Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 czerwca 2013 23:17
okwiat widzę, że dziarał Cię mój były- ale ten świat jest mały  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
29 czerwca 2013 02:00
No no nie wiedzialam Asiu, ze masz tatuaze 🙂 Naprawde bardzo mi sie podobaja.
whitemoon071, Wrocław to Ewa Grzelakowska. Robi i w studio i prywatnie.
lotka13 - Właśnie o niej słyszałam! Dzięki za info 😉
Jęzor przebijałam w skullmaster, ale już nie robią piercingu chłopaki 🙁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 czerwca 2013 13:21
Okwiat- robiłam u Gruchy. Teraz w piąteczek też u Niego robię, udko za kilka miesięcy również  😜 a Ty?
A motyw z koniem i indianką pięęęękny! Jakbym nie miała obmyślonego udka to bym się za niego łapała  💘
okwiat, a co się stało z żółtym? Sama marzę o takim krótkim napisie w bardzo podobnej konwencji, czyli z kolorami przechodzącymi jeden w drugi, ale dużo osób jasne kolory odradza. Co się z nimi dzieje?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 czerwca 2013 15:13
yga Jakiego Gruchy 😀? To w Białej? Ja robiłam z Valhalli na Chopina, ale już kilka osób radziło mi Igora ze Slayera na Jana Sawy.

Smarcik - serio 😀? Mega śmieszny typ, chyba ślub niedługo bierze  😁

Goździk nie wiem co się stało z żółtym... jest kilka wersji - albo słaby pigment, albo za dużo wystawiałam tatuaż na słońce, albo fakt, że piłam alkohol i przed i po jakoś wpłynął. Nie wiem... Jutro poprawiamy, więc się nie martwię 🙂

slojma -  :kwiatek: bywasz czasem w Białej?

Heval  :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
29 czerwca 2013 15:57
okwiat- niestety nie bede moze w sierpniu jak dobrze pojdzie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 czerwca 2013 21:13
okwiat nooo bierze- wpadli z laską po jakichś 2 tygodniach znajomości  😵  😉 Ogólnie to się wkurzyłam jak zobaczyłam w jego zdjęciach włóczykija, bo rozmawialiśmy już lata temu że to moje marzenie a tu nagle widzę go na kimś innym! Ale skoro ma dobrą właścicielką to kamień z serca  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 czerwca 2013 21:20
Ogólnie to się wkurzyłam jak zobaczyłam w jego zdjęciach włóczykija, bo rozmawialiśmy już lata temu że to moje marzenie a tu nagle widzę go na kimś innym! Ale skoro ma dobrą właścicielką to kamień z serca  😉

Ale to jest taki Wloczykij, jak z rysunków Tove, nie?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
29 czerwca 2013 21:33
smarcik Serio? A widziałam ją jak mnie tatuował i nie było widać brzuszka 😀 Dzięki za tą dobrą właścicielkę 😀 Postaram się go nie zhańbić  😁

ja się nareszcie mogę pochwalić swoim  💘 🏇
arabek, gratuluję! Pamiętam jak szukałaś wzoru/tatuatora. Wybór padł na kogoś z Krakowa?
arabek, gratuluję! Pamiętam jak szukałaś wzoru/tatuatora. Wybór padł na kogoś z Krakowa?


tak, robiłam w Krakowie 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 lipca 2013 18:33
arabek, świetne kolory 🙂

mam nadzieję, że uda mi się sprawić coś nowego na urodziny. chodzi już za mną pół roku, na studio się w zasadzie zdecydowałam. muszę tylko podejść obgadać wzór, cenę i zacząć ciułać. do listopada powinnam się wyrobić :P

edit: co myślicie? nie do końca mój klimat, ale praca świetna 😀 nie mogę się napatrzeć  😍
Wichurkowa   Never say never...
04 lipca 2013 11:41
okwiat Jacie,ta indianka z koniem obłedna!!!! 😍 😍 Tylko gdzie ja bym sobie to zrobiła....Plecy u góry już zajęte,na lędzwiach?? 🤔 Ale mi klina wbiłaś tym zdjęciem heh 🙂
ja też choruje na tatuaż...
Indianka świetna, na oku mam taki motyw:
Zamierzam zrobić sobie tongue weba. I mam dwa pytania. Czy moge owy kolczyk posiadać mając aparat na zęby? I jakie są zagrożenia? Proszę też o jakieś wskazówki czy coś 😉  :kwiatek:
Hej dziewczyny, wiecie gdzie może dostanę TAKI kolczyk? Przeszukałam już chyba wszystkie polskie sklepy internetowe i nie mogę znaleźć. Chcę do smileya 🙂 Albo chociażby jakiś podobny, byle był srebrny i miał jakiś brylancik 🙂
Gillian   four letter word
07 lipca 2013 21:33
zalcia97, szukaj na allegro jako "kółko z kryształkiem", sporo jest ale nie wiem jaki rozmiar potrzebujesz 🙂
Gillian, dzięki, ale widzę, że nie ma nic innego niż to, co znalazłam ostatnio. Wszędzie są kulki, szkoda, że nie ma takiego płaskiego jak wstawiałam 🙁 Zamówiłam znów ten. Próbowałam go założyć ostatnio przez 40 minut i sama i z pomocą innych rąk, ale tak ciężko ta kuleczka wchodzi, że nie dało rady i spadła nam w końcu gdzieś pod biurko  😁 No trudno, będę próbować znów jak przyjdzie 🙂
Thymos, szał!  😍
Moje klimaty! Też kiedyś wpatrzona byłam w ten styl, do tej pory cieszy oczy, ale tylko z kartki  😡
Gillian   four letter word
08 lipca 2013 22:47
zalcia97, ja mam aktualnie wsadzony płaski, czyli gdzieś można je nabyć :P
Gillian jeeeej, a nie pamiętasz już skąd go masz?  😁 przeszukałam całe allegro pod nazwą "kółko" w piercingu 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 lipca 2013 19:40
Wiem, wiem, laski, ze bylo milion  razy 🙁. Ale wiejski net mi tak muli, ze nie dam rady odszukac.

Z czego powinny byc pierwsze kolczyki? Z tytanu g23, tak? I gdzie takie kupic? Bo gabinet u nas wklada stal, slyszalam, ze tytan lepiej. Moglybyscie podlinkowac cos? To dla moich dziewczynek ma byc.
Czy jak z tytanu to moze byc anodyzowany, czy lepiej nie, bo bedzie paprac?
Dziekuje z gory za wyrozumialosc 🙂.
Gillian   four letter word
12 lipca 2013 22:07
zalcia97, mam od piercerki, taki mi założyła 🙂
BASZNIA, tytan albo bioplast chyba najlepiej.
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 lipca 2013 00:01
Dzieki! Masz moze jakis godny polecenia sklep?
Najlepszym sklepem jest chyba wildcat. Kolczyki świetne jakościowo, ale drogie w porównaniu z np. Pirce of cake (ja zamawiam stąd i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy mają autoklaw) czy arif czy piercing4u (ja tutaj trafiłam na dość kiepską jakość). A, i jeśli w salonie nie ma autoklawu- to są sklepy, które za drobną opłata (2zł np) wysterylizują kolczyki.
Na jesień uderzam do Bartka Panasa, będzie lew 😎 już się nie mogę doczekać! 🙂
ushia   It's a kind o'magic
13 lipca 2013 14:03
super 🙂
gdzie? 😉

ja wiem gdzie chcę - od "za lewym uchem" przedłużone na kark
i mniej wiecej co - wzór mocno stylizowany, muzyczno-koński

ale cały czas się zastanawiam czy tatuaż w dość widocznym miejscu nie utrudni mi życia zawodowego (chyba ze bede w golfach i opaskach chodzic)  😁

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się