Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

tak to wygląda  🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2019 15:53
Ale maleństwo! Wyobrażałam sobie, że to będzie dziara na całe plecy  😁

Róża bardzo mi się podoba  💘
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
27 kwietnia 2019 17:14

A to moje z wczoraj  💘
Ja też mam różyczkę  😁

Dodofon bardzo fajnie cieniowane skrzydła.
Robaczek M fajna dziarka!
kurczak_wtw tyci kwiatuszek. 😁

Robaczek M. piękny!

Jak już tu wpadłam, to pokażę moje styczniowe.  🤣 Zdjęcia zaraz po zrobieniu.



Wykonanie (i fotki) - MissPank.  🙂
wilek, Mleko zambrowskie  💘
Wszystko co tu pokazane mi się podoba, ale nic tak ostatnio nie wzbudziło mojego zachwytu jak temat trash dziary i mleko zambrowskie.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 kwietnia 2019 11:06
Robaczek M przepiękny tatuaż  😍

Altiria super  🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 kwietnia 2019 11:26
Robaczek M., to chyba najładniejszy koński tatuaż, jak widziałam <3

Altiria, pies cudny!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2019 13:34
Altiria miss pank? 😉


Edit: haha, dopiero doczytałam, że przecież napisałaś  😁
mils   ig: milen.ju
11 maja 2019 15:24
A ja do Gai jednak nie dotarłam. I finalnie będę robić na żebrach u dziewczyny z Lublina, która robi handpoke. I jaram się jeszcze bardziej!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 maja 2019 08:24
piękne macie dziarki!
Altiria, pies cudowny!

mi już minęło 1,5 roku od ostatniego i myślę, że czas poszukać wykonawcy reszty rękawa. Do Judyty nie chcę, bo choć byłam zadowolona, to od tego 1,5 roku nie uzyskałam odpowiedzi, co z poprawkami. Szukam więc kogoś, kto odnajdzie się w takim stylu i będzie ok z dziaraniem głównie gotowych wzorów po niewielkich przeróbkach, bo całość taka będzie:

(fota od razu po zrobieniu, temu czerwony)

Kojarzycie kogoś? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2019 12:47
Boshhh w przypływie nie wiem czego zapisałam się na szybką akcję z dziarami - już na czerwiec  😂 muszę chyba szybko pójść oddać krew przed  😁
A ja juz za 2 tygodnie 💃 Szybko mi minelo to pol roku czekania 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2019 14:10
ashtray a Karolina dalej w Gulestusie pracuje? Czy coś się zmieniło? Ze sto lat tam nie byłam  👀
Niee, juz chyba od dawna jej tam nie ma. Teraz pracuje w Nanuszka Art Studio na Hozej.
borkowa.   silesian team
31 maja 2019 17:24
a ja dziś dorobiłam się septum 🏇
emptyline   Big Milk Straciatella
31 maja 2019 18:31
borkowa., pokaaaa
borkowa.   silesian team
31 maja 2019 20:16
tadaaam 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2019 20:36
Pasuje Ci! Jak jest z higieną tego przekłucia np przy katarze?


A ja ciągle rozkminiam miejsce na tatuaż  😁 mam jeszcze chwilę, ale totalnie nie mam pomysłu gdzie go umiejscowić. Mały, ok 5 cm, czarny, sam kontur 😉 chciałabym żeby był w niewidocznym miejscu. Jakieś sugestie?  😁 (ah, i całe plecy odpadają 😉).
emptyline   Big Milk Straciatella
31 maja 2019 22:59
smarcik, ja mam 4 miejsca w których chcę tatuaż tylko coś nie mogę zebrać kasy, żeby się umówić. 🤣
borkowa., bardzo Ci do twarzy!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2019 06:17
emptyline jakie jakie?  🙂 wiem co chcę (tzn wzór) ale nie wiem gdzie i to naprawdę jest problem!  😵  😁
dzięki :kwiatek:
smarcik nie mam pojęcia jak jest przy katarze, jak zagojone to pewnie nie przeszkadza aż tak, dlatego ja wybrałam taką porę, gdzie teoretycznie tego kataru nie powinno być 😉 a co do tatuażu, to może udo?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2019 09:18
borkowa on ma 5cm 😉 zginie na moim wielkim udzie  😁  bardzo jestem ciekawa jak z tym katarem, bo nawet po wygojeniu tam chyba jest przestrzeń w którą mogą wejść smarki  😡 😉 podoba mi się to przekłucie ale ja mam permanentny katar.
Żebra z boku dość wysoko.
emptyline   Big Milk Straciatella
01 czerwca 2019 11:37
smarcik, ramię z tyłu, staw barkowy z przodu, za kostką (tam chcę mega maleństwo) i albo właśnie żebra z boku jak pisze tunrida, albo kark. Wszystkie nieduże. Kiedyś się może dorobię. 🤣

A ty jaki chcesz wzór?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2019 11:53
Właśnie bardzo podobają mi się żebra na górze jak na zdjęciu, tylko chyba przy koszulce na ramiączkach będzie widać, nie?  👀

emptyline postać z bajki, ale sam kontur  😍 czekam obecnie na projekt  😜

Na chwilę obecną mam tak: prawa stopa, lewe udo (duży kolor), prawe żebra, lewy nadgarstek, napis pod piersią z prawej i lewe ramię od wewnątrz. No i nijak nie umiem wkomponować nic więcej, zwłaszcza że już i tak mam za dużo na widoku  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2019 12:03
smarcik, a czemu nie możesz mieć widocznych tatuaży?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2019 12:17
madmaddie już chyba kiedyś poruszałam ten temat - zdarza mi się często pracować z dość konserwatywnymi ludźmi i po prostu wolę mieć spokój niż słuchać dziwnych komentarzy czy robić złe wrażenie bo ktoś ma jakieś dziwne poglądy. Tak, wiem, że współcześnie to brzmi kosmicznie  😁 ale póki co tak jest i nie wiem jak się dalej moja kariera zawodowa potoczy, więc nie chcę przekombinować 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
01 czerwca 2019 13:02
A pokażesz to ramie od wewnątrz? U mnie to miejsce będzie następne 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 czerwca 2019 13:07
smarcik, czy ja wiem czy będzie? Zależy od koszulki, w moich by nie było widać ani troszkę, ale ja mam duży biust i nie toleruję dekoltów ani dużych wycięć. 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się