FORUMOWE KOSZULKI ANK.3

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 listopada 2009 13:01
Pauli, Ostatni najładniejszy 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 listopada 2009 13:09
Też mi się najbardziej podoba 😉
Oczywiście to tylko luźne propozycje, chodzi o to że warto się z tym pobawić, żeby każdy miał coś dla siebie 😉
Ostatni, ewentualnie drugi 🙂
Mi też podoba się opcja ze szkicem konika.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
10 listopada 2009 16:43
szkic konika z tyłu byłby naprawdę fajny 😉
Ostatnia czcionka najładniejsza.
I ci co siedzą na voltopirach byli by zadowoleni, a była by też bardziej oficjalna strona. Dla mnie bomba 😀
In.   tęczowy kucyk <3
10 listopada 2009 17:06
Jak dla mnie za bardzo przerysowana jest ta ostatnia czcionka, nawet trochę nieczytelna. Ta druga jest fajna, z tym, że wolałabym coś prostego jednak.
zdecydowanie opcja z konikiem i napisem re-volta.pl. Może konik z przodu, a napis na plecach? - w sumie odwrotnie też by mogło być, ale chyba duży konik to droższa koszulka?
cieciorka   kocioł bałkański
10 listopada 2009 22:13
mysle ze czcionka powinna nawiazywac do loga, poco ja przestylizowywac?
Zgadzam się z Cieciorką, osobiście wybrałabym stricte voltopirową stylistykę (szkic konia na plecach, napis z przodu). Treść napisu, powinna być jedna, więc pewnie większość będzie za "Re-voltą".
kujka   new better life mode: on
14 listopada 2009 23:06
Zgadzam się z Cieciorką, osobiście wybrałabym stricte voltopirową stylistykę (szkic konia na plecach, napis z przodu). Treść napisu, powinna być jedna, więc pewnie większość będzie za "Re-voltą".


ja bym chciala dokladnie tak samo 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 listopada 2009 15:07
zdecydowanie projekt yegua według mnie !
I czcionka mołgaby by być voltopirowa.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 listopada 2009 15:14
Do kiedy właściwie będziemy nad tym debatować? 🤔
Jest wyznaczony jakiś termin zakończenia ankiet?
Mam taki postulat, żeby zamknąć wątki ankietowe (ewentualnie przenieść dyskusję do wątku o rocznicy RV) i tam ustalić jakiś ostateczny dzień, bo w ten sposób może się to jeszcze ciągnąć tygodniami 🙄
Wiadomym jest, że nigdy nie dojdziemy do stanu, w którym wszyscy będą w 100% zadowoleni z powstałego projektu, więc chyba nie ma sensu przeciągać sprawy 😉
Pauli
Do kiedy właściwie będziemy nad tym debatować?
Jest wyznaczony jakiś termin zakończenia ankiet?


koszulka będzie z krótkim rękawem, na razie na dworze zimno, więc mamy czas do wiosny  😁

ja też jestem za "naszkicowanym" koniem na plecach i napisie na piersi  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 listopada 2009 20:25
Jest już jakaś przewidywana cena? ;>
Jaaasne, z pewnością. A jest już jakiś organizator tej imprezy?
mam nadzieję, że to nie jest kolejny dowód na dyskryminację mężczyzn na tym forum, ale prezentowane koszulki są na kobiecym manekinie!
wawrek, idź sobie te posty nabijać w innych wątkach i nie doszukuj się ciągle dyskryminacji, co? :P
no i oto kolejny dowód!!!
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
16 listopada 2009 15:55
Pauli - a mi się nie podoba żadna z czcionek, którą przedstawiłaś.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 listopada 2009 17:33
To były tylko wariacje na temat... 😉
Uważam, że ciekawie by wyglądała jakaś "pokombinowana" czcionka 😉
Ja bym zrobiła tylko konkurs na projekt koszulki. Wytyczne: szkic "Voltopirowego" konia na plecach, napis re-volta.pl z przodu, mały nick na rękawku jako ewentualna opcja. Sama nie umiem przerobić konia na szkic 🙁
Mi tez sie podoba opcja napisu na piersi i szkicu konia na plecach. Nick nie musi być.
A jeśli chodzi o czcionke to podoba mi sie ta 3 Pauli,.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 grudnia 2009 11:31
Wątków jest pięć, więc nie bardzo wiem, gdzie powinnam się odezwać 🙄 (moja propozycja pozostawienia rocznicowego wątku otwartego i zamknięcia pozostałych z ankietami przeszła bez echa...)
Czy ruszyło się coś w kwestii koszulek?? Zapadła dziwna cisza, czyżby pomysł nie wypalił? dajemy sobie spokój? 🙁
jak dla mnie tak jak na większości nr 1 z gwiadką był by najlepszy tylko z przodu nick zamiast re-volta.pl a dla voltopirów osobno...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się