Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2012 12:25
ElaPe, super że kobyłka drogę powrotną znalazła 🙂 Samej przygody nie zazdroszczę 😉

palemka, piątka, z galopem masz tak jak ja - nie lubię szybkiego, wolę taki przez nóżkę - ale nie dlatego, że koń szalony, tylko moja głowa jeszcze za dużo czasem myśli 🙂

Chciałam jeszcze tylko napisać, że uwielbiam mojego konia 🙂 Dziś zaliczyliśmy bardzo fajny, luźny, stępo-kłusowy terenik - a na koniu ani tir (który mijał nas dwa razy), ani dźwig, ani koparka wrażenia nie robiły. Much też nie było, więc nic konia w lesie nie wkurzało - w efekcie to był jeden z najfajniejszych terenów ever 🙂
Livia no to piąteczka :emota200609316:  😉

A dla takich terenów właśnie warto jeździć 🙂 To fakt, że czasami cjciałoby się zejść z konia natychmiast, ale czasmi jest tak, że zsiadać sie absolutnie nie chce  🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 12:38
no, nie ma to jak dobry teren - i dla konia zapewne też miła odmiana.

my ostatnio wybraliśmy się w 16 koni ze stajni, konie prywatne i szkółkowe fryzy i tinkery - było super!
zdjęcia poniżej:

ja jako prowadząca grupę






dzieciaki ze szkółki:
Livia   ...z innego świata
09 sierpnia 2012 10:05
Pinesska, ale wyprawa! 🙂 I jakie tam fajne tereny macie 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 sierpnia 2012 10:07
16 koni toż to całe stado 😉
Pinesska ja cię kręcę, ale super 😀
odkopane z majowego wyjazdu

zachód słońca, sielsko-anielsko, nostalgicznie...  tęsknię

Agnieszka Soszyńska Boże, ale klimaty 😍
to tylko dodatek co już całą serią wrzuciałam na str 189 tego wątku 😉

po prostu jestem na etapie śledzenia revoltowych fotek z terenów, przeglądania zdjęć i planowania następnego wyjazdu... to i wrzucam tutaj moje perełki przy okazji 😉
Wiem, ogladałam je, ale miałam jakies słabe połączenie z netem, bo wywalało mi wszystko co napisałam i nie mogłam skomentować wtedy 😉 Ale zdjęcia i widoki piękne 🙂
Agnieszka - idź z tymi zdjęciami, a kysz, są za ładne  😉
Pinesska, sympatyczna ekipa, zazdroszczę, że umiecie się ogarnąć i wszyscy razem pojechać  🙂

a ja byłam z kobyłą na wakacjach i nawet mam dokumentację

wyjazd udany!  😍
a kysz????  😀iabeł: hedonistka a Twoje foto to co???  echhhh... 

cudo... piękne ......... niniejszym obwieszczam, że ZAZDRASZCZAM  👍

EDIT: moje zdjęcia są "moje" w sensie bycia na nich. Trzeba oddać sprawiedliwość: wielkie dzięki Tym, którzy staja po drugiej stronie obiektywu i wszelkie te cuda upamiętniają. W moim przypadku to Asia K., która podobno czasem tu zgląda więc jeśli widzi to WIELKIE DZIĘKI :kwiatek:
Cierpi dziewczyna bo jako jedyna z naszego grona rekreantów potrafi w pełnym galopie cykać foty i nagrywać filmy - efekt taki że wciąz jest obarczana aparatem i sama wraca z trzema fotkami na krzyż  😡
łee to nie fair, że macie tak ładnie  😉

u nas niestety w 95% płasko jak po stole, ale na szczęście tydzień temu przeprowadziłam się z koniem 15 km w stronę Wisły, dzięki czemu mamy wodę z piaszczystą plażą (więc przy odrobinie PSa będziemy mieli zdjęcia z nad morza   😀iabeł🙂 i jakieś pagórki i dołki, namiastkę wąwozów, których zdjęcia kiedyś tu wstawiałam.

Tymczasem relaksacyjnym stępem zwiedzamy pobliskie lasy i pola:



odkryliśmy tor do galopu który ma ze 3-4 km długości (nie wiem co za idiota wytycza takie parcele: ogromna przestrzeń poletek o wymiarach 3,5km na 10m 🤔wirek🙂...


... i prawdziwie krossową przeszkodę: rów z wodą i zwalone drzewo, szkoda tylko, że zwisająca gałąź czyni ją kompletnie bezużyteczną  🤔


i od razu mam pytanie do terenowiczów: czy ktoś z was przeprawiał się z koniem promem?, chodzi mi o taki mini prom rzeczny na jakieś 4-5 samochodów, a nie krążownik Francja-Anglia of course
Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 08:56
azzawa, ale super tor 💘 Ile bym dała za choć jedną taką drogę u nas w lesie, trawiastą a nie kamienistą 🙂
to nie droga 🙂 to środek pola porzeczek, jest takie wąskie, że tylko 2 rzędy krzaków się zmieściły  😁
To wrzucam coś z dzisiejszego terenu zdjęcie robione komórką,jechaliśmy po ścierniskach aż z miejsca gdzie na zdjęciu się ziemia z niebem styka

pierwszy raz od 7 lat zdarzyło się że pola obok siebie nie były zaorane tylko na wszystkich ścierniska, no więc korzystając z okazji , była jazda na przełaj 🤣 konie szły tam pierwszy raz i jestem zadowolona bo się nie zawahały ani razu, rów przeskoczyły  😉 potem przez jakiś las pod stromą górę trzeba było wchodzić, no ale niestety okazało się że droga prowadzi do nikąd, więc zawracanie i jazda w dół stępem , nie zaczęły kłusować co mnie bardzo cieszy...no i potem dalej, tak więc teren bardzo udany 😎


Widok 100m od domu 🙂
piękny widok 😲
Fatamorgana  ale suuuper 😜
Gniadata   my own true love
11 sierpnia 2012 18:44
Fatamorgana, nieziemsko ;o wprost cudnie, zazdroszczę terenów!
Fatamorgana niesamowity widok, przepiękne! 😲 💘
azzawa, co ja bym dała za takie tereny... jestem zakochana w takich płaskich przestrzeniach 🙂 możemy się zamienić, u mnie górek pod dostatkiem 🤣
Fatamorgana no bajkowo 😍
Fatamorgana, super widok!
Agnieszka Soszyńska, Fatamorgana, genialne widoki, cos cudownego....
desire   Druhu nieoceniony...
14 sierpnia 2012 11:10
trochę moich terenów  😀 




ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 sierpnia 2012 12:06
piekne bezludzie
desire, cudnie! marzy mi się wyprawa w Bieszczady...  😍
Pewnie dnia brakuje, zeby przejechac taka drogę 😵 Cudownie 💘
desire   Druhu nieoceniony...
14 sierpnia 2012 15:49
jeśli koń nauczony chodzić po górach to te trasy naprawdę nie zajmują zbyt dużo czasu 😉  😜 😁  jak na razie konie to mój środek transportu, więc potrafie strzelić sobie nie raz trasę 10-15 km x2 jak jadę do znajomych 😎  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się