zima meldunki

zeby nie bylo offa to wstawiam lepsze zdjecie zrobione z tarasu.
asds zagle jak zagle ale kaczki juz nam sie zadomowily🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 marca 2009 14:28
🚫

to juz normalnie SPA błotne mozesz otwierac 🙂😉
wątek zamknięty
Zima 2009/2010 tak sroga, że meldunki zamarzły i ugrzęzły w zaspach  😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2010 21:09
Ja po raz kolejny poklnę na tych !@#$%^&*, którzy posypali dosłownie całe podwórko przed moim blokiem kilogramami soli!  👿 (miło, że mi do mieszkania przez okno nie sypnęli... :mad🙂 Co za imbecylizm, niedość, że to G dało, bo się tylko śliska breja zrobiła, która potem... zamarzła i którą i tak potem śnieg zasypał to nie mogłam butów domyć od tego cholerstwa, nie wspominając o łapach mojego psa...  🤔wirek: 😤

Chcę wioosneee... 🙁 🙄
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 stycznia 2010 21:44
zasypało nas konkretnie,miałam problem żeby dotrzeć po pracy do domu,ostatnie 15km to jakiś koszmar był...nie dość,że od rana żadnych pługów,żadnych piaskarek,to jeszcze nawiewało z pól...minęłam ze 3 stłuczki dość grube...jak wpadłam po kolana w śnieg idąc od bramy do domu,zarządziliśmy ewakuację i śpimy u moich rodziców w cywilizacji,gdzie są służby drogowe...jakoś do pracy jutro przynajmniej dotrę.
plus jest taki,że na hali przestało się kurzyć,bo mróz wreszcie puścił.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 stycznia 2010 21:57
U nas sypie, czasem aż tak, że nic nie widać i przemieszczać się nie da. Na termometrze 0.
wątek zamknięty
halo, ale to jest watek sprzed roku, nowy jest tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10280.0.html
😉
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 stycznia 2010 22:04
OO prosze jak nas zmyliła ;D
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2010 18:45
wiosna na muranowie 🙂
zdjęcie robione z tramwaju, trochę słabe, ale widać, że są krokusiki. co roku, w tym miejscu pierwsze wyrastają.
mama mówi, że u niej już też wyskoczyły 🙂

choć zaczynam się grzać w przejściowej kurtce, to zapachu wiosny jeszcze nie poczułam

a nie dawno byłam tak, jak na drugim zdjęciu... 😉
wątek zamknięty
cieciorka - to jest wątek z tamtego roku 🙂
wątek zamknięty
nie wiem jak gdzie indziej ale u nas bialo i regularna śnieżyca
wątek zamknięty
OMG! Sznurka niezle... W Wawie narazie snigu brak i mam nadzieje ze szybko padac nie zacznie, bo zimowki dopiero do mnie jada gdzies z nimcolandii🙁 Mam nadzieje, ze zdaze wymienic....:/
wątek zamknięty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 października 2010 16:23
U mnie dzisiaj potwornie wieje, słońce na przemian z chmurami. Ogólnie hmmm trochę mi to wygląda jakby miało niedługo sypnąć śniegiem  🙁
wątek zamknięty
zach pom na granicy z Niemcami-zimnica, ale idzie wytrzymac. sniegu na szczescie nie widac, przymrozkow tez brak, mam nadzieje, ze taka pogoda utrzyma sie jak najdluzej, choc mnie obrazilabym sie, gdyby bylo kilka stopni cieplej 😉
wątek zamknięty
Jak to śnieg, jaki śnieeeeg. Ja nie chcę. Tzn lubię jak jest biało, ale w styczniu...

U nas póki co kilka stopni, wieje i co jakiś czas lekko kropi deszcz.
wątek zamknięty
Sznurka, czy Ty mieszkasz w Zakopcu?  😉
dawaj foty, musze to zobaczyc!
wątek zamknięty
sznurka nie załamuj mnie  😵
wątek zamknięty
50 km na południe od sznurki też sypie. Potwierdzam prawdziwość Jej słów.
wątek zamknięty
wawrek,wyciągaj sanki😀 i Sorele Joli!
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 października 2010 19:18
Jesuuu, no nie, przestancie, jaka zima?? Aaaaaaaaaaaaa, wiac, wiac gdzie pieprz rosnie 😉!!!!!
wątek zamknięty
w Kołobrzegu dzisiaj padał grad i trochę śniegu. 😲 ja nie chcę zimy.. 👿
wątek zamknięty
Oj chyba będzie zima i to jeszcze jaka 😉 moja kobyła obrosła już jak mamut a to dopiero początek ofutrzania 😜
wątek zamknięty
W Olsztynie też padał śnieg. Na szczęście potem wyszło trochę słońca 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 października 2010 20:00
Na pomorzu w drugiej części dnia też słonko wyszło i nawet przestało głowy urywać.
Co nie znaczy, że jechałam do szkoły w najgorszą ulewę (buty mi przemokły -.-) oczywiście, mało nie odfrunęłam kurna :/
wątek zamknięty
Oj chyba będzie zima i to jeszcze jaka 😉 moja kobyła obrosła już jak mamut a to dopiero początek ofutrzania 😜

jesli obrastanie zwierzakow futrem ma byc wyznacznikiem ostrosci zimy to ja sie ciesze, bo moja psica wlasnie zgubila cale futro, a to Syberian, wiec wie co robi, widac zima bedzie wyjatkowo lagodna 😎

u mnie dzisiaj bardzo slonecznie, wyszlam w wiosennej kurtce na spacer i nie zmarzlam, czyli jest dobrze 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 listopada 2010 22:18
zamykam i zapraszam do równoległego bardziej aktualnego watku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,36914.0.html 😉
c.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.