Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik, na nadgarstku mnie bolało najbardziej w miejscach gdzie przechodzą żyły, a tak to też nic 🙂
Dziewczyny ja natomiast chciałabym w drugą stronę. Usunąć 3 tatuaże .
Ale po to by nałożyć tam coś ładniejszego.

Widziałam , że Julie przechodziła przez laserowe usuwanie? Mogłybyście się wypowiedzieć czy warto , czy lepiej nałożyc kolejny na to co jest?
Myślę, że to tak czy siak będzie troche widać ten z pod spodu i miłobyłoby chociaż go rozjaśnić ? 🤔 Nie mam pomysłu a już mi się nie znudziło to co mam.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2016 16:25
A jakie masz tatuaże? Duże, czarne? Czym chcesz zakryć? To wszystko zależy  😉 Skoro i tak chcesz się dziarać to ja bym nie usuwała tylko robiła cover.
Dwa małe i napis. Wszystko czarne.  2 może i jakoś wyglądają, ale zrobione pod wpływem chwili. Nie podobają mi się , ale jakoś je akceptuje. A jedne zrobiony dawno dawno temu, to mi obojętne czy jest, ale wstyd bo wygląda fatalnie. Pózniej mogę dodać zdjęcia. Boję się , ze będą prześwitywać na nowym wzorze. (nie wiem jeszcze jakim wzorem🙂 Poszukuję).  Może ma ktoś nakładany jeden na drugi i pokazałby zdjęcie jak to wygląda?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2016 16:48
Masz prace mojego kumpla, za duża więc wrzucam w linku KLIK

Generalnie usuwanie tatuażu nie jest dla skóry bez znaczenia, dlatego skoro i tak chcesz się dziarać to ja bym po prostu zakryła.
A ja w końcu, po długim czasie cichego obserwowania wątku zebrałam się w sobie i niedługo będę miała konsultację. Jaskółki, plamki, kolorki... to odrzucam i idę w zupełnie przeciwną stronę. Wzory historyczne ze znalezisk, 100% odwzorowania oryginałów. Stay tuned! 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2016 04:49
Ja już po. Nie bolało, za to ciągnęło się w nieskończoność, bo moja skóra nie przyjmuje tuszu  😵 i będę musiała iść na poprawkę jak się zagoi. Maleńki wzorem, który normalnie robiłoby się 3 minuty  🙄
maluda, coś mi się wydaje , ze ten artykuł był sponsorowany bo nie ma żadnego studia gdzie na terminy się czeka po kilka lat. no ale może oni po prostu nie potrzebują reklamy.
smarcik pokaż. 
smarcik, a czym się to nieprzyjmowanie tuszu przejawia? Trzeba kilkakrotnie więcej go zaaplikować, by było go widać, czy jak?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2016 19:38
Muffinka właśnie zafoliowałam, jutro zrobię zdjęcie  😡


Nocte od razu po wbiciu igły skóra oddaje osocze z barwnikiem.. można kłuć i kłuć a i tak zostają miejsca zupełnie bez tuszu. Obawiam się, że niestety w tej sytuacji bez poprawki się nie obejdzie.
Czy któraś z Was miała może przekłuwany pępek w miejscu starej blizny po poprzednim kolczyku?!
Są jakieś przeciwwskazania?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2016 23:40
Zrost lepiej bedzie trzymal 😉
smarcik aa, dziękuję za wyjaśnienie 🙂
maluda, coś mi się wydaje , ze ten artykuł był sponsorowany bo nie ma żadnego studia gdzie na terminy się czeka po kilka lat. no ale może oni po prostu nie potrzebują reklamy.

Nie wiem.
Swego czasu byłam pewna, że np. studio Paranoik nie potrzebuje takiej reklamy, bo ma już renomę wyrobioną. Przyznaję, większości wymienionych w artykule nie znam osobiście, jedynie ze słyszenia, ale ja też nie jestem jakimś hobbystom by w tym siedzieć.
Widziałam , że Julie przechodziła przez laserowe usuwanie? Mogłybyście się wypowiedzieć czy warto , czy lepiej nałożyc kolejny na to co jest?
Myślę, że to tak czy siak będzie troche widać ten z pod spodu i miłobyłoby chociaż go rozjaśnić ? 🤔 Nie mam pomysłu a już mi się nie znudziło to co mam.

Nie, ja tylko mam to w planie. Muszę zarobić. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2016 16:26
😉
Smarcik super! Bardzo mi się podoba pomysł i prostota wykonania 😍
O, to ja jeszcze z takim pytaniem: jak laserowe usuwanie włosów wpływa na tatuaże? Czy nie rozjaśnia?
Zastanawiam się, co najgorszego może się przytrafić - a przy laserze sesji jest kilka.

edit: Wiem, że przy IPL może dojść do spalenia tuszu i poparzeń, ale jak z resztą? Ktoś przetestował osobiście? Niby forumowe kopalnie internetu mówią, że są też inne lasery czy metody (elektroliza), ale dobrze by było zebrać info od kogoś stąd niż randomowego koła gospodyń wiejskich  :kwiatek:
smarcik, będzie do poprawi niestety, ale trzymam za rączkę, miałam to samo z niebieskim tuszem  :kwiatek:
Z 3 zaplanowanych zrobilam 2, bo moj faced dostał histerii ;_;
Mniejszego nie ogarnęła m przed zafoliowaniem. Ale wiekszy tak 😀 i jest pieeeeeekny! 😍

http://ifotos.pl/z/aheaprp

http://ifotos.pl/z/aheaprx
Edit: poprawiam foty 🙂
Averis   Czarny charakter
10 września 2016 10:00
Słuchajcie, mam mały problem z tatuażem. Zaczęły pojawiać mi się na nim małe wypukłe krostki. Nie swędzą ani nie bolą, ale mnie irytuję, bo są widoczne. Wiecie może o co chodzi?
Ale to na świeżo zrobionym? Jeżeli tak to nie zdrapywać, najprawdopodobniej skóra odrzuca trochę tuszu.
Słuchajcie, mam mały problem z tatuażem. Zaczęły pojawiać mi się na nim małe wypukłe krostki. Nie swędzą ani nie bolą, ale mnie irytuję, bo są widoczne. Wiecie może o co chodzi?

Prawdopodobnie potówki, nic strasznego.
Dla pewności poproszę zdjęcie.
A ja idę znowu w poniedziałek  🤔wirek: Teraz to już na bank ostatni w tym roku, ale no... musiałam sobie sprawić prezent z okazji decyzji o studiach. Dostałam wczoraj projekt i jenyyyy  😍 Nie mogę się doczekać!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 września 2016 14:59
Jako że mam fajne zdjęcie to wstawiam konika 🙂 Szkoda ze nie widuję go częściej
darolga   L'amore è cieco
20 września 2016 22:41
Gdzie się kłuć we Wrocku?  😉 Pierce of Cake czy Spasja? Na początek nic skomplikowanego, ale wiem, że to dopiero wstęp, więc robię rozeznanie 😀iabeł:

To samo pytanie o dziaranie - ale tutaj już może być dalej niż Wrocek. Wprawdzie dziara nie będzie wymagała większej filozofii, będzie prosta i mała, ale to moja pierwsza, więc przygotowuję się jak do porodu i muszę mieć pewność, że dam się dotknąć komuś naprawdę dobremu  😁 Tutaj też na jednym się nie skończy, więc tym bardziej chcę znaleźć kogoś sensownego i przy nim już zostać  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2016 23:14
darolga, dziabalam sie i w Pierce of cake i w Spasji i oba miejsca polecam. 🙂
darolga   L'amore è cieco
20 września 2016 23:44
JARA - dziękuję  :kwiatek: 
już nie mogę się doczekać!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się