Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 maja 2009 16:31
Czytałam Aleksandrze Seweryn, na tym zdjęciu jedzie na Amore. Siwek ze zdjęć niżej to Debiut dosiadany przez Pawła Dziedzica
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
10 maja 2009 18:02
Jaka fajowa jest ta Seniorita  🙂
Amadeusz 😍 piękny...
Debiut i Amore też niczego sobie 🙂 Bardzo fajne konie
O kurcze...moje zdjęcia na niedobrym Amusiu  🏇

Mysle, że jak na pierwszy raz na N-ke nie było tragedii,ale oczywiście zawsze mogło być lepiej 😉
Petit, zawsze może być lepiej. Jakby było najlepiej jak tylko możliwe, to by było nudno, nie byłoby do czego dążyć 😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 maja 2009 19:45
Amadeusz prześliczny 😍 jak wam poszło?

ja na chwilę tylko wpadła red bulla przyjaciółce w budce siedzącej dowieźć. czy Maracana to jest ta Maracana, którą jeździł kiedyś Marcin Woldański? i ktoś wie czemu nie przywiózł Partrakhta?
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
10 maja 2009 19:47
Tak to ta Maracana.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
10 maja 2009 19:50
dzięki :kwiatek: właśnie mi się coś kojarzyło z jakiś wcześniejszych zawodów, że Marcin na niej jechał. fajna kobyłka. 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 maja 2009 19:51
Petit a nie jezdzilas na nim Nek już 2 lata temu?

Christine tak to ta sama Maracana.
Ja byłam tylko chwilę, ale bardzo miło było.

Asik Widzę, że mamy wspólnych "swoich" zawodników  😉

Petit. Widziałam twój przejazd, nawet słyszałam jak przeklinasz pod nosem.
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
10 maja 2009 20:07
mara a czy mialysmy przyjemnosc wczoraj ze soba rozmawiac?
Chyba tak  😀 Byłam w jeansach i białym polo.
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
10 maja 2009 20:16
i pytalas moze jaki mam obiektyw?  🙄
Oti, niestety na przejazdach Magdy niestety siedziałam w budce.
Widze Koniczko, że bacznie śledzisz wszystkie moje przejazdy o których ja juz nie pamiętam.

Na Legi miałam wyniki powyżej 60%, duzo nadprogramowych zmian nogi w pierwszym przejeździe,a w drugim było calkiem przyzwoicie 😉 gdyby nie moja pomyłka i dziwne noty jednego z sedziów który nie wiedział co ma z ów pomyłką zrobić ;/
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 maja 2009 22:17
Po prostu wydawało mi się, że jechałam MWiM 2 lata temu w kategorii młodych jeźdźców, która rozgrywana jest w klasie N. Teraz pogrzebałam i okazuje się, że dobrze mi się wydawało: http://www.dressage.pl/wyniki/20070701_wolta.xls . Bardzo gratuluje Ci dobrych wyników, ale nie wiem po co te kłamstwa?

edit: literówka
A są gdzieś wyniki z Legii?  👀
O kurcze,  zupełnie zapomniałam o tych mistrzostwach warszawy;/ Ale dobrze w takim razie ,że ktos inny pamieta gdzie i kiedy startowałam  😉 🤣

Zresztą uwazam,ze dopiero teraz koń był gotowny do tej klasy konkursów i jestem z niego zadowolona,bo to nad czym ostatnio pracowalismy nam wyszło  🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 maja 2009 22:42
Ale dobrze w takim razie ,że ktos inny pamieta gdzie i kiedy startowałam  😉 🤣

raczej: "dobrze, że ktoś inny umie korzystać z wyszukiwarki, kiedy ciebie zawodzi pamięć" 😁
Twoja interpretacja...
Ja nie pamietam wyników ZR sprzed dwóch lat... 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 maja 2009 22:56
wyniki, a klasy, w których sie startuje to chyba dwie różne sprawy... tak samo jak pamietanie kogo się widziało na czworoboku a wmawianie, że ktoś "sledzi" czyjes poczynania konkursowe nazbyt wnikliwie.
no i jeszcze to, ze własnego nazwiska i imienia konia to chyba w ogóle trudno zapomniec... a to dzięki nim wyniki z poszczególnych zawodów niezmiernie łatwo odszukac w necie.

moim zdaniem jakies pokretne te tłumaczenia drugich czy trzecich "pierwszych" startów. OK, gratuluje wyników, ale po co do tego taką "teoryjke" dorabiać 🙄
Czy ktoś ma wyniki z Lewady? Próbowałam wejść na ich stronę, ale mają wirusa...
Regionalka z osrodka GOSTAR:













Wiecej na glownej volty.
Co to za łaciak?
Caroline po co te złośliwości?? Masz jakieś kompleksy czy co??

Zdarza się ludziom zapomnieć nawet takie rzeczy że się kiedyś klasę N startowało.
Petit. nie startuje raz w roku tylko znacznie częściej i nie na jednym koniu więc naprawdę o pomyłkę / zapomnienie łatwo.

Nie ma to jak wjechać na człowieka o byle co. Gratuluję Ci luzu w życiu...
Łatek to Kamel. Tubylczy 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 maja 2009 09:27
Krusek, co sie unosisz i szukasz zwady, mam prawo się dziwic - Petit to chyba pierwszy zawodnik jakiego spotkałam, który nie pamieta jakie klasy startował 😁
większość doskonale wie jakie klasy jeździła 😁

Unoszę się bo Ty się unosisz i paplasz głupoty po to tylko żeby paplać.
To że Petit. się zapomniało że stratowała na Amadeuszu N-ki 2 lata temu naprawdę nie jest przestępstwem i nie wiem czemu tak to Cię boli...
I tak jak już pisałam łatwo jest zapomnieć co się startowało i na jakim koniu w ciągu 2 lat jeżdżenia konkursów prawie co miesiąc.
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 maja 2009 10:05
ekhm... to nie ja tutaj wpadam obrażać, sugerować kompleksy i adwokatować. ogarnij sie Krusek, i tyle, bo tylko zaogniasz dyskusje i jeszcze bardziej osmieszasz Petit.

co do Petit., no zaiste biedactwo. jakby jezdzila 6 koni na każdych zawodach, to bym zrozumiała, ze może jej sie pochrzanic jaką klase na którym z nich juz jechała. tymczasem ludziom, którzy nawet tak jezdzą raczej sie nie zdarza nie wiedzec jakie klasy już jechali.
wg mnie to nieco zenujące tak jezdzic te zawody i nie wiedziec jakie sie mialo wyniki, jakie sie jezdzilo klasy 🙄

a druga zenująca okoliczność, to te kolejne pierwsze razy  😁

gwoli ścisłości, skoro pierniczysz głupoty, to ci wyjaśniam, ze konfabulacje Petit mnie nie bolą, tylko niezmiernie śmieszą. zwlaszcza w kontekscie wielkiego oburzenia pare miesiecy temu, ze ktos jej karty z wynikami zgarnął - w sumie o co szum, i tak za chwile by nie pamietala co jechala ani jakie wyniki zrobiła 😁

Powiem Ci tak: Ja wiem swoje i Ty wiesz swoje.
Widać po Twoich odpowiedziach że nie jesteś w stanie na sprawę spojrzeć obiektywnie i wolisz kpić ze wszystkiego co ktoś napisze.
Powodzenia w dalszym życiu prześmiewcy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się