Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Nigdy nie pytaj własnego syna dyktującego ci hasło do logowania jak się pisze "hash".
Może się okazać, że trudno mu będzie pohamować atak głupawk

Edit
niby skad miałam wiedzieć że "hash" to nie słowo ale głupi znaczek # na klawiaturze
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 listopada 2009 15:21
Nie miksuj zwykłym mikserem całych truskawek ze śmietaną. Wycieranie całej kuchni i siebie to nie najfajniejsze zajęcie na wieczór 😁
In.   tęczowy kucyk <3
11 listopada 2009 15:22
Jest taki mądry cytat "Nigdy nie dyskutuj z głupcem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem". BARDZO  dużo w tym racji. Szczególnie jak ów głupiec ma "adwokatów" na swoim poziomie.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 listopada 2009 15:26
In. ja znam wersje "Nie dyskutuj z idiotą najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem" 😉

Nie rób głupich rzeczy na parterze, przy otwartym oknie 🙄
edit: Jeśli relacjonujesz/opowiadasz coś mamie wkładając w to emocje i się bulwersując, uważaj by ci się nie 'wymsknęło' 😡 😁
Nie śpiewaj przekrzykując radia i mając opuszczone szyby w samochodzie, kiedy stoisz na światłach, a obok jest przystanek pełen ludzi. Zwłaszcza jak nie znasz tekstu.
Popełniam ten błąd regularnie mieszkając w mieście, gdzie zwykle po wyjściu z domu spotyka się kogoś znajomego :|
Niggy, przenigdy nie mów do swojego psa "hop" jeśli nie wiesz, co znajduje się po drugiej stronie murka.
Nie mów tego słowa, jeśli wiesz, że Twój pies z całą pewnością nie posiada skrzydeł
ushia   It's a kind o'magic
11 listopada 2009 16:23
Nie miksuj zwykłym mikserem całych truskawek ze śmietaną. Wycieranie całej kuchni i siebie to nie najfajniejsze zajęcie na wieczór 😁

wystarczy wziac wysokei dosc waskie naczynie i przykryc je reka
szemrana, jak to się skończyło?
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 listopada 2009 16:29
ushia tylko ja miksowałam w szerokiej misce, którą objąć ręką było by trudno 😁
szemrana, jak to się skończyło?


Gorzej niż źle i to na szczęście nie był mój pies.
Na moje nieszczęscie byłam przy tym.
Ten murek jest na tarasie Inrtaco II w Warszawie.
Na tyle szeroki by na niego wejśc i stanąć. Pies jednak dał susa ........a do ziemi jest tam kilka dobrych metrów.

Ja też mam nauczkę.
Kiedyś uczyłam swojego psa wskakiwania na oraz przez różne przeszkody.
Moje polecenie "hop" dotyczyło ulicznej ławki.
Bylam od tej ławki zbyt daleko żeby zauważyć brak szczebelków.
Tylko cudem mój pies nie połamał nóg - wskoczyła tylnimi łapami wprost w te luki. Kulała prawie tydzień.
A ja mam nauczkę na całe życie - zanim cokolwiek zażądasz od własnego zwierzaka - sprawdż czy będzie bezpieczny wykonując polecenie.

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 listopada 2009 17:29
Jeżeli kot dość długo nie wychodzi z kuchni znaczy, że nie schwaleś szynki  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 listopada 2009 17:37
Jeśli chcesz, by marzenia się spełniły, to się o to postaraj, a nie stój z założonymi rękoma i rozpaczaj, że marzenia się nie spełniają!
Jeśli chcesz, by marzenia się spełniły, to się o to postaraj, a nie stój z założonymi rękoma i rozpaczaj, że marzenia się nie spełniają!

Święte słowa! 😉 Wypróbowałaś? Działa? 😉
Seksta   brumby drover !
11 listopada 2009 18:36
Nie podgrzewaj jajka na twardo w mikrofali dluzej niz minute. :bum:
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
11 listopada 2009 18:41
[quote author=Strucelka link=topic=11182.msg377014#msg377014 date=1257961039]
Jeśli chcesz, by marzenia się spełniły, to się o to postaraj, a nie stój z założonymi rękoma i rozpaczaj, że marzenia się nie spełniają!

Święte słowa! 😉 Wypróbowałaś? Działa? 😉
[/quote]
Z mojego doświadczenia- działa. U mnie trochę to trwało, konia którego tak szukałam znalazłam, teraz tylko muszę działać żeby do niej pojechać 😉. A teraz działam w sprawach końskich i nie tylko. Marzenia się spełniają, a przynajmniej mam taką bardzo głęboką nadzieje, niemal pewność.
Jeżeli kot dość długo nie wychodzi z kuchni znaczy, że nie schwaleś szynki  😁

i dodam od siebie: jeśli już musisz rozmrozić rybę to zamknij drzwi, bo na kolacje nic nie będzie, a kota będzie o połowę więcej  😉
a półka pod sufitem na rozmrożenie schabów? NADAL NIEWYSTARCZAJĄCO WYSOKO!  😜
Nawiązując do wypowiedzi jednej z bardzo dojrzałych forumowiczek... "Nie tykaj g... bo śmierdzi " 🙄 to jest święta racja !
_kate jeden z moich futrzaków kiedyś znalazł się na lodówce - zupełnie nie wiem jak, ale byłam w wielkim szoku, gdy się odwróciłam, a tutaj przed oczami kotek z miną 'jest spoko'.
Zawsze sprawdzaj czy, aby na pewno kot nie schował się w kartonach do wyrzucenia, ani w torebce na prezent.
Swoją drogą, aż tak bardzo chce ode mnie uciec  😁
O i zanim przerazisz się na śmierć kiedy szafka stuka dość głośno sama się otwierając i zamykając sprawdź czy kot czasem do niej nie wszedł lub próbuje wejść
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 20:47
Gdy kupujesz bezprzewodowy internet upewnij się, że dobrze zrozumiałaś Panią Sprzedawczynię zanim zaczniesz opowiadać jej całą historię swojego życia. Jej NAPRAWDĘ nie o to chodziło.
[quote author=Strucelka link=topic=11182.msg377014#msg377014 date=1257961039]
Jeśli chcesz, by marzenia się spełniły, to się o to postaraj, a nie stój z założonymi rękoma i rozpaczaj, że marzenia się nie spełniają!

Święte słowa! 😉 Wypróbowałaś? Działa? 😉
[/quote]

Działa. Tylko trzeba po drodze się nie poddać. A to w tym wszystkim najtrudniejsze.

z drugiej strony w sumie troche licze na to, ze wszyscy sie poddadzą i cała konkurencja mi "odpadnie"  😁

I rada: jesli wyprowadzasz psa na dwor a w reku masz automatyczna smycz to nie naciskaj klamki ta reka. Jesli juz nacisnelas to sie nie dziw, ze pies szarpnal do przodu przejezdzajac ci sznurem od smyczy po reku przeszorowujac skore do kosci (lub jesli masz smycz tasmowa tylko ja scierajac) i przy okazji wykrecil ci caly nadgarstek bo uchwyt smyczy zablokowal sie o klamke i twoja reke. nie dziw sie tez, ze niczego nie da sie odplatac dopoki pies nie wyciagnie calej smyczy i nie zatrzyma sie kiedy juz zorientuje sie ze dluzsze ciagniecie nie ma sensu i ty naprawde nie pojdziesz dalej.

Z innych: nie odbieraj wezwania do sądu jeśli nie jestes w 100% pewny, ze mozesz pojsc na rozprawe. szczegolnie, jesli strona przeciwna ma "wtyki". A jesli nie posluchales tej rady i nie poszedles na rozprawe to sie nie dziw ze za jednokrotna nieobecnosc na rozprawie sadowej sad zamiast upomnienia przywalil ci 800 zl kary ktora teraz musisz zaplacic nie wiadomo czym.

Nie spodziewaj sie po ludziach zbyt wiele. Tym bardziej nie spodziewaj sie po facetach, ze sie zmienia. Albo ze przynajmniej beda probowali udawac zeby sprawic ci przyjemnosc. Oni sie nie zmieniaja. A udawac im sie nie chce.
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 20:51
Zanim na zawodach po 40 minutach walki wprowadzisz konia do przyczepy, sprawdź, czy to na pewno Twoja przyczepa...  😵
Dynamo   Dynamicznie :))
11 listopada 2009 20:51
Uważaj jak wychodzisz z wanny, bo istnieje możliwość że podłoga jest mokra, a ty wylądujesz na jej brzegu i porządnie potłuczesz sobie żebra. 😵
Averis   Czarny charakter
11 listopada 2009 20:54
Nigdy nie jedz żółtego śniegu  😁
zanim zamaszystym ruchem ściągniesz ze stołu obrus, upewnij się, że NIC na nim nie zostało.

podczas zażywania prysznica nie opieraj się o wichajsterek do regulowania ciepłej i zimnej wody.

wkładając 10-centymetrowe szpilki, które wygodą nie grzeszą, rozważ, czy czasem tego dnia nie musisz przejśc przez pół miasta pięta-palec.

nie pozwalaj kotu bawic się piłeczką za telewizorem.
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 20:59
podczas zażywania prysznica nie opieraj się o wichajsterek do regulowania ciepłej i zimnej wody.


podczas...seksu pod prysznicem też tego nie rób  😵
[quote author=IloveMosiek link=topic=11182.msg377334#msg377334 date=1257973071]
podczas zażywania prysznica nie opieraj się o wichajsterek do regulowania ciepłej i zimnej wody.


podczas...seksu pod prysznicem też tego nie rób  😵
[/quote]

to chyba rozumie się samo przez się  😁
[quote author=ovca link=topic=11182.msg377337#msg377337 date=1257973151]
[quote author=IloveMosiek link=topic=11182.msg377334#msg377334 date=1257973071]
podczas zażywania prysznica nie opieraj się o wichajsterek do regulowania ciepłej i zimnej wody.


podczas...seksu pod prysznicem też tego nie rób  😵
[/quote]

to chyba rozumie się samo przez się  😁
[/quote]

pociągnę dalej - odpuść sobie seks w zbyt ciasnej kabinie prysznicowej, a jeśli chcesz koniecznie - nie schylaj się, gdy cos spadnie, bo jak w tym momencie partner/partnerka się poślizgnie, to kontuzja murowana  😎
acha, jeśli kabina jest na zasłonkę, bynajmniej nie chwytaj się ani zasłonki, ani tej rurki, na której jest ona powieszona
ovca   Per aspera donikąd
11 listopada 2009 21:10
a romantyczne historie o seksie na sianie włóż między bajki  😵

siano było WSZĘDZIE przez dobre trzy dni.
Ej, niszczysz mi moja odwieczną fantazję  😁

Romantyczne historie o seksie w lesie też włóż między bajki, potem LAS jest WSZĘDZIE  😁 no chyba, że na stojąco...  😁
i uwaga na kleszcze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się