Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

no moze w okolicach aleksandrowa to akurat nie wiem, ale np Stajnia Bukowiec, czy jakos tak, a no i nie wiem czy tam nie bedzie czasem rekreacji.
Karla🙂

a to dlatego chodza słuchy ,ze malzenstwo sie rozpadlo i żona wzieła stajnie a mąz hale a , w hali ma byc magazyn  👀
No i właśnie takich plotek nie cierpię. Mówi się o prywatnym życiu właścicieli jak o celebrytach na pudelku 🙄

Odnośnie tych nowych stajni, to ja ich jakoś specjalnie nie zauważam. Według mnie w okolicach Łodzi cały czas brakuje stajni z dobrą infrastrukturą, padokami i halą, chociaż i tak jest ich więcej niż 6 czy 7 lat temu.
naciau bo  prawda jest, ze malzenstwo sie rozpadlo i to dawno, do stycznia stajnia od str finansowo zajmowal sie maz, a teraz zona
hala z tego co wiem jest wspolna wg dokumentow podzialowych majatku, poki co pod mlotek poszla ziemia, z ktorej ani konie ani my nie korzystalismy
uwialniam plotki🙂
a sluch chodza na temat wielu stajni, o procesach  sadowych kilku stajni  nie wspomne...
kermit   Horses horses everywhere ..
16 marca 2011 19:42
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg938764#msg938764 date=1300296387]
naciau bo  prawda jest, ze malzenstwo sie rozpadlo i to dawno, do stycznia stajnia od str finansowo zajmowal sie maz, a teraz zona
hala z tego co wiem jest wspolna wg dokumentow podzialowych majatku, poki co pod mlotek poszla ziemia, z ktorej ani konie ani my nie korzystalismy
uwialniam plotki🙂
a sluch chodza na temat wielu stajni, o procesach  sadowych kilku stajni  nie wspomne...
[/quote]

No jak już wspominasz to może powiedz o co kaman  😀iabeł:
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg938764#msg938764 date=1300296387]

hala z tego co wiem jest wspolna wg dokumentow podzialowych majatku, poki co pod mlotek poszla ziemia, z ktorej ani konie ani my nie korzystalismy
...
[/quote]

Nie moze byc wspolnosci po podziale majatku.
No właśnie skoro wspominasz to może rozwiń to dalej. Ja jestem bardzo ciekawa jakich stajni należy unikać.
inaczej -czesc ziemi po uzgodnieniu byla sprzedana i kasa poszla dla jednej str, reszta ma byc dzielona chyba  sadownie- szczegolow nie zna tyle  co wlascicielka mowila. moge podpytac chlopa jak to jest,bo sie na tym kompletnie nie znam i jak papuga powtarzam 🤦

avero szczegolow nie znam tylko slyszalam, ze jakas lodzka stajnia i haslo odszkodowanie. niestety nic wiecej nie wiem
MagBan93   Hennowata rudość :]
16 marca 2011 21:16
Zapowiadają się jakieś towarzyskie na kwiecień, maj, czerwiec?
no kiedy jakies towarzyskie pojechała bym chetnie
Czy ktoś się orientuje jaka jest wysokość składki członkowskiej w KJ Bogusławice. I czy są tam jakieś dodatkowe opłaty przy pierwszej rejestracji?
u nas ogloszenia mieszcza sie w jenym miejscu- odpowiednim watku.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem
leonek to łask czy dłutów bo te kierunki trochę się różnią.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 marca 2011 11:22
Czy to prawda ze Bogusławice zostały sprzedane? Może ktoś coś wie?
🙂Tak, z tego co wiem kupione prze właścicieli N.Zagrody
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 marca 2011 11:58
To dobrze ze poszły w "jeździeckie" ręce.
Poświęcony jest sprzedaży stada wątek na ŚK w aktualnościach 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2011 15:01
Jak zostały kupione przez p. Anetę i jej męża... to będzie się działo! I to dużo! 😅
do ogloszen prosze  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza watkiem ogloszeniowym
kompletnie nie wiem gdzie to wrzucić jeśli  w inne miejsce proszę admina o przeniesienie
Poszukuję stajni do wydzierżawienia w okolicach Łodzi lub Zgierza najlepiej na ok 10 koni .
jesli ktos z was wiedział by lub miał info że ktoś chce taką stajnie wydzierżawic niech da znac🙂😉)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 kwietnia 2011 11:47
Kto z was wybiera się do pajęczna 14 maja?
mozecie mi polecic jakąś tanią stajnię dla młodej klaczki 10 m-cy? nie musi to byc typowy hotel może to być ktos kto ma stajnię przy domu. Pilne  🙇
agulaj tanie to znaczy ile mozesz poswiecic na utrzymanie miesieczne klaczki?
Kwestia żeby nie płacić 500-600 zł za stajnię z halą bo i tak mi jest niepotrzebna przez najbliższe parę lat. Potrzebuję boks i pastwiska.
to moze Sierznia?
pewnie i w Bronisinie sie mozna dogadac,ale pewnie tylko boksy angielskie.
Sierżnia 550 zl. Na Bronisin będę dzwonić. Ech...
agulaj79 a to ogłoszenie to nie Twój pensjonat 🙄
http://www.swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=23787
Moje ogłoszenie ale niestety syt życiowa diametralnie mi się zmieniła. Chyba nie powinnaś wyciagać tego na forum skoro już napisałaś mi priv?
Hej mam pytanie. Gdzie najlepiej wstawić konia na pensjonat w okolicach Zgierza,łodzi? Chciał bym żeby niedaleko stajni były lasy,zielone padoki,hala,instruktor który może skorygować błędy na placu. Z góry dziękuję za pomoc  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 kwietnia 2011 19:25
takie rzeczy to tylko w erze. raczej nie w łodzi 😉
hala, zielone padoki i lasy wzajemnie się wykluczają  🤣 jak masz hale (np. oleńka) to nie masz padoków, ani lasu w zasadzie (to najwyżej skwerkiem można nazwać). a jak masz lasy i zielone padoki (stajnia w zgierzu, która się dość często ogłasza) to nie masz hali. poza łodzią to już co innego: stryków, kębliny, sobień(?).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się