Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Dworcika, koń super, a imię jeszcze bardziej 🙂
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2015 10:10
quintana, dziękuję :kwiatek:

konik, ja tam jestem raczej typem tchórza, wolę jak nie ma niespodzianek 😁

Dworcika, super, taki koń to złoto 🙂

palemka, a co u was słychać? 🙂

My już dziś po terenie - było cudownie! I znowu udało mi się spotkać ludzi 🙂 Taka cudna wiosna u nas:

Livia ja byłam na święta  prawie cały tydzień u konia 🙂 Było super! Kobyła przegrzeczna,  z czego również skorzystała moja najmłodsza 😉 NIe obyło się tym razem  bez oprowadzanki 😉
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2015 10:22
palemka, łoł, jakie wzburzone fale 😜
Livia no jakbym dobrze poobcinała zdjęcia, to bym się mogła pochwalić, że byłyśmy nad morzem 😁 😁 😁
palemka cudnie  😀 ale Ci zazdroszczę
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 kwietnia 2015 14:07
kilka uszowych z dzisiejszego spokojnego wypadu w terenik🙂
derby cudna mordeczka i taka źrebaczkowa 😀
derby Ehh rudy arab to jest doskonałość! Powzdycham jeszcze trochę...
Mnie dziś wataha psów goniła - odjeżdżam kłusem od domów, a psy nie milkną, koń się spina, pies stajenny coś mi koło nóg się chowa, odwracam się i widzę 5 wypasionych kundli 🙂
Livia   ...z innego świata
17 kwietnia 2015 17:23
derby, cudowne fotki!

marysia, o rany, nie wiem, co bym zrobiła, jakby mnie takie stado goniło... ale potem odpuściły?

Ja w teren to chyba dopiero w niedzielę pojadę, ale może pogoda jutro okaże się jednak łaskawa... 😉
Livia- jak to co? Pogoniłam je ja 🙂
Livia   ...z innego świata
18 kwietnia 2015 17:47
marysia, haha, twarda zawodniczka z ciebie 😂

My jednak daliśmy radę dzisiaj poterenować, mimo zimna i wichru. Trafiliśmy na kilka ostatnich momentów słońca, potem zaczęło jeszcze mocniej wiać i sypnęło znowu śniegiem 😵

Taki widoczek na śnieżną chmurę 🙂
U nas tez dzis pogoda w kratke. Ale wstrzelilam sie w slonce, spacer niestety tylko polgodzinny bo jeszcze musialam swoja kobyle wylonzowac.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 kwietnia 2015 18:13
Livia, co za widok!
palemka, gdybyś nie powiedziała nie wpadłabym, że to nie morze 🙂

W środę zdradzam moje ogony - pojadę w terenik próbny na nowym koniu znajomych. Może będą fajny fotki, a może ostatnie  🤣
Czekam na podogonie - na razie koniska mają labę, pracują tylko z ziemi. Niedługo na widok drągów będą spierniczały jak dzikie 😉 Gdyby pogoda była lepsza to chociaż spacer w ręku byśmy zaliczyli   👿

marysia550, gratuluję samozaparcia 🙂 Muszę wziąć dobry przykład, bo lenistwo mnie dopadło  🙄
Livia ten widok mmmm
marysia550 fajne foteczki
derby arabek jak zwykle wymiata  😀
ja też ostatnio się trochę terenowałam ale nie mam fotek :-(
Livia   ...z innego świata
19 kwietnia 2015 14:09
quintana, widok był niesamowity - cieszyłam się tylko, że deszcz i śnieg przyszły później, a nie jak byłam w lesie 🙂

Na_biegunach, dzięki 🙂 Ja liczę, że zrobią ci podczas terenu jakieś zdjęcia i będziesz mogła się tu pokazać 🙂

Dzisiaj było u nas już bardzo przyjemnie, mimo że dalej chłodnawo. Ale po wczorajszym zimnie i różnych opadach jest bajkowo 😎 W każdym razie nasz dzisiejszy teren był bardzo udany 😀
Ja dzisiaj się załamałam  🙁 miałam świetną drogę dojazdową do lasu, taką polną ale  tak naprawdę na mapkach jej nie ma i ktoś chyba w końcu się o tym dowiedział, albo ziemia została sprzedana i wszystko zaorali wrrrrrrrrrrrr, teraz nie mam gdzie jechać, chyba że nauczę konie latać  🙁 tzn. mogę jeszcze jechać w drugą str. ale zanim dojadę do jakiś ścieżek gdzie będzie można pokłusować to min. 0,5h spacerkiem w jedną str. między domami, polami, dziwnymi ścieżkami polnymi w wysypanymi połamanymi cegłówkami itp.  🙁 😕
Mk tam w zeszlym roku postawili szlaban, potem wykopali row w poprzek drogi, a jak nie pomoglo ulozyli gore wielka z galezi i tym sposobem mnie pokonali
Livia   ...z innego świata
20 kwietnia 2015 10:53
quintana, o kurcze, współczuję! Nie ma nawet wąskiej miedzy żeby między polami podjechać? Bo ta druga faktycznie wygląda nie za dobrze...

marysia, w naszym starym lesie postawili szlabany na drogach, nawet jeden w środku lasu 😉 ale spokojnie dało radę je ominąć. Ale u ciebie to jacyś mega służbiści chyba, skoro aż tak się napracowali 😵

My dzisiaj już po porannym spacerku bosalowym. Krótko, bo zimno było 😁 ale bardzo spokojnie, idealnie na początek poniedziałku 🙂
Livia zazdroszcze takich czestych terenow😉
A my z JARA zdobylysmy zamek w Sobotce . i stacje benzynowa  😁
Niestety faktycznie wedle mapek jest to jeden duży kawałek pola i zgodnie z prawem ktoś jak najbardziej mógł tak zrobić  🙁 najgorsze jest to, że z każdej możliwej strony są przeklęte rowy z wodą i faktycznie nie ma jak się wydostać, na pocieszenie zawsze w drugiej stajni mam jeszcze 4 futrzaki a tam wyjeżdżam przez bramę i praktycznie jestem w lesie  😉
Jezeli to jest droga dojazdowa do innych pol to jest szansa, ze ja wyjezdza ciagnikami.
Livia- trochę inaczej to jest,  bo to byl prywatny teren, jedyny mostek w okolicy przez rzeke. Obok dwa stawy jeszcze i generalnie mokro.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 kwietnia 2015 12:58
rosek0, niedzielna Sobótka?  😉  Ja mam opory przed wjazdami do miasta. Bo jak tam sprawnie kupy posprzątać w razie w  🙄
quintana, poczekaj na ślady traktora i tamtędy. Postaraj się dowiedzieć kto to dzierżawi i się dogadać o przejazd, zazwyczaj za ładny uśmiech ewentualnie flaszkę sprawa do załatwienie 🙂
marysia550, a to tak specjalnie dla Ciebiecross budowali czy quadowców chcieli powstrzymać?
Livia, jakieś zdjęcia będą. I swoje tereny ruszam zwiedzać w poszukiwaniu miększych trawiastych tras. Ostatnio był inny kowal werkować 🤬  O asfalcie i kamyczkowych trasach muszę zapomnieć  😵
Świetny lasek do wspinania, na razie też trzeba odpuścić 🙁
Na_biegunach jaka jest szansa, że się dogadam z TYM Stokłosą, na moich terenach większość dużych pól należy do niego wrrrrrrrrrrrr, dziś wybieram się do gminy aby ustalić czy na pewno on to kupił, jeżeli tak a takie mnie słuchy doszły to katastrofa, ale w najbliższych czasie zamierzam się wybrać na mały rekonesans gdzie by tu inną drogę namierzyć  😉 coś musi się dać wykombinować  😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 kwietnia 2015 13:15
Kiedyś stałam w stajni, gdzie prawie wszystkie drogi w terenie były wysypane gruzem albo wylane asfaltem (w szczerym polu!) jedyną opcją na dłuższe galopy były jesienne ścierniska. A w tych czasach ścierniska orzą raz dwa. Zaczaiłam się na rolnika i bez problemu wyprosiłam, żeby te przy stajni orał ostatnie. Były prawie 4 dodatkowe tygodnie jazdy  🙂 Trzymam kciuki - może i z tym się uda!
Okolice Oświęcimia pozdrawiają wątek  🏇
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
20 kwietnia 2015 17:53
rosek0 ładna ta pierwsza fotka, ma coś w sobie  🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
20 kwietnia 2015 18:22
olenka19951, bardzo eleganckie macie drogi! Zwłaszcza 3 zdjęcie mi się podoba - nastrojowe 🙂
Tak jest 😉 niedzielna sobotka 😉 
Dzieki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się