Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Ja już zapomniałam o tym wątku, a od wiosny jeździłam wyłącznie w tereny, haha :P Mam jakiś filmik z ostatniego, ale jest strasznie długi i strasznie gadam  😜 Ale można sobie poprzewijać. Jeszcze muszę gopro ogarnąć, bo coś z jakością mi kiepści, a niby 1080 :/

Teraz jestem w Polsce i jesień piękna, a nam las zamknęli dla koni... Także pojawiam się i znikam, bo moje polskie tereny są mocno mierne, same pola w sumie, a i tego mało, bo mamy masę wiosek dookoła, a zatem i asfaltówek.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 października 2020 09:26
Dlaczego zamknęli wam las?  :/
Bo nie można jeździć koniem i musimy mieć zgodę ponoć. Ale tej się nie możemy coś doczekać :P Wiecie jak to w kraju, nikt nic jasno nie powie, tylko mistyczne "nie bo nie" :P Także czy słusznie czy niesłusznie, to nikt nie jeździ, bo i po co się szarpać z dzbanami, a sam las to nadinterpretacja trochę, bo to po prostu bardzo słabe ścieżki wysypane gruzem, a poza strach się zapuszczać, bo jakieś wnyki i inny syf, a poza tym metraż tych zarośli jest żenujący xD Tak naprawdę aby pojeździć po faktycznym lesie to musielibyśmy lecieć na przełaj coś koło 8 lub więcej km do Czech. Niby nie tak daleko, ale ilość ulic do pokonania przeraża.
Ojej! Ja  całkiem o wątku zapomniałam, a lubiłam sobie popatrzeć na Wasze zdjęcia.
Jeżdżę tylko w tereny, a zdjęć mam jak na lekarstwo...
Ostatnio zaliczyłam pierwszą od 7 lat matę z konia, nie zgrałyśmy się przy przeskakiwaniu zwalonego na ścieżkę drzewa i jakoś tak wyszło, że wylądowałam przed koniem  😡 Poprzedniego upadku konsekwencją był złamany kręgosłup, więc miałam traumę. Ale bachłam, wsiadłam i pojechałam dalej, trauma wyleczona już całkiem  😅

Wrzucam kilka zdjęć, nie wszystkie aktualne, ale dla nadrobienia 🙂

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/p1080x2048/122995108_699411380683609_7914038853126359249_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=AW18gpoHzQ8AX-SCI6w&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=6&oh=a14051d820efaad01f77ba761e30d322&oe=5FC134A3[/img]
Tutaj jesienne klimaty Stobrawskiego Parku Krajobrazowego 😀

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/p1080x2048/120093774_651862015700983_7262802655544273395_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=C8H32s_NKg0AX_4Djkn&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&tp=6&oh=7ca942e55a069e1f304222979d8367ba&oe=5FC06AD1[/img]
Tutaj spała żywiczarska, wygląda to dość magicznie, dla kogoś kto nie wie co to, jest na większości drzew w tym miejscu, są to stare ślady. Niczym jakieś magiczne znamiona 😀

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/122898236_693072341317964_6123089795542833002_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=HdVm0VD_htQAX_qqpEH&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8be63d490966a748e6357afc2cc16e25&oe=5FC22952[/img]
Jedyna forma zdjęć nie zza uszu na jaką mogę liczyć 😀 Fotopułapka sąsiada, jest tak miły, że zawsze jak mnie "złapie" to podsyła smskiem zdjęcia 😀
Reyline, co ty masz za siodlo? Na zdjeciu to wyglada mega egzotycznie, jakby klocek kolanowy byl gdzies hen w okolicy piszczeli...? Czy ono takie za duze jest?

Lasu zazdroszcze! ja z braku laku piluje dlugie spacery stepem na kontuzjowanym koniu literalnie wzdluz autostrady 😂 na szczescie kon sprawuje sie bardzo dzielnie 🙂
Reyline, co ty masz za siodlo? Na zdjeciu to wyglada mega egzotycznie, jakby klocek kolanowy byl gdzies hen w okolicy piszczeli...? Czy ono takie za duze jest?

Lasu zazdroszcze! ja z braku laku piluje dlugie spacery stepem na kontuzjowanym koniu literalnie wzdluz autostrady 😂 na szczescie kon sprawuje sie bardzo dzielnie 🙂


To siodło australijskie, ono nie ma klocków wcale. Najwygodniejsze siodło (jak dla mnie) do wypadów w teren. Ciężko z niego wypaść, trzeba się bardzo postarać 😀
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
29 października 2020 12:19
O ostatnio myślałam o wątku! Od kiedy nie ma moich miśków to ciągle się nie składa na wsiadanie 🙄 Zostało mi jeszcze trochę dużych prac do zrobienia na zimę w stajni. Jak skończę to chociaż na spacery w ręku ruszę - brakuje mi terenów bardzo!
Miło chociaż na zdjęcia popatrzeć  😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 października 2020 12:44
Jaki czad z tą fotopułapką  😀
Dzisiejszy terenik przed pracą
Jesiennie z niedzieli.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 października 2020 16:44
Wróciło życie do wątku  😅
Izydorex Zazdraszczam możliwości wsiadania w tygodniu :kwiatek:

Wrzucam jeszcze kilka z weekendu 😀



PumCass   zachowaj zimną krew!
31 października 2020 21:17
I my po długiej przerwie wypuściliśmy się do lasu, pogoda dopisała i było pięknie  😍

Nasza najbliższa okolica, zaledwie parę minut stępem od stajni.


Kawałek lasu, który przepięknie się pokolorował na jesień.


i moja najlepsza ekipa  💘
PumCass No pięknie tam masz  😍
A co to za piesełki są? Wilczaki?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 listopada 2020 10:58
Ta długa pionowa fota jaka piękna! Idealna na ścianę w dużym formacie 😍
PumCass   zachowaj zimną krew!
02 listopada 2020 18:43
PumCass No pięknie tam masz  😍
A co to za piesełki są? Wilczaki?

Tak jest 🙂

zembria Tylko żeby jeszcze telefon był z lepszej jakości aparatem  🤣  :kwiatek:
Łapiemy resztki kolorów:





jestemzlasu, omujbosze jak pieknie 😍

Dla przeciwwagi xd nasze "tereny" z autostrada w tle



😂

Znajoma ze stajni mnie poprosila o zabranie jej mlodziaka na miasto 😉 bo z innymi konmi odwala na skrzyzowaniach i debuje na czerwonym, no to pojechalysmy. Wzdluz autostrady i przez krajowke ze swiatlami w miejscu, gdzie ta w autostrade przechodzi - dumna jestem z mego konia niezmiernie ze takie wariactwo znosi 🙂 ale nastepnym razem pakujemy koniowoz i jedziemy do lasu zdecydowanie
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 listopada 2020 08:12
jestemzlasu Jaki pięknie! U nas było buro i ponuro cały weekend :/ wiec fot brak.
kokosnuss No urocze to Twoje tereny 😁
zembria, a wez, Holandia to nie jest kraj dla koni, ja sie nie moge napatrzec, jak u was pieknie, ile przestrzeni 😍

Mamy na wiosce szumnie nazwana trase jezdziecka az do samej plazy - ktorej pierwsze pare km to wlasnie asfalt po miescie, wzdluz krajowki i przez duze skrzyzowania, takie z postojem na wysepce miedzy dwoma sznurami zapier.... samochodow, no bo wjazd na autostrade to i predkosc trzeba zlapac i przygazowac golfa z hukiem, a co. Wiec na te plaze to chyba lepiej koniowozem jednak 😉

Za to nasze konie terenowe sa opatrzone na wszystko, mozna  by je z marszu zabrac na festyn czy inna parade kawalerii :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 listopada 2020 08:11
Kiedy dzień zbyt szybko się kończy, trzeba sobie radzić 😉
To i ja się wepnę z moją sztumską 🙂
Niestety musiałam zrzucić zdj przez fb i jakość umarła. ..
Ostatni listopadowy teren
ja znowu z filmem z terenu na dwa i pół folbluta :-)
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
06 grudnia 2020 20:07
Jestem dumna z koni! Dały radę w terenie mimo wiejącego z gór halnego.
Witajcie w Nowym Roku🙂
Zacznę pytaniem,jakich aplikacji używacie do śledzenia trasy w terenie?co używacie zamiast Endomondo,które ma działać do końca stycznia?może powstało coś nowego godnego polecenia?Kto zaczął ten rok terenowo?🙂
ja używam sportstracker
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 stycznia 2021 09:13
Equilab. Pokazuje też poszczególne chody konia na mapie i zlicza ich czas i długość.
Co tu tak mało zimowo?  🏇




i ja też korzystam z Equilab
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 stycznia 2021 11:53
pestka zdjęcia takie bajkowe (zwłaszcza pierwsze) ze aż mi się zachciało przeprowadzić w góry 👀
My też korzystamy z zimy. Póki jest 🙂
Dzięki dziewczyny, instaluję właśnie equilab. Czy może jest opcja udostępnienia trasy w czasie rzeczywistym dla innej osoby?Tak dla bezpieczeństwa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się