Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 lutego 2012 08:52
Wracając trochę do tematu Totilasa, tydzień później po feralnym pokazie ogierów był kolejny:
lostak   raagaguję tylko na Domi
14 lutego 2012 09:30
Jak klinika z Birgitt w Centurionie? Relacje i zdjęcia będą?


dobrze bardzo, glownie te same konie, ten sam trener po raz pietnasty....  nudna....😉  a na zdjecia, to trche za zimno bylo bo trenerka miala przyjemnosc przyjechac w ten tydzien kiedy bylo na minusie, ducyfrowo i z dwojką z przodu.
bardzo nas pilnuje w naroznikach, pilnuje perfekcyjnego wykonywania cwiczen, nawet prostych, wymaga i tlumaczy dlaczego mamy robic to o co nas prosi.
w marcu wraca.
I jeszcze 😉


A tu fajne porównanie🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
17 lutego 2012 08:06
My sie chyba wybierzemy  😉
http://www.eurodressage.com/equestrian/2012/02/22/whats-happening-february-2012-part-2

jak miło poczytać o własnym kraju na takim portalu jak eurodressage.com 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 lutego 2012 15:43
http://www.eurodressage.com/equestrian/2012/02/22/whats-happening-february-2012-part-2

jak miło poczytać o własnym kraju na takim portalu jak eurodressage.com 😉


milusińsko wręcz 😲 

1800 euro on the spot fine

za jakie grzechy taki mandacik w PL jest przewidziany???
wydaję mi się że za brak Viatolla....
Już nie mają o czym pisać chyba. Może wspomnę na któryś z gościnnych łamów, jak to nas zatrzymała drogówka Austrii- chcieli wysadzać konie. Skończyło się na mandacie niemałym. Eh...

Ciekawa jestem obsady w Aromerze- jednocześnie Birgitt w Centurionie i Rob w Warce. Kurcze, głupio wyszło.
lostak   raagaguję tylko na Domi
23 lutego 2012 08:23
Pati, bez przesady 😉... nie mozna narzekac ze tyle sie dzieje...nareszcie! 🏇 jest tyle mozliwosci uczenia sie i regularnego doskonalenia swojego warsztatu.
zawody w aro to regionalki jakie beda co miesiac, BB jest co miesiac, Rob tez regularnie, inne sklady pacjentow... mysle ze wszystkie trzy imprezy beda mialy komplet, u nas w sumie 25 par jak na razie na obu klinikach.
Czy takie ostrogi są dopuszczalne na zawodach? http://e-equus.pl/busse-ostrogi-spursuader-p-1650.html
Dwa pytania:
1. Czy mi się tylko zdaje, czy bardzo podrożały starty w Aromerze?
HPWiM koszt samego wzięcia udziału w zawodach to ok 400 zł, start w ogólnopolskich to 500 zł...  😲

2. Czy na zawody można jechać na koniu ogolonym do połowy? Wszędzie zdjęcia ogolonych na zero.
Ad.2
Pewnie, że można.
repka Nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba nie wolno, bo są skierowane do konia. A wydaje mi się, że jak ostatnio czytałam przepisy to szpikulec ma być prosty.
Masz takie ostrogi?
Nie mam takich, ale tak mnie zaciekawiło po prostu, czy można je na zawodach stosować
No to mamy już dwóch jeźdźców na liście uczestników IO 2012. Katarzyna Milczarek i Beata Stremler. Huuuurrra!!!!  🏇 🏇 🏇
Michał Rapcewicz jest na liście rezerwowej - mam nadzieję, że jemu także uda się wystartować.
epk, gdzie jest lista?
Dorzucając jeszcze swoje trzy grosze do tematu pary Totilas & Rath, również wydawało mi się od początku, że nic dobrego z tego nie wyniknie... Jak na mój gust Totilas to jest koń jednego jeźdźca, no i tym jeźdźcem bez wątpienia powinien zostać Gal. Szkoda zmarnowanego potencjału - i zastanawia mnie, kto podejmie się trenowania tej pary? Wczoraj przeczytałam w KP Sjef Janssen (mąż Anky) zgodził się szkolić Ratha, ale... na wszystkich jego koniach poza Totilasem. Doszliśmy już w tej historii do momentu, kiedy ludzie uciekają od tak wybitnego konia... 😵
Swoją drogą - jak już nawet mój chłopak, który ujeżdżenie średnio rozumie - po obejrzeniu Totilasa pod Galem i potem pod Rathem, twierdzi, że temu koniowi coś się stało, bo "taki inny jest", to wiedz, że coś się dzieje...  👀

Przy okazji, pytanie: czy ktoś z Wielkopolski bądź woj. lubuskiego orientuje się w kalendarium zawodów ujeżdżeniowych w regionie na ten rok? Bo szukałam, szukałam... i nic. Dopiero w dolnośląskim znalazłam.
xxmalinaxx, myślę, że teraz nikt się nie zechce tego konia dotknąć - bo zawsze porównanie z Galem wyjdzie źle. Nikt nie chce mieć na koncie porażki z takim koniem.
epk sad, but true. Tylko że do takich sytuacji nie powinno dochodzić.
ja bym tam L na nim pojechała chętnie 🤣
Wcale się nie zdziwię, jak za jakiś czas, usłyszymy, że Totek zszedł z tego Świata , tak jak było z Poetin :/
xxmalinaxx, nie dorabiaj proszę teoriii do niepełnych informacji. Chodziło o konflikt interesów przed Olimpiadą, jako że Janssen jest trenerem kadry holenderskiej. Zresztą holenderski ZJ uznał, że konflikt istnieje również w przypadku trenowania Ratha w ogóle. Źrodło: eurodressage

Gratulacje dla Beaty Stremler i Katarzyny Milczarek!
omegaT dziękuję za info, nie mogłam tego wiedzieć, bo nie wchodziłam podaną stronę od wieków.
titina, a czemu miałby zejść?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 marca 2012 11:51
omegaT dziękuję za info, nie mogłam tego wiedzieć, bo nie wchodziłam podaną stronę od wieków.



no jakieś twoje motto czy co - bo w już  kolejny wątek wchodzisz i coś opowiadasz bez uprzedniego sprawdzenia o co tak naprawdę chodzi...
Udało się komuś z Was kupić bilety na IO 🙂?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się