Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

A masz tu kącik skierniewicki? Jak dla mnie woj, łódzkie, więc nadaje się do tego tematu.
Skierniewice są na terenie województwa łódzkiego, więc nadają się jak najbardziej.
taaa a  w temacie jest :Kacik Lodzinina, Lodz i okolice" jak dla mnie okolice to tak do 15 km od granicy miasta a nie 50....no ale jak tak chcecie....
zapisz to w zasadach tematu
Dla mnie okolice to 30 km. I co, kto ma racje?
Ja zawsze traktowałam ten wątek jako całe łódzkie województwo. Skierniewice też zawsze traktowałam jako "miasto niedaleko Łodzi" - jak dla mnie to już czepianie się.
Powiedzcie mi drodzy Łodzianie i okoliczni mieszkańcy (do 30 km od Łodzi 😉) coś na temat trenerów.
Czy oprócz trenerów znanych i cenionych jak np. p. Marchwicki czy Lemański (którzy z resztą nawet nie zbyt chętnie dojeżdżają do pojedynczego klienta no i swoje sobie liczą za trening) możecie polecić kogoś ciekawego?
Jak dla mnie nie musi być to osoba z papierem czy nawet z jakimiś ogromnymi osiągnięciami- szukam kogoś kto potrafi dużo zauważyć i dużo wie ... no i potrafi dotrzeć do jeźdźca.
Ujeżdżeniowo jesteśmy na poziomie N, skokowo z powodu mojej traumy po wypadku (przewróciliśmy się na okserze i koń mnie przygniótł)  i późniejszego ogromnego lęku przed skakaniem to póki co wyżej niż metr nie skaczemy (chociaż przed wypadkiem startowaliśmy L,P).
Nie ukrywam, że zależy mi na osobie, która pomoże mi też odblokować się w kwestii skoków.
Możecie coś doradzić?
Ja lubie Stasiaka bo jest spokojny i potrafi wytlumaczyc czemu masz zrobic konkretne cwiczenie i jaki ma by efekt..Warto pomyslec moim zdaniem o zmanie stajni na tak z trenerem niz szukac trenera dojezdzajacego..wyjdzie chyba taniej..
Paweł Stasiak, tak?
Przyjeżdża do nas 1,2 x w miesiącu i stawia korytarz młodemu ogrowi.
Muszę popytać o możliwość treningów.
A masz tu kącik skierniewicki? Jak dla mnie woj, łódzkie, więc nadaje się do tego tematu.



taaa a  w temacie jest :Kacik Lodzinina, Lodz i okolice" jak dla mnie okolice to tak do 15 km od granicy miasta a nie 50....no ale jak tak chcecie....


Mobilne lenistwo 🤔 moi drodzy...
Pisałam już o znajomych dojeżdżających te i większe od.l od Wa-wy (nawet 60 km), ale może wymagania inne łodzian inne w-ków.
Sio   nowe wcielenie marchewki
04 marca 2014 14:57
Gdyby toś szukał hotelu dla swojego konia, to nie tak strasznie daleko od Łodzi (pod Tomaszowem) właśnie powstała stajnia pensjonatowa. Właścicielkę znam osobiście, ma doświadczenie w chowie i hodowli koni i ogromne serce.  https://www.facebook.com/stajnia.bartodziej?fref=ts 
Stajni ma już długo, ale teraz dopiero powstał hotel. Na razie do dyspozycji jest 6 murowanych boksów (+ 3 boksy dla koni miejscowych) z automatycznymi poidłami, myjka wewnętrzna, siodlarnia (jeszcze się mebluje), piękne, malowniczo położone pastwiska, ujeżdżalnia, mały lonżownik i opieka praktycznie 24 godziny na dobę). W planach spory kryty lonżownik, a w dalszej przyszłości hala. Zapraszam..i mnie też można czasem spotkać 😉
Sio

cena ?

nie moge otworzyc linku
sio asio  :oczopląs:
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 marca 2014 09:01
A tu akurat zbieg okoliczności. Nie wiedziałam, że asio (Asia) pisała. Ci co mnie znają to wiedzą,że Sio to Anka 😀 A o cenę do asio bo to jej hotel.

E. literówka
A o sio chodzi ????

Sorry,  trochę mi się uśmiechnęło  , ale trochę tylko 🙂
Bo dzisiaj jest taki dzien dziwadełek . Dostałam rano telefon :

Dzień dobry , pani X?
-Tak
-Pani mieszka w YYYY?
-Tak? A o co chodzi ?
- To w takim razie Pani. Pani  wytłacza  foki ?
- Słuuucham ? Jakie foki ?!?
- No tak . Bo to pani mieszka w YYY ?
- No tak ...
- No to ma Pani te fady ?
-Nie rozumiem ... jakie fady !????!

- No ofocowe. Fady ofocowe - i Pani wycifka  te foki tam , tak ????

Padłam ze smiechu . Dla własnej obrony - przysięgam , nigdy w zyciu nie wycisnęłam żadnej foki !!!!
dominoxs, padłam! Uśmiech na cały dzień!
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 marca 2014 16:05
haha!! bo pisałam ja a stajnia jest Asi (asio) uffff
dominoxs, hahaha musiałam przeczytac 3 razy, żeby skumac  😂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 marca 2014 19:24
tak dla upewnienia - chodzi o soki i sady?  😀
Bingo🙂 pan szukał soków🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
06 marca 2014 08:54
trace wiare w ludzkość ^^
No oczywiście , jakże mogłoby być inaczej , znowu mam problem z koniem w weekend🙁 Czy jest może u kogoś dzisiaj wet ???
Sio   nowe wcielenie marchewki
08 marca 2014 14:26
dominoxs ale Ty masz te sady??
jakie sady - FADY!!!
Nie mam żadnych sadów , stąd szok mój był ciężki, naprawdę. 
No cóż , za to jestem załamana i też powoli tracę wiarę w ludzkość. Przed południem  zadzwoniłam do weta , powiedziałam, gdzie koń
stoi , zgodził się podjechać po południu i kazał tylko zadzwonić i  potwierdzić o 17.
Dzwonię o 17 -a pan mówi że  nie przyjedzie , bo to jednak już jest dla niego za daleko 😤

Jak tu wytłumaczyć  koniom , żeby nie wydziwiały w weekendy ???
dominoxs, niestety czasem sprowadzenie weta w weekend graniczy z cudem....
A to coś poważnego? 🙁
Kaszel i gluty z nosa .... to chyba tak w miarę poważne.
Jak zwykle , mój wet od świnek niezawodny, właśnie odjechał . Alien nafaszerowany chemią , okazało się , że ma do tego  temperaturę . A tak mi zależało żeby ktoś "koński" dojechał...
Czy stajnia Black Horse jeszcze istnieje?
chyba nie, ostatnio jechałem obok i na plocie widniał napis " sprzedam lub wynajmę"
Jeśli chodzi od adres na Feliksinie, to już dość dawno nieaktualne.
Swego czasu trzymali parę koni rekreacyjnych i coś tam działali w prywatnej stajni na Stróża. Niestety w tym momencie nie wiem czy nadal tam stacjonują czy już całkowicie się "rozpadli".
Hej, znacie może jakiś fajnych trenerów z woj. łódzkiego ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się