Zmiana nazwy użytkownika

Ada   harder. better. faster. stronger.
27 października 2009 20:55
O co chodzi z tymi zmianami ?

Użytkowniczka "777" wyświetla mi się jako "no name"
"Lukasowa" teraz jako "Daniela"

Jakieś masowa zmiany ?  🤔

Ktoś jeszcze zmienił tożsamość ostatnio?
no name to 777? Wolę 777 🙂. Beznadziejna opcja zmieniania nicków.

Jeśli ta opcja będzie wykorzystywana, to może niech użytkownicy piszą, w kogo się zmieniają.
In.   tęczowy kucyk <3
27 października 2009 21:36
Taki sezon 😁 pamiętam ja na starej volcie też był taki okres masowej zmiany nicków, chyba z pół forum (nooo, przesadzam ; ) ) zmieniało nicki ; )
Ja zmieniłam na kilka dni nick jakis czas temu, ale potem mnie wkurzało to, że w wątkach gdzie sie wcześniej udzielaam nagle nikt nie wiedział, ze to ja - no i zmieniłam z powrotem na branka 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 października 2009 07:50
In., no tak ten okres też pamiętam, ale wtedy użytkownik informowali o tym.
Z tego co pamiętam to były te zmiany kiedy Linka stała się sznurką.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 października 2009 08:46
Dokładnie. Trzeba bedzie ukrócić ten proceder, bo to niezgodne z regulaminem.
Ale przecież to jedynie wpisana nazwa w tkz "wyświetlane", a nie zmiana nicka poprzez nowe konto?

A może się mylę?

🤔

opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 października 2009 09:24
owszem, nie jest to zmiana stała, ale stanowi to problem - ludzie mogą się ukrywać pod tymi nickami, znikać, trollować. Nie widze też potrzeby zmiany, jesli ktoś już pisze dłużej.

Nie rozumiem np. zmiany nazwy 777 na no name.

Przegadamy to z modkami i Quantą i wolałabym, aby ta funkcja zniknęła.

In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 11:53
In., no tak ten okres też pamiętam, ale wtedy użytkownik informowali o tym.
Z tego co pamiętam to były te zmiany kiedy Linka stała się sznurką.


Noo, a inciaa stała się In. ; )
Fakt, wszyscy wtedy wpisywali się do jakiegoś wątku i była lista zmian. I było łatwiej 😎
o przepraszam, nie wszyscy 😉
In.   tęczowy kucyk <3
28 października 2009 13:08
Znaczy wszyscy, którzy coś zmieniali ; )
Ale wtedy to zabawa była z tym, do admina trzeba było pisać i w ogóle... 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 października 2009 16:48
Ja rozumiem zmiany kosmetyczne, jak moja. Ze StrzygoNimfy stałam się Strzygą, bo i tak wszyscy pisali Strzyga.
Ale nickowa wolna amerykanka to chyba średni pomysł.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 października 2009 21:43
Wątek powstał i coraz to nowe osoby coś tam kombinują przy nickach. 🤣 Gdyby nie ten temat, to bym chyba nie zauważyła, że jest taka opcja. 😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 października 2009 22:34
Również nie wiedziałam że tak opcja istnieje.
Myślałam że tu jest tak samo jak w przypadku starej volty czyli wniosek do admina.
Moim zdaniem tak powinno być.
nie widze szczegolnie problemu, nie widze tych mas i tlumow nagle zmieniajacych nicki.
troche luzu i dystansu 😉
Ja również problemu nie widzę, sama skorzystałam ze zmiany z m0niSk4 na m0niSka - myślę, że nikomu to problemu nie zrobiło🙂
Ja też uważam, że to nie jest problem... Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do koron SDT 😜
O możliwości zmiany nazwy też nie wiedziałam 🤣
opolanka wytłumaczenie jest proste
chwilowy rozstrój nerwowy - doła załapałam i miałam juz nic nie pisac i nie chciałam aby do mnie pisano a zmiana nicka to umożliwiała
....miałam konto skasować ale po namysle jednak tego nie zrobiłam  - ot chyba jesienna pogoda źle na mnie wpływa ale juz wracam do starego nicka 🙂
In., no tak ten okres też pamiętam, ale wtedy użytkownik informowali o tym.
Z tego co pamiętam to były te zmiany kiedy Linka stała się sznurką.


bo tak się to wtedy zaczęło;]

tu ta opcja jest od początku więc nie wiem skąd zdziwienie moderacji
Zmieniłam nick z powodów osobistych, bo ten bardziej mi się podoba, bo tamten mnie denerwował 😉 Stwierdziłam, że wolę po prostu swoje imię niż jakąś nadaną ksywkę. Nie widzę w tym nic złego, tym bardziej, że to jedynie nazwa wyświetlana, konto nadal jest pod starym nickiem. To chyba lepsze niż zeby ludzie mieli tworzyc nowe konta bo nie chcą starego nicku? Zaraz by się im zarzucało, że się ukrywają a IP jest to samo jak w starym koncie 😉  Zmiana nicka to żadna zmiana tożsamości, wchodzi się w profil, w posty, avatar i jak ktos jest kojarzony to wiadomo kim jest, zresztą przeciez udziela się dalej tak samo😉
Swoją droga masowej zmiany to ja nie widze, raptem 2-3 osoby 😉
ja zmieniłam nick, bo chciałam go poprostu skrócić, i nie wydaje mi się, żeby była to jakaś ogromna zmiana..
olkaa94 - olkaa  😉
Nic takiego, ale mylić będą 😉
teraz to ja już niewiem ... może jakieś gwiazdki po obu stronach sobie dodam, żeby sie jednak nie myliło, czy coś ... chcoiaż też tak w kółko zmieniać ...  ❓
no, 'kropka' to chyba za mała różnica, bo naprawde będziecie mylone..

ja zmieniałam na volcie zastępczej z korsik111 na korsik i tutaj też tak zostało
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 listopada 2009 09:24
Ja bym też coś zmieniła.
Tak, która miała pierwsza Olkaa niech tak zostawi a druga coś zmieni bo tak to na 100% będziecie mylone.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 listopada 2009 11:07
okej ale co innego, jak robimy akcje, jak na Volcie była i wszyscy jawnie zmieniamy - kto chce i na jaki chce, a nie co chwile ktoś sobie zmienia i kilkoma operuje.
Mi to przeszkadza w sprawnej moderacji, bo nie bede Was wyszukiwać po IP. Mamy swoją ewidencje i wolimy sie tego trzymac.
z tego co widać po dacie rejestracji ja miałam pierwsza..tylko, że miałam zmienioną wyświetlania [ zmienioną pod koneic wrzesnia bodajże] ale uznałam, że zmiana wyświetlania była bez sensu i wrociłam do starej ;]
Jak zakładałam konto byłaś olką94 - gdybyś miała nick taki jak teraz nie nazywałabym się tak 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2009 14:12
wyjaśnijcie sobie to na pw i wstawcie tutaj decyzje podjętą wspólnie 😉
[jakiś mam czarny scenariusz rozmów pt "ja byłam pieeeerwsza" ]  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się