiej jeszcze kto śpiewa piosenke , która leci w reklamie RMF - pokazują w tv od paru dni . 🙇 🙇

A chodzi  konkretnie o tą , która leci w czasie kiedy ta dziewczyna jedzie L (prawo jazdy) i odbiera telefon , a instruktor łapie za kierownice .


tiruriru... YOUTUBE nie gryzie, tiruriru...

pierwsza to Lady GaGa- just dance
Druga to "Hey Hi Hello"
A trzecia Amy Macdonald-this is the life
Wielkie dzieki mery  :kwiatek: :kwiatek:

Wiem , że youtube i google nie gryzą , ale nie wiedziałam co wpisać  😡 🤣, żeby mi wyszukało .

:kwiatek: :kwiatek:
Wiem , że youtube i google nie gryzą , ale nie wiedziałam co wpisać  😡 🤣, żeby mi wyszukało .

ja wpisalam "rmf fm najlepsza muzyka" w youtube i wyskoczylo na pierwszym miejscu 😎
http://www.jagodne.pl/index.php?m=5&l=pl

jaka melodia jest około 2:50?


jakby ktoś potrzebował, to odkryłam, że jest to piosenka z filmu ostatni mohikanin :


💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się