Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

breakaway ye ye ye, cierpie na brak fot, przybadz !
Jak tylko się sprowadzę z powrotem do Łodzi to wpadam  💃
ktos wie gdzie znajde wyniki z Kazubowej Woli?
kermit   Horses horses everywhere ..
06 września 2015 07:36
dzięki nie widziałam wcześniej  :kwiatek:
Przez weekend w radiu nawet nie wspomnieli, że taki festiwal odbywa się w Manu. Wspominali cały czas tylko o plaży sopockiej.
12-13 Wrzesnia lotnisko Lublinek, cos konskiego ma byc. Ktos cos wie?
Widziałam gdzieś plakat, to przede wszystkim ma być impreze dla/o niepełnosprawnych. Pewnie stajnia Wioki tam będzie, bo blisko są. Chyba o nich też było napisane.
Widziałam gdzieś plakat, to przede wszystkim ma być impreze dla/o niepełnosprawnych. Pewnie stajnia Wioki tam będzie, bo blisko są. Chyba o nich też było napisane.


Szczegółowy program imprezy dostępny na: www.dla-rodziny.org.pl oraz www.tpn.org.pl
Juź wszystko pisze kozacy i apolinarski , wojowie wczesnośredniowieczni cięcie mieczem, lanca i inne
Ułani co do wiki nie wiem ...a impreza jest dla wszystkich chodzi o to zeby pokazac ze wszyscy umiemy bawic się razem 🙂
Poszukuję klaczy, która została sprzedana, oddana lub cokolwiek. Możliwe, że trafiła do handlarza. Poszukuje również kontaktu do handlarzy z łódzkiego ktoś? coś? 👀
nie aktualne koń znaleziony
Nie wiem dokładnie czy to tu mam pisać w tej sprawie, ale cii...
Poszukuje trenera do skoków najlepiej w Łodzi lub okolicach, takiego którego polecacie, albo wasi znajomi polecają.
jakby ktoś szukał to na stronie Salio jest galeria z ostatnich zawodów

klik
Szukam trenera, instruktora, który pomoże w pracy z niedoświadczonym koniem. Możliwie jak najbliżej Kutna. Wszystkie informacje na priv. Pilne!
UnderDakter, Tomasz Makowski (http://www.hippoland-pl.com/Stajnia_Eufeminow.html). Treningi tylko na miejscu, z tego co wiem to nie dojeżdża. Ale Eufeminów jest w sumie "przyklejony" do Łodzi.
Czy ktoś z  Was stoi/stał w Arabice ? Szukam konia który tam stał, potem został sprzedany gdzieś dalej( podobno do jakiegoś znanego w okolicach weta który skupuje konie). Jeżeli ktoś może udzielić mi jakiś informacji, zapraszam na priv. Będę bardzo wdzięczna 🙂
Forumowa FirstLight stoi w Arabice 😉
Już się odezwała, dzięki 🙂
Orientujecie się czy stajnia Futura w Bronisinie Dworskim istnieje jeszcze ? Aktualnych informacji brak, ostatnie znalezione są z 2012 roku
Ostatnio sie oglaszali, ze sa wolne boksy, wiec raczej istnieje. 😉
A no widzisz 🙂 Dzięki za info, ja znalazłam same starocie. Może będę szukać miejsca, więc robię rekonesans.
Ja trzymam konia na Bronisinie, gdybyś miała jakieś pytania zapraszam na priv 🙂
krolik92 poszło  :kwiatek:
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
18 września 2015 16:13
co się dzieje z Centaurem? ktoś? coś?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 września 2015 19:08
co się dzieje z Centaurem? ktoś? coś?


Zamykają się na początku października, doszły mnie słuchy, że wszyscy się mają wynieść do tego  czasu- ktoś potwierdzi informacje?
o rany?? jak to?
Tez o tym slyszalam... 🙁 ale powstanie w tym miejscu inna stajnia, czy w ogole znika to miejsce z map? 🙁
Ja słyszałam już jakiś czas temu, że zmienia się właściciel, znaczy p. Grabowski się wynosi. Pensjonat będzie działał nadal, ale już bez niego - może robią jakiś remont przed ponownym otwarciem.
O ile wiem... Stajnia jest własnością spółki, a nie p. Grabowskiego jako jedynego właściciela. Panowie właściciele nie mogą się dogadać co do wykupienia nawzajem swoich udziałów i padła decyzja o sprzedaży stajni i "każdy pójdzie swoją drogą"... Jednocześnie słyszałam plotkę że p. Grabowski zamierza budować coś na retkini. Tak czy inaczej pensjonariusze mają się wynieść (nie wiem do kiedy ale wiem że szukają miejsc w innych stajniach)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się