Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

agulaj , kucyki ma tez ranczo w dolinie
agulaj - ja mam kucyki i fajną instruktorkę u siebie - ale trochę byście miały daleko  :kwiatek:
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg2533735#msg2533735 date=1461433478]
co to się takiego ładnego buduje przy zjeździe na Dobieszków 2
[/quote]

Hej Karla ,
Gdzie dokładnie ? Ciekawe 🙂 I wygląda na końskie ????( dawno tamtędy nie jechałam )

Ja mam jeszcze pytanie - czy ktoś wie , o co chodzi z takim miejscem na Brzezińskiej , gdzie jest "mydło i powidło" , jakaś knajpa ( ?) , zagroda , konie i rozmaite inne zwierzęta ( kiedyś chyba nawet tam wielbłąda widziałam  👀, ale to było dawno ) .  To jest po prawej stronie jadąc do Łodzi , niedaleko Marmurowej.
Zjazd z autostrady na Lodz, za drugim rondem, po lewej str-dwa place ogrodzone bialym ogrodzeniem, murowana stajnia? Wyglada konsko
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg2533735#msg2533735 date=1461433478]
co to się takiego ładnego buduje przy zjeździe na Dobieszków 2


Hej Karla ,
Gdzie dokładnie ? Ciekawe 🙂 I wygląda na końskie ????( dawno tamtędy nie jechałam )

Ja mam jeszcze pytanie - czy ktoś wie , o co chodzi z takim miejscem na Brzezińskiej , gdzie jest "mydło i powidło" , jakaś knajpa ( ?) , zagroda , konie i rozmaite inne zwierzęta ( kiedyś chyba nawet tam wielbłąda widziałam  👀, ale to było dawno ) .  To jest po prawej stronie jadąc do Łodzi , niedaleko Marmurowej.
[/quote]

ja mniej więcej mogę coś o tym powiedzieć, ale raczej na prv...
Super, chetnie dowiem sie co to🙂
Aniu , chodzi Ci o Brzezińską ? Czy Dobieszków ?
o Brzezińską - o Dobieszkowie nic nie wiem (trochę ten cytat namieszał, przepraszam)
Cześć  🙂

Czy ktoś z Łodzi i okolic (zwłaszcza wschód) szuka może współdzierżawcy na dłuższy okres czasu? Jestem pełnoletnia, odpowiedzialna, jeżdżę konno już 10 lat. Najchętniej koń do małego sportu, ale rozważę różne propozycje.
Oczywiście dzwonię też po ogłoszeniach, ale pomyślałam że zapytam i tu 😉

Kontakt na priv i e-mail: pelnylej@gmail.com

co to za stajnia ktoś cos?  👀 adres dokładny Jastrzębie Górne 43
95-070 Jastrzębie Górne
MagBan93   Hennowata rudość :]
27 kwietnia 2016 22:08
Szukam osoby do transportu łączonego na zawody 7.05 w Stajni Borowej (skoki/ujeżdżenie), klacz/wałach z okolic lub po trasie z ul. Liściastej
Ktoś coś?
Alicja, też się zastanawiałam kilka lat temu co tam jest - widziałam "zza ogrodzenia" podczas terenowych spacerów po Grotnikach. Może osoby stacjonujące w tamtych okolicach bliżej potrafią naświetlić sprawę.
Albo mi się wydaje albo tam wówczas stały arabki <?>
Livia   ...z innego świata
08 maja 2016 13:56
[s]Poszukuję osób z Pabianic bądź bliskich okolic - potrzebuję dopytać o pewną stajnię i konia. Sprawę wolałabym póki co wyłuszczyć na PW - jakaś dobra dusza pomoże?[/s] :kwiatek:

edit: Już pomoc otrzymałam, dziękuję!
Szukam obozów/koloni dla dzieci z nauka jazdy konnej (na kucykach), poziom dla początkujących. Najlepiej w woj. łódzkim lub blisko łódzkiego o to pierwszy wyjazd dziecka.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 maja 2016 08:18
Szukam obozów/koloni dla dzieci z nauka jazdy konnej (na kucykach), poziom dla początkujących. Najlepiej w woj. łódzkim lub blisko łódzkiego o to pierwszy wyjazd dziecka.


A Stajnia Karino? Pamiętam, że jakieś obozy organizowali 😉
Szukam obozów/koloni dla dzieci z nauka jazdy konnej (na kucykach), poziom dla początkujących. Najlepiej w woj. łódzkim lub blisko łódzkiego o to pierwszy wyjazd dziecka.


http://konskazagroda.pl/ organizują ciekawe i pełne zajęć obozy. Polecam na początek. Super atmosfera, znam właścicieli osobiście - to bardzo życzliwi i dobrzy ludzie 🙂
Oprócz jazdy konnej oferują wycieczki, spływy kajakowe etc. Warunki mieszkaniowe super a okolica bardzo spokojna i bez ruchu samochodów.
Dla dzieciaka w sprawie jazdy na kucykach bardzo mocno polecam R&S Stable. Super warunki, kadra mega sympatyczna a szczególnie właścicielka ma bardzo dobre podejście do dzieci, dlatego każdy bobo ją lubi i czuje się swobodnie. Jedzonko domowe, dużo innych dzieci, starszych i młodszych. Z tego co wiem to ich kuce również startują w zawodach.  😉
Dziękuję za podpowiedzi. Póki co znalazłyśmy naukę w Stajni Marciny w Dłutówku. Moje dziecko jest zachwycone i dla mnie wygondnie bo 5 km dalej stoi moja kobyłka więc ją zostawiam i lecę sobie.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 maja 2016 10:12
Wybiera się ktoś na piknik straży miejskiej?
A kiedy jest i gdzie ?
w Strazy Miejskiej na Łagiewnickiej  😉 04.06.
Bylam w tamtym roku, juz sie nie wybieram  😉 zreszta wtedy jest Salio.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
18 maja 2016 12:42
Na fb jest wydarzenie, Animal Piknik czy jakoś tak 😉 ma być tor przeszkód policyjny itd zapowiada się ciekawie 😉
Czy posiada ktoś program AMPów w Gajewnikach? W jakich dniach i godzinach są poszczególne konkursy...?
Kto się wybiera do Arabiki w sobotę? 🙂
milenka_falbana ja będę! Będę się kręcić z aparatem, głównie z forumową FirstLight 😉
swoją drogą, gdyby ktoś chciał zdjęcia, zapraszam na PW  :kwiatek:
[quote author=milenka_falbana link=topic=1096.msg2547168#msg2547168 date=1464073415]
Kto się wybiera do Arabiki w sobotę? 🙂
[/quote]
ja raczej nie, bo mam kotwicę zarzuconą - ale jeśli Ty się wybierasz, to w drodze powrotnej zapraszam w odwiedziny  :kwiatek:
Pilnie poszukuję stajni na północy łódzkiego, ambitna rekreacja/ mały sport. 🙇
dywizja A ujeżdżenie czy skoki? Ze swoim koniem czy bez?
Konia mam ale on zostaje w domu, więc tak jakby bez. Raczej skoki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się