Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

mils, a jesteś w stanie pojechać do niego za granicę?
A dla czego tatuazysci nie chca robic na szyi/za uchem? To ze wzgledow wizualnych czy medycznych?
infantil, ścięło mnie przed chwila, jak weszłam na instagrama i zaczęłam oglądać instastory... strasznie przykre, jak widzi się coś takiego, a już w ogole żal, że to moja znajoma...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2019 20:57
O jaaa ale żenada, kropka w kropkę zerżnięte 🙁 że też ludziom nie wstyd. Pytałaś tę dziewczynę o to? Ciekawe jakie ma wytłumaczenie  🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
09 marca 2019 20:58
O rany jaka żenada...
...
to już drugi w tym tygodniu.
mils   ig: milen.ju
09 marca 2019 21:09
Akurat dzisiaj Kuba Nowicz też udostępnił u siebie kopie swoich prac. Ech, dramat.
Dzięki dziewczyny za pomoc w znalezieniu artysty! W kwietniu dziarać będzie Gaja Tat z Pracowni Lunatyk. Finalnie zmieniłam miejsce na tatuaż, zobaczymy co to będzie. Inspiracją jest rysunek Kim Rose Art, oczywiście za jej zgodą. 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
09 marca 2019 21:22
infantil, no plus jest taki, że to bardzo dobra dziara i najwyraźniej wszyscy Ci zazdroszczą, ale no...żałosne to niestety... :/
To jest dość popularny wzór jeśli chodzi o nawiązanie do Mariny Abramovic. Wystarczy wpisać na pintereście "Marina Abramovic tattoo". 😁  Jeśli chodzi o rozpartrywanie go jako kopii to tatuator czy tatuatorka infantil też go zerżnęła.
Tu choćby wrzucony w 2016 roku https://www.instagram.com/p/BCvr9XyytVr/
Ta znajoma odpisała tak

Uważam ze dużo powstało tatuaży z tym wzorem, na pewno nie jeden na całym świecie bo to znana praca, wiec traktuję to jako uniwersalny wzor tak jak ogólnie tatuowanie sobie dzieł sztuki
ashtray nawet nie wiedziałam, bo nie śledzę zagraniczny artystów i ich prac... i do teraz nie wiedziałam też czym jest pinterest  😁 Ale dzięki!
Nie widziałam w Polsce nigdy wcześniej tej samej dziary a teraz zrobił się wysyp. I o ile pozostałe są w różnym stylu, tak ta wrzucona przez macbeth jest identyczna linie w linie do tego, co narysowała moja Alinka.

Ja mam ogólnie do tej kwestii mega luz, bo mam wytatułowanych sporo motywów z kultury (chociażby No-face god, Małego Księcia czy w kwietniu robię Leona z Matyldą) które siłą rzeczy się dziara na świecie, ale trochę zszokował mnie nagły wysyp identycznych prac  🤔 Zwłaszcza, że moja tatuatorka zawsze wszystko rysuje po swojemu i tylko bazuje na tym, jaka to ma być postać.
Wygląda na to , że i ja dołączę... Zawsze mi się marzył jakiś mini wzorek na łapce, ot taka "pieczątka"
W czwartek pogadałam z koleżanką, ze stajni która ma własne studio
W sobotę zwolnił się jej termin (normalnie czeka się mega długo)... oto efekt. Tatuaż nie skończony, bo moja skóra przestała współpracować (bardzo puchnę i mega dużo osocza leci, poza tym mam jakąś bardzo gęstą skórę i się ciężko wbić)
Wzorowane na akwareli, którą znalazłam w necie - Meg trochę przerobiła po swojemu. Brakuje kolorów i kilku plam, ale mi się bardzo podoba.
Także jakby ktoś się chciał dziarać w Szczecinie to polecam MechanicalMeg 😍
a tylko - jak widać - z tym malutkim tatuażem trochę mi nie poszło 😁

Już się rozglądam za kolejnym wzorem  🙄
_Gaga, bardzo ładnie to wyglada 🙂 Tak wręcz bajkowo 😀 a co do wielkości, dla niektórych moze byc mały :p
Ponoć będzie jeszcze ładniejszy jak opuchlizna zejdzie i się wygoi i go dokończymy (pochwalę się na pewno)
A chciałam taki wiecie - babski, malutki, z 5 cm...  😂 i mam dziarę od ramienia do łokcia  😍
Mimo iż jest duży, to nadal jest kobiecy 🙂
_Gaga, - piękny! 😍 I zdecydowanie kobiecy.
Mi tez sie bardzo podoba 😍
_Gaga Wow, jeden z nielicznych końskich tatuaży jakie mi się podobają  😉

Co do wielkości, gdy robiłam swój, co chwila podchodziła dziewczyna ze stanowiska obok, patrzyła na to co robimy i marudziła, że za mały. A ja w sumie i tak pierwotnie chciałam mniejszy, ale jak zobaczyłam już przygotowany wzór  - dostałam w trzech rozmiarach do wyboru, to stwierdziliśmy że mały będzie wyglądał jak naklejany tatuaż z gumy do żucia  😂
Ja jestem mega ciekawa efektu końcowego. Dziewczyna, która mi to zrobiła patrzyła dziś przy zmianie opatrunku dość krytycznie, marudząc, że "tu jeszcze motylek miał być a tu plama i jeszcze tu trzeba dokolorować i w ogóle do bani" 😁 Kolejna sesja dopiero za 3 tygodnie. Ponoć wcześniej zwieję z fotela po pierwszym ukłuciu  😉
Infantil, podejrzewam, ze ten wysyp jest spowodowanh niedawnym artykulem dot Mariny Abramovic na gazecie. Ten wzor tatuazu bazuje na jednym z najbardziej znanych performancow. Ja tam sie nie dziwie, ze wszedzie go pelno  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2019 17:57
Ja już teraz też nie dziwię się - myślałam, że to był pomysł infantil. Strasznie mi głupio, wychodzę na totalną kulturalną ignorantkę  😡


mils zazdro! Też się czaję na tatuaż u Gai  💘 ale chyba nieprędko przekonam się do tego.
Nie no, ja wiem co mam wydziarane - jak się chwaliłam dziarką to  pisałam że to projekt na podstawie Mariny  😀 Ale praca kreskę w kreskę zrobiona jak Aliny mnie drażni.

Gaga witamy! To zupełnie nie moja bajka, ale niech się dobrze nosi  🙂 I chwal się następnymi!


Jeny, mam teraz dylemat. Będę dziarać Leona i Matyldę z Leona Zawodowca i widzi mi się, by przy całym czarnym tatuażu zrobić słynną roślinkę w kolorze. Mam już na ręce jeden "kolorowy" tatuaż i ma on elementy zieleni, więc nawet by się zgrało... no ale meh, kolorowe dziary  😁 Nie lubię. I bądź tu mądry.
mils   ig: milen.ju
10 marca 2019 18:32
Ja tam zgodzę się z infantil. To, co napisałam a propos Kuby Nowicza opiera się na tym samym. On wstawił różę. Swoją sprzed kilku lat i jakąś kopię. Identyczną. Kreska w kreskę. Nikt nikomu nie broni tatuować tej przykładowej róży, ale jeśli artysta się inspiruje czyjąś pracą, to niech to będzie faktycznie inspiracja, nie zerżnięcie projektu. 🙂 Wiadomo, mamy teraz tyyyle wszystkiego w internecie, że czasem ciężko dodać coś nowego do rysunku, który jest popularny i znany, a który ma dość prostą formę. Są jednak ludzie, którzy to robią, więc da się.
smarcik oby wyszło szybciej niż myślisz! Ja w sumie się nie spodziewałam, że Gaja poda mi tak szybki termin, bardzo się cieszę! Ciekawa jestem co wymyśli na podstawie „wyjściowego” rysunku. 👀
Najlepsze jest to, że znajoma na swoim profilu tatuażowym na Instagramie ma napisane "Nie powtarzam cudzych wzorów, za to chętnie narysuję Twój pomysł"  😂

A po wczorajszej wiadomości przestała mnie obserwować  🤔wirek: Więc zachowanie typowo dziecinne, no ale cóż  🤣
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 marca 2019 20:32
Zachowanie no dziecinne, ale fakt wzór jest jeśli można to tak nazwać dość popularny. Też mi się sporo takich dziarek przewinęło na ig czy innych miejscach bo obserwuje dużo profilów tego typu. Jak zobaczyłam to po raz pierwszy też sobie pomyślałam kurde fajne może kiedyś.
A czy on dokładnie taki sam? To raczej sam bardzo prosty i nieszczegółowy szkic, ten Infantil
podoba mi się dużo bardziej bo jest pełniejszy.
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/54257936_1953704271404988_4314745805081673728_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1dfe475b8b97ae10bda2f25b39c58dba&oe=5D0B5333[/img]

Ja sama  na 18 jestem umówiona na dwie dziarki.
No i jedna będzie właśnie taką, którą ma na pewno mnóstwo ludzi bo sama po tym jak sobie to umyśliłam w głowie to znalazłam kilka takich samych różniących się czcionką czy miejscem, ale pomysł mi  się podoba i tak go zrobię. Będzie to prosta gra słów [s]RA[/s]DOŚĆ MIŁO[s]ŚĆ[/s] te dwa słowa tak przekreślone, że wychodzi dość miło.

No i nie chwaliłam się, ale zrobiłam w końcu septuma. Kocham go nad życie, a jako, że ja lubię złoto i błyskotki to jest i on  😍
Nie mam lepszych zdjęć niestety, a na drugim widać też mandale pod biustem
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/47574850_313578729244898_8234498994257002496_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d05590efb882723e026cff78d3cd84d5&oe=5CDE6CC0[/img]

ja idę umówić plecy - też idę w duży model skrzydeł + łapacz snów + pióra+kwiaty + nuty
jak tak jak zawsze byłam na zdecydowane NIE w kwestii tatuaży tak przepadłam dla prac Doriana Lehmanna.  👀 No i klops chciałabym i jednocześnie nie chciała, pojęcia nie mam jaki motyw, bo co drugi mi się podoba. pewnie jeszcze do tego nie dojrzałam dostatecznie. może kiedyś.  😜
Kastorkowa, bardzo mi się podoba.Wyglądasz super. Za mną chodzi septum. Jakiś czas temu prawie go sobie zrobiłam, ale jak się okazało osoba z polecanego salonu akurat miała urlop 😁 no i zanim wróciła to mój entuzjazm jakoś się rozmył. Ale cały czas mam to w głowie. Jak oceniasz samo przekłucie? Miałaś jakieś problemy?
Martita   Martita & Orestes Company
11 marca 2019 12:52
Dodofon O brzmi bardzo zacnie, rozumiem, że praca na całe plecy?
Dodofon O brzmi bardzo zacnie, rozumiem, że praca na całe plecy?


powiedzmy, że na górną część... rekaw już praktycznie mam prawy = ide dalej plecami na drugi rękaw (którego na razie brak)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się