Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
07 maja 2014 12:59
Jest rekreacja a Bogusławicach, ale jest tez tam duza rotacja pracownikow. Raczej ciezko stwierdzic kto teraz tam prowadzi rekreacje... Ale a tego co bylo jeszcze z pol roku temu wiem, ze mozna bylo uczyc sie od zera i nawet poskakac... A teraz to nie mam pojecia 🙂
beta dzięki za informację  :kwiatek:
Stajnia Free Horse Team
Ul. Szkolna 10b 95-054 Ksawerów  👀  👀
Andrzej1958  - fajny program się szykuje, zwłaszcza że Wrocławianie też będą. Jak tylko pogoda dopisze to my się stawiamy na festyn  🙂
Andrzej1958  - fajny program się szykuje, zwłaszcza że Wrocławianie też będą. Jak tylko pogoda dopisze to my się stawiamy na festyn  🙂

Też będę bez względu na pogodę.
Alicja Byłam tam z koniem w pensjonacie jakiś czas, jak chcesz się czegoś dowiedzieć to pisz PW.
Hej, miał ktoś może treningi z Panem Jackiem Stasiakiem?
Agema Ja miałam, pisz na priv, wszystko powiem 🙂
Wybaczcie, ze off-top i nie-konsko, ale czy lodzka Arena (lub b. bliskie okolice) to miejsce przygotowane na parkowanie wiekszej ilosci aut ?
Trzeba przyjechac duuuuuzo wczesniej czy staje sie gdzies w uliczkach albo przy dworcu ?
kermit   Horses horses everywhere ..
08 maja 2014 19:12
Na parkingu płatnym chyba nie brakuje wolnych miejsc. 'Darmowe' uliczki okoliczne bywają mocno zatłoczone.
zależy jeszcze jak duża impreza. czasem zamykają po jednym pasie z każdej 3-pasmówki i organizują na nim parking.
Witam
Szukam pensjonatu na Rudzie Pabianickiej i okolice (w kierunku Ksawerowa, Gadki). Wiki znam, Podkowę i w Ksawerowie na szkolnej też znam. Prywatne stajnie po 2-3 konie jak najbardziej wchodzą w grę. Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś coś zna.
W imieniu znajomej, zapytuje czy na forum bywają osoby z pow. łowickiego ?
Dziewczątka i chłopiątka,
czy ktoś ma kontakt/numer/telefon do Maurycy? Co to jest za stajnia? 🙂
Na Rudzie to chyba Grot jest tylko jeszcze? Wypadłam z obiegu.
Ktoś wyżej mówił, że jazdy są prowadzone. Więc chyba lepiej zadzwonić i spytać niż włazić na podwórko z butami i się narzucać...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 maja 2014 10:18
wybieramy sie pradopodobnie na zawody do stada i chcialm troche podpytac jak warunki?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
13 maja 2014 10:38
to lepiej sie zastanów czy na pewno chcesz startować w ych warunkach 😉
bo podłoże, mimo że robione drugi raz (niestety na własną rękę przez właścicieli, którzy absolutnie nie mają pojęcia o robieniu PROFESJONALNEGO podłoża) nie jest w najlepszym stanie... zastanów się może nad salio, gdzie wszystko jest planowo i porządnie zorganizowane.
Bo niestety organizacyjne bogusławice też nie są zbyt dobre ;/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 maja 2014 10:40
zawodniczka z mojej stajni jedzie na elim do oom i sie zastanawialm czy sie przy okazji na ZR nie wybrac

a mozesz troche przyblizyc sprawe?
Bogusławice organizacyjnie bardzo kiepsko stoją.
Często duże opóźnienia w konkursach. Trzeba być przygotowanym, że jedziesz startować na podłożu "kwarcowym", a w efekcie konkursy są rozgrywane na trawie.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
14 maja 2014 12:12
Kwarc jest zrobiony w stylu " nasypiemy kwarc, dodamy jakies scinki materiałów i jakos bedzie" podloze albo robi sie bagnem, albo grząsko jak na plaży...
Czy gdzies w Lodzkim beda zawody typowo towarzyskie skokowe . Bez badan lekarskich zawodnikow potrzebnych? Tylko wazne szczepienie konia. :kwiatek:
Chodzi o LL i jakies dla dziecka by moglo jakies debiuty pojechac.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 maja 2014 05:53
Grotniki podobno mają coś małego organizować w najbliższym czasie, ale nie wiem, czy tylko stajenne i dla przyjaciół, czy będą mogły przyjechać osoby 'z zewnątrz'. Musisz zadzwonić i podpytać 😉
Był ktoś, wybiera się ktoś?  👀  http://www.salio.eu/images/Propozycje_salio_ZR_maj_14pdf.pdf  Jak z organizacją i atmosferą?
Ja się wybieram, jeśli przyjmą mi wreszcie zgłoszenie, bo już trzeci raz wysłałam, tym razem normalnie, przez maila, bo tym ich formularzem zgłoszeniowych wysłałam, to mnie nie wpisali na listę zawodników, a zawody opłacone już dawno ^^ Osobiście byłam tylko raz, ale wszyscy sobie bardzo chwalą te zawody 🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 maja 2014 07:50
też się wybieram, tym razem z koniem 😉 bo poprzednio bywałam czysto towarzysko 😉
reins2006, Equestro też coś czasem organizuje dla ludzi spoza ich klubu. Trzeba zadzwonić do nich i się dopytać.
Rok temu startowałyśmy niewielką ekipą ze stajni w Equestro. Dzięki uprzejmości właścicieli zorganizowano nam nawet parkur otwarty, dowolna ilość przejazdów, wysokość przeszkód jaką sobie życzymy.
Wszystko zależy od dogadania się z Mateuszem Krocem.

Wiem, że w ten weekend coś organizują, dla zainteresowanych.
ok dzięki 🙂 jak cos to piszcie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się