Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Ja widziałam sporo piesków w kosmosie, w różnych stylach, więc już nie przesadzajmy że to taki super unikalny pomysł....
Ja na ten pomysł natknęłam się 1 raz właśnie na tym forum
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2019 13:33
smarcik myśl sobie co chcesz, ja obrazek wkleiłam tak jak piszą dziewczyny - dla przypomnienia, bo zdjęć nie można
Mega mnie on zainspirował, jest bardzo w moim stylu, jak już zdecyduję się na 100% to pewnie wkleję tu zdjęcie mojej odsłony osa w kosmosie  :kwiatek:



Eee?  😉 Nie rozumiem co do mnie napisałaś  😁


Ashtray  :pijacy: może osoby, które odbierają to inaczej, po prostu nie mają tego typu dziar (tego typu czyli właśnie tych mocno "swoich", wypracowanych, wyjeżdżonych, na podstawie 100% swoich i artysty pomysłów itp). Jak sobie pomyślę, że czekałam rok na moją sowę z mojego zdjęcia, a ktoś by mi powiedział, że to przecież tylko sowa, i z tej okazji on sobie ją ukradnie, to naprawdę byłoby mi smutno.


Też czasem trafiam na zajebiste dziary, aż mi przykro, że wcześniej sama ich nie wymyśliłam  😂 ale nie wymyśliłam to trudno, muszę z tym żyć  😉
Są może fanatycy tatuaży, dziarający sobie dzieła sztuki, ja również w głowie mam pomysł na super rękawek na ramię. Ale jak już pisałam to 1 tatuaż, więc chce żeby był niewielki, w miarę szybki do wykonania, prosty wzór. Dlatego zakochałam się w piesku w kosmosie 😀 Przed tym miałam z zamyśle podkowę z kwiatami, ale to jednak grubsza sprawa, bo jest i kolor i cieniowanie, a boję się że nie wytrzymam bólu
Moje zdanie jest takie, ze ten kto nie wie/nie jest zdecydowany co chce sobie wytatuowac, nie powinien decydowac sie na tatuaz dopoki sie nie dowie. Potem pewnych decyzji mozna mocno zalowac.
W sumie smarcik ciekawe, bo nie patrzyłam nigdy na to w ten sposób. Chyba z automatu wychodze z założenia, że nie ma czegoś takiego jak oryginalny i niepowtarzalny tatuaż w tych czasach. Mam japkę swojego psa na ramieniu i jak jest niepowtarzalna, bo to portret mojego psa, tak wiem, że jest parę osób z identycznym motywem, wykonanych podobnie itp. Jakoś mnie to nie bulwersuje a tez czekałam na tą dziarę długo i jest dla mnie ważna  😉
Wchodząc tutaj nie sądziłam, że taka drama dzieje się w wątku z udziałem mojej dziary. 😀

Pomysł psa w kosmosie widziałam przed zrobieniem w kilku różnych konfiguracjach i przeglądałam internety i pinteresty godzinami aby wyklarować w swojej głowie jaki chcę efekt. Ostateczny wzór narysowała mi od podstaw tatuatorka, sugerując się tylko moim słownym opisem. Pies, którego widać jest mój i zostal narysowany na wzór zdjęcia (wystarczy spojrzeć na mój avatar) 😀 . Jeśli ktoś się zainspiruje moją dziarką, super! nie przeszkadza mi to. Zdenerwowałoby mnie jedynie całkowite zerżnięcie wzoru ale szanujący się artysta raczej takiej rzeczy nie zrobi.

także Wigorr jeśli w twojej głowie pojawił się jakiś pomysł patrząc na mój tatuaż, to jest zupełnie ok. Przemyśl to tylko dobrze 😉
Dajcie spokój, ja widziałam psa w kosmosie z 1000 razy na stronach różnych artystów 😉 Według tego, że kopiowanie to ZUO powinni zakazać oldschoolu, newschoolu i neotraditionalu. W końcu to w kółko te same wzory  🤔wirek: Co jest złego w inspirowaniu się? Dobry artysta zbierze wszystko co Klient chce i stworzy nowy projekt.
tutaj chyba źle zostało odebrane to co napisała Wigorr. Ja też zrozumiałam to jako inspirację.
Dobry artysta zbierze wszystko co Klient chce i stworzy nowy projekt.

o! tyle.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 10:29
Dziewczyny a jakie macie doświadczenia z małymi tatuażami ale takimi które mają dużo szczegółów? Wymyśliłam sobie kilka lat temu zajefajny wzór na tatuaż, wiem gdzie bym go chciała, miałam już umówioną wizytę w dobrym, polecanym studiu (Cykada tattoo w Sopocie). Pojechałam, powiedziałam co bym chciała, facet się zajarał, bo mu się pomysł bardzo spodobał, już kartkę brał, już chciał rysować, ale jak zapytał gdzie to ma być to mu witki opadły i powiedział, że to się nie uda 🙄 że za kilka lat wszystko się zatrze i będzie to brzydko wyglądało, rysunek się rozmyje, powiedział, że on bardzo chętnie mi ten wzór zrobi ale na pół pleców 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 10:33
zembria a gdzie to ma być? Tzn na jakiej części ciała i jak mały? Doprecyzujesz coś?  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 10:44
Od wewnątrz nadgarstka. To by wyszło ze 4x4,5 cm
Mały i z dużą ilości detali rozleje Ci się. Dobry tatuażysta, skoro się nie podjął.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 10:55
zembria oj, to kiepskie miejsce na takie dziarki 🙁 Niektórzy artyści robią super małe dziarki z detalami (np. modne ostatnio delikatne kwiaty na obojczykach itp) ale nadgarstek to miejsce mocno narażone na wszelkie ruchy, zgięcia skóry, częste mycie rąk, brud, promienie słoneczne i wszystko inne  😉 Ja mam akurat mały ale prosty tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka i widzę, że cierpi przy moich aktywnościach  😉
Mojemu szczególnie ciągłe pocieranie rękawem i rękawiczki do jazdy dają popalić.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 11:07
No właśnie to samo mi gość powiedział, że się rozmyje... buuu... a miało być tak pięknie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 11:09
zembria a jakieś inne, mniej inwazyjne miejsce?  🙂 Mam też malucha na żebrach, i tam jest mu zdecydowanie lepiej  😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 11:11
Nie, nie widzi mi się gdzie indziej to. Może kiedyś się zdecyduję gdzie indziej i wtedy faktycznie większy, ale póki co od kilku lat w głowie mam właśnie na nadgarstku i własnie TO  😵 To wzór który musi być umiejscowiony centralnie w dalej lokalizacji, na żebrach, z boku ciała nie wyglądałby dobrze.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 11:22
zembria to może kark? 😉 Albo może w grę wchodzi jakieś uproszczenie wzoru przez artystę? Albo.. walnij sobie całe plecy  😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 11:55
Uproszczone być nie może, w tym cały smaczek 😉 Kark mi się nie podoba, już prędzej na pół pleców 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2019 11:57
ja mam na ramieniu - na górze. Dobra to jest opcja na początek rękawa :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 października 2019 12:00
Ramię to jak dla mnie taka "więzienna" lokalizacja jest 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2019 12:01
madmaddie ale Twój nie jest mały  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2019 12:04
tak swoją drogą, to nadal się nie dobiłam o jego poprawki :/ eh, w styczniu będą dwa lata od zrobienia :|
Kto Wam robi projekt tatuażu? Tatuażysta, czy inna osoba, która potrafi rysować?
Zawsze tatuator.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 listopada 2019 15:17
Szukam miejsca na kolejny  😁 1 słowo ale dość długie - 11 liter. Oczywiście najbardziej podoba mi się przedramię, ale potrzebuję bardziej ukrytego miejsca. Macie takie ukryte mikro dziarki?  😉

Internety przejrzane wzdłuż i wszerz - oczywiście w internetach wszystko wygląda obłędnie  😜 a tymczasem ja już mam nauczkę po małej dziarce na stopie, że to nie jest dobre miejsce dla maleństwa, więc szukam jakiegoś mniej narażonego na czynniki zewnętrzne  🤔
Mi się napisy podobają pod biustem, tylko do tego trzeba mieć mały, ładny biust, więc nigdy sobie nie zrobię  😕
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 listopada 2019 15:49
Ale tak poziomo - zupełnie pod? Czy tak "po łuku" jak kształt piersi?  👀 (mam nadzieję, że moje pytanie jest zrozumiałe, nie umiem tego lepiej sformułować  :icon_redface🙂.
Mi chodzi o takie po łuku, tak jak idzie kształt piersi  🙂 Chociaż w tym okolicach to można wykombinować sporo fajnych ułożeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się