Kącik Ujeżdżenia

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 21:43
szecherezada, to mi się nie zgadza z programem bardzo. Bo dziś miał być mała i grand prix, a jutro 18.30-20.30 miał być finał małej.

o 7.30 się zaczyna? Kurka wcześnie....
Jutro finał małej, w sobote 7.30 druga część GP,w niedziele 12-14 kury GP. I musi tak być!!!
czyli jeszcze raz powoli, chodzi mi o kiry 🙂 jutro wieczorem jest final malej rundy a w niedziele kolo poludnia duzej tak?? czy sa jakies zmiany co do jutrzejszej malej?? moze znow nie zdaza i przeloza ;/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 22:12
http://www.dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1109&Itemid=45
Rozpiska, która ma szansę być aktualną 😉

Kurczę wygląda na to, że organizacyjnie to CDI wypadło nie za ciekawie. W takim wypadku nie ma raczej co liczyć, że w przyszłym roku będzie ciekawa obsada...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:12
zawodniczka123, przeczytaj 3 powyższe posty. to nie boli.


O losie, 7.30, nie wiem czy wstanę, wcześnie "deko".
piątek, 11.VI godzina 7.30 kury mała runda
sobota, 12. VI godzina 7.30 GP
niedziela, 13.VI godzina 12 kury GP

Zważywszy na to, że raport pisze Niemiec i że zawodniczka, która jest przedstawicielką zawodników wczoraj "troszeczkę" się zdenerwowała.. może być nieciekawie. Choć i w tym roku nie ma super obsady
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:17
znaczy w ogóle lipnie, wczoraj na dekorację Św. Jerzego trzeba było pół godziny czekać, ale z winy właśnie zawodników, bo nikt, prócz Niemki się nie zjawił na dekoracji... Ale przynajmniej mogłam z nią pogadać.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 22:18
Podczas pierwszych CDI w danym miejscu nie ma co się spodziewać super obsady. Ale jak się te pierwsze CDI schrzani to pozamiatane z lekka...
No z tymi pierwszymi CDI to różnie bywa.. Ale one w przyszłym roku mogą się nie odbyć po prostu...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:21
To jest mega schrzanione i wielka szkoda, bo pierwszy raz mam okazję focić takie zawody. I strasznie mi się to spodobało. HPP nie focę, bo nie mam czym.
dobrze przepraszam nie trzeba od razu sie unosic. myslalam ze tylko dzisiejszy konkurs duzej runy przeniesli na sobote rano nie wiedzialam ze jutro pozmieniali mala. troche to plany ludziom krzyzuje a nawet nie troche. to jest smieszne jak dla mnie
to nie jest śmieszne, to jest tragiczne... całe szczęście, że w Sopocie już żadnych poważnych zawodów więcej nie będzie - HPP dostanie pewnie Aromer, FEI zgody na CDI (tym bardziej W) pewnie nie wyda i będą mogli robić co najwyżej regionalne, choć podobno w grudniu i to zawalili...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:38
zyczliwa, nawet tak nie mów. Ja chcę mieć jakiekolwiek zawody do focenia. A nie tylko top trendy, na które nawet jakby mi zapłacili, to bym nie poszła.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 22:38
Strzyga, zapraszamy na Mazowsze 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:39
Ja wiem ,że zapraszacie xPP Tylko muszę parę fot sprzedać, żeby na ciapong starczyło =)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 22:41
Przyjedź i zostań to na ciapongi nie będziesz musiała wydawać. A w zawodach można przebierać 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:42
Koniczka, nie mogłabym mieszkać w mieście z tak zrypaną komunikacją miejską xPP
zyczliwa, nawet tak nie mów. Ja chcę mieć jakiekolwiek zawody do focenia. A nie tylko top trendy, na które nawet jakby mi zapłacili, to bym nie poszła.


powiem Ci tak: wyrazy "zawody" i "zawodnik" mają ten sam rdzeń, co prowadzi do jasnego wniosku, że jedno bez drugiego nie istnieje. Niestety w Sopocie zawodnika (przynajmniej ujeżdżeniowego) ma się w poważaniu, więc...

Co Ci po zawodach bez zawodników? Jak już ktoś słusznie zauważył: raport pisze Holler, a ten podobno dziś się w pewnym momencie mocno zirytował. Nie wiem kto jest przedstawicielem zawodników. (?)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:48
zyczliwa, ja wszystko wiem. Siedzę na hajpo od 11 lat, nie jdeno już widziałam. A nową prezesową przeciągnęłabym po torze,żeby jej się trochę buzia obtarła...
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 22:49
E tam zrypaną, daje radę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:50
Koniczka, bo jeździsz samochodem 😀
zyczliwa, ja wszystko wiem. Siedzę na hajpo od 11 lat, nie jdeno już widziałam. A nową prezesową przeciągnęłabym po torze,żeby jej się trochę buzia obtarła...


czy to może Ty jesteś tą osobą, która dzisiaj czatowała z aparatem przy parkurze, z ciekawą opalenizną pleców?  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:51
zyczliwa, podobały Ci się moje paseczki? Efekt wczorajszego dnia.
zyczliwa, podobały Ci się moje paseczki? Efekt wczorajszego dnia.


ofc, że yes 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:54
wiedziałam, że wszystkim się spodobają. Następnym razem sobie coś napiszę.
Będziesz jutro o 7:30?
o co to to nie  🤔 na PN pewnie... nie wiem kto w swej niezmierzonej mądrości uznał, że wystarczą na niego 2 godziny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 czerwca 2010 22:57
Ten, kto uznał, że na 65 koni w dwufazowym starczy godzina. Ale to taki offtop.
Spróbuję wstać na tą 7:30 i zrobić jakąś fotorelację, skoro to pierwsze i ostatnie zawody w Sopocie.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 23:10
Strzyga, odkąd jakiś zły człowiek wymyślił postawienie parkometrów na Powiślu i ten plan zrealizować na dodatek to jeżdżę też komunikacją 😉 A zdjęcia rób koniecznie!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2010 11:10
No i dokulałam się, co prawda, po 8, ale się dokulałam. Jako, że szczęście sprzyja lodożercom, los wynagrodził mi wczesne wstawanie, możliwością obejrzenia ( i obfocenia ^___^) treningów Pani Milczarek i Pani Zimmer. Dla mnie to jak gwiazdka *_____*
No to teraz do obrabiania fotek  😎 Ponieważ osobiście tam nie dotarłam, czekam z niecierpliwością na zdjęcia 🙂

A kto jest jutro w Ostrowie??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się