Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Czemu ja tak daleko 😉
Czy ktokolwiek dysponuje jakąś informacją, na temat gniadej klaczy bez odmian o imieniu Jagienka? Rasy małopolskiej. Po sprzedaży w 2016 trafiła do województwa łódzkiego, może ktoś słyszał cokolwiek? Wiem że została sprzedana ponownie, może jakimś cudem została w rejonie?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 sierpnia 2017 07:00
Jestem pewna, ze gdzieś tutaj pisaliście o lekarzach, którzy podbijają badania lekarskie, ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Potrzebuje wpis na przedwczoraj i mam wielki problem 🙁
Jestem pewna, ze gdzieś tutaj pisaliście o lekarzach, którzy podbijają badania lekarskie, ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Potrzebuje wpis na przedwczoraj i mam wielki problem 🙁


Mój niestety nie przyjmuje w wakacje. 🙁
malinowaa, Aloes na Retkini nie ma długich terminów. zadzwoń i zapytaj, czy Cię przyjmą.
Dziwne pytanie ale.... Czy ktoś z tu obecnych zna, kojarzy Pauline Lechowicz?
Odpisałam w innym wątku na to 😉
Zna ktos kogos kto wynajmuje bukmanki tanio? Potrzebna mi na okolo 5h, do przewozu kuca
Na ul. Pomorskiej jest wypożyczalnia, zdaje się. Bliżej Mileszek już.

Nie dotyczy koni, ale czy ktoś z Was szuka może kociaka dla siebie??? Jest czarne maleństwo, zupełnie samo i szuka człowieka. Dowiozę!

edi.t dopisek
Na ul. Pomorskiej jest wypożyczalnia, zdaje się. Bliżej Mileszek już.

Nie dotyczy koni, ale czy ktoś z Was szuka może kociaka dla siebie??? Jest czarne maleństwo, zupełnie samo i szuka człowieka. Dowiozę!

edi.t dopisek


Na Pomorskiej w wypożyczalni masz 130 zł/dobę a kaucją w wysokości 1000 zł.
Skoro taka kaucja to mnie nie stać... A coś tańszego?
LaMaYaM
90 zeta za dzień - 1,5 konia.

O a moge prosic o jakis kontakt? I gdzie się znajduje?
pw poszło
Znajoma szuka osby prywatnej w Łodzi, która udzielałaby lekcji jazdy klasycznej na swoim koniu. najlepiej z halą bo znajoma przeważnie pracuje do 18. Ktoś coś?
Dziewczyny, potrzebuję lekarza weterynarii do podawania antybiotyku w zastrzykach, a który nie zedrze za dojazd. Koń stacjonuje w Róży koło Pabianic. Ktoś coś wie o kimś w okolicy?
Artur Bzorski ?
Nie znam, ale znalazłyśmy w sąsiedniej "wsi" i zgodził się przyjeżdżać.
Jak teraz u nas ze  zmianą właściciela konia? Muszę jechać do Boguslawic czy gdzie?
A to nie ma już siedziby na ul. Narutowicza?

W komunikacie na pzhk jest tylko informacja, że OZHK w Łodzi traci prawo do wykonywania czynności identyfikacyjnych i zootechnicznych w zakresie hodowli koni na terenie woj. łódzkiego.
amanda666 musisz jechać do Bogusławic, na Narutowicza po PZHK śladu nie zostało..
Hej, moi drodzy pomóżcie byłej łodziance 🙂 poszukuje klubu jezdzieckiego ,w którym mogłabym się zrzeszyć i uzyskać uprawnienia do startów w zawodach na szczeblu regionalnym. Znam warunki ŁKJ i Salio może podpowiecie mi coś innego. Dodam,że chce się jedynie zrzeszyć w danym klubie a konia trzymać gdzie indziej. Będę wdzięczna za pomoc.
Horseprofi  😉
Horseprofi  😉


Dzięki..troszkę drogo..a coś do 150-200zł za rok??? :kwiatek:
TKJ Garbówek - 100 zł, Arabika - 80?

FirstLight -  😁
[quote author=milenka_falbana link=topic=1096.msg2728638#msg2728638 date=1510250462]
TKJ Garbówek - 100 zł, Arabika - 80?

FirstLight -  😁
[/quote]

Mega,mega dziękuję...Arabika jest dla mnie bardzo interesująca(nie tylko ze względu na cenę) Mam araba i chce jezdzić rajdy. Pana Sławomira B. poznałam kiedyś,ale to było jakieś 23 lata temu wiec wątpię żeby mnie pamiętał  😉 niemniej jednak się odezwę i mam nadzieję,że mnie przyjmie 🙂
RatinaZ - Pana Bubasa nie znam osobiście ale Monika jest przemiłą osobą!  😍 Na pewno się dogadacie! 😉 Powodzenia!
Ratina Z skoro chcesz jeździć rajdy długodystansowe to chyba lepiej od razu zapisać się do KJ Champion Łódź,  😉
RatinaZ jeśli jedynym kryterium wyboru jest cena to faktycznia Arabika najtansza. Nie sadze by był problem z przyjęciem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się