Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

dzisiejszy walk-in u Romy Severova  😍
Piękny!!!
Dziękuję  😡 Ja jestem zachwycona tym, jak delikatnie i kobieco to wyszło.

z tego samego walk-inu  😀 zaskakująco bolesne miejsce
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 października 2016 06:15
wilczyk jednak udało się wcisnąć do kolejki? 🙂

infantil który to tatuaż? Do końca roku z pewnością będzie jeszcze kilka ciekawych walk-inów...  😁
wilczyk - ja mam w tym miejscu napis dość duży, złożony z 3 rzędów i nie bolało mnie prawie w ogóle... Na pewno masz mniej tłuszczu niż ja w tym miejscu, ale jakaś gruba to chyba nie jestem 😀
Smarcik 6 dopiero  😀 Ale mam termin jeszcze na 16 listopada - ale to juz naprawdę ostatni w tym roku.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 października 2016 07:20
Chcialabym się wydziarac w miejscu, w ktorym skora psuje mi się gdy jem nabial. Czasami to klasyczna wysypka, czasami suche czerwone miejsca. Czy ktos ma tatuaz na takiej skorze? Ryzykowac jeśli przyjme, ze diety pilnowac będę porzadnie?
smarcik, taak, całe szczęście 😀
whitemoon071, to zazdroszczę, mnie bolało chyba jeszcze bardziej niż pod cyckami, co to nie wiedziałam czy zabić siebie czy tatuatorkę   🤣 ale ja mam mega niski próg bólu, mnie wszystko boli  🤣
Kto w Krakowie wykonałby coś w tym stylu jak na tej ręce, bo przepadłam po zobaczeniu tego zdjęcia, totalnie mój styl.
infantil, wilczyk, podziwiam! Sama się zbieram od długiego czasu i wiem, że kiedyś pewnie zrobię sobie tatuaż, ale póki co jestem mega niezdecydowana, co bym chciała i w jakim miejscu 🙄

Gdzie w Trójmieście najlepiej robić industriala? :kwiatek:
25 listopada jadę się umówić na kolejną dziarę.

Znacie jakieś plastry maskujące tatuaż? W pracy muszę mieć go zakryty, myślałam, że załatwię sprawę paskiem z zegarka, ale mamy określoną szerokość bransolety i bokami mi wychodzi 🙁 tuszowanie podkładem odpada, bo to chyba kiepskie połączenie z białą koszulą.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 listopada 2016 16:56
kare_szczęście jeśli to nie tajemnica - gdzie Ty pracujesz?  😲
Stefka w LOTcie 😉
A nie ma opcji noszenia jakiejś apaszki na ręce? Pracuję  na lotnisku i różne rzeczy dziewczyny noszą 😉
Takie info dla chętnych

9 i 10 Listopada w warszawie w CRM kolczyki z piercingu podstawowego za 10 zł (w tym także sutki) , surface 10 zł i microdermale 25 zł sztuka 🙂

Zbieramy też tradycyjnie karmę dla Kociego Azylu 🙂
O nie, znowu muszę sobie wykombinować jakieś przekłucie  😁
Obowiązują zapisy jak coś 😉
Gdzie w Trójmieście najlepiej robić industriala? :kwiatek:


Serio nikt nic? 🙁 👀
Moje nowe malenstwo z kolejnego walk-inu z Musca Imago od Olgi Mopik Sienkiewicz  🙂

Za duże zdjęcie!
emptyline   Big Milk Straciatella
14 listopada 2016 08:58
Mo B., bardzo ładnie to wygląda. Też miałam iść, ale plany mi się pokrzyżowały.
Jako, że muszę mieć na co odkładać pieniądze przychodzę z wołaniem o pomoc. A tak serio to naprawdę liczę, że mi pomożecie 🙂
Już wcześniej pisałam, że po zrobieniu drugiego tatuażu pierwszy coraz mniej mi się podoba i myślę o przeróbce. Chyba w końcu dorosłam do tej decyzji jednak jest jeden problem: totalna pustka w głowie :/
W tatuażu nie podoba mi się to, że ogólnie jest mocno ciemny i ma za małą różnicę koloru między konturem, wypełnieniem i cieniem pod piórami. Gdyby te różnice były większe to byłabym zadowolona. Tatuaż najlepiej wygląda jak jest mokry albo nasmarowany jakimś kremem, później blednie.
Nie wiem czy samo potraktowanie konturów kolejną, ciemniejszą kreską zda egzamin. Ogólnie to jestem otwarta na różne opcje więc udziwnienia i dodatki (geometryczne na przykład) jak najbardziej wchodzą w grę.
Wrzucam fotki pokazujące jak mniej więcej to wszystko wygląda.

Z przyjemniejszych rzeczy to prawie na pewno zdecyduję się na kreskowego konika Picasso albo jakiegoś na nim wzorowanego 🙂
wymodelowana, o piercerze z DanzInk słyszałam dobre opinie, ale nie wiem, już trochę wypadłam "z obiegu" 😉
A ja znowu się zapisałam do Magdy Bujak. No nie ma dla mnie ratunku  🤣
wymodelowana, o piercerze z DanzInk słyszałam dobre opinie, ale nie wiem, już trochę wypadłam "z obiegu" 😉


Dzięki, to już jakiś trop! 🙂 Poczytam o nich :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
20 listopada 2016 11:29
Melduję, że odkąd minęły upały zniknęły także te irytujące potówki 😉 Dziękuję Wam za pomoc 🙂
A ja wczoraj na fejsie zobaczyłam wzór tatuatora z mojego miasta, napisałam jak z terminami i.. byłam dziś po mój drugi tatuaż, akcja bardzo spontaniczna, prawie na zasadzie walk-inu 😉
Jak dostanę fotkę od tatuatora to wstawię, bo teraz zafoliowany 😉

Edit. Fotka 😉
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/15232155_1518084618217967_1050423919371547499_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=13d85338a670bf3f53f8c4be783954b0&oe=58CA1342[/img]
Fokusowa cudny! [s]Co to za tatuator? [/s]Ja do mojego muszę czekać do do lutego, a mam tyle projektów do zrealizowania, że "w między czasie" mogłabym zdradzić swojego i kolejne zrobić u tego Twojego tatuatora 😁

Edit: na zdjęciu przecież jest autor tatuażu  😵 😁
Zapisałam się na kolejny tatuaż w lutym.
I na małą poprawkę pierwszego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się