Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Burza widać, widać! Szczęśliwa, że hej 😀 No to chyba sobie dzisiaj gdzieś pojadę  🏇
Livia   ...z innego świata
17 maja 2011 07:43
Burza, super! A okolica w ogole piękna 🙂

Mnie już ciągnie na kolejny spacer w weekend 🙂
zuza   mój nałóg
17 maja 2011 08:46
Burza wielka woda super  🏇
fruity_jelly super to ścierniskowe,u nas o tej porze wszystko przeorane
Livia ślicznie wyglądacie w tym zielonym lesie

My z Nałogiem ostatnio odkryliśmy "kasztanową aleję" w okolicy

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
17 maja 2011 09:03
zuza ale cudna aleja  😍
slojma   I was born with a silver spoon!
17 maja 2011 14:18
slojma, pękam z dumy!! 😀 tyle lat ciężkiej pracy i w końcu strach przełamany 🤣 fajna, dopiero odkryłam! 😀

To rewelacja i naprawdę się cieszę, że woda już nie straszna. I Piorka częściej pokazuj w rzeczce bo piękna okolica tam jest.
Dzisiejsze, w drodze do lasu 👀
zdjęcia z zeszłego tygodnia
pierwszy spacer w tym sezonie na Białkę i Błędów

Lorka i Septa

co wy wiecie o jeździe synchronicznej 😎
Lorka Septyma i Dżeny - coraz lepiej kobitki się mają😀
zuza   mój nałóg
17 maja 2011 19:21
Solaoke las śliczny

Alicja_8 no aleja cudowna,wcześniej tam nie jeździliśmy-choć blisko bo trzeba kilka razy tory przejść-a trasa Kraków-Katowice więc ruchliwa.Na szczęście pociągi nie robią na nas wrażenia  😉
Tu "boczny tor" do kopalni


i z ulubionego lasu
zuza , dzieki 😉

wrzuce kolejne  😎 (nie są dobrej jakosci, bo telefonowe 😡 , ale moze sie nadają. 👀
Ircia   Olsztyn Różnowo
17 maja 2011 20:00
Solaoke Drugie wymiata  😜 do uchwyconej chwili idealne  😍
Wszystko okej ale w teren bez kasku?  🤬
efeemeryda   no fate but what we make.
18 maja 2011 10:43
drugie świetne  😀


z tym kaskiem już się to robi naprawdę nudne  😵
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 maja 2011 11:33
z tym kaskiem już się to robi naprawdę nudne  😵



nudne może nie ale naprawde głupota ludzi jadących w teren bez kasku  i w dodatku radośnie się tu wklejających nieustannie zadziwia.
na wytlumaczenie mam to, iz byl to spacer, przy ktorym towarzyszyl nam moj tata piechotką i cykał fotki tuz obok stajni . Jestm swiadoma tego co robię, przy czym dlugie tereny `galopowe` zawszą są poprzedzone zalozeniem kasku, wiec prosze sie tu nie gorączkowac 😎
Nie wiem kto w takim razie ale na pewno gorączkującą się osobą nie jestem ja. To nie miał być atak czy coś w tym stylu tylko zwrócenie uwagi. Ale może to po prostu ja za dużo się naoglądałam momentów, w których cieszyłam się, że ten kask jednak na głowie był.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 maja 2011 15:53
Solaoke: nie interesują mnie kto i co i dlaczego. A oprócz tego wszystkiego na dodatek beznadziejnie wisisz koniowi na ryju w trakcie podchodzenia bezsensowenego chyba troche pod jakąś górkę, prawie pionową zresztą. No ale czego się nie robi dla "pieknego wyglądu" 🤔
ElaP,  nie widze zebym wisiala koniowi na ryju, ale widze ze tak blyszczysz mądroscia, ze lepiej sie nie sprzeciwiac 😎
to zdjecie jest robione w momencie odganiania muchy przez kucora i troche dziwne ujecie, jakbys nie zauwazyla. No ale rozumiem. Ty wiesz najlepiej. Aha, a bezsensowne to są twoje glupie dogryzki wiec uspokoj sie.

Mia, rozumiem twoje spostrzezenie 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 maja 2011 08:08

nie widze zebym wisiala koniowi na ryju,

tym gorzej dla ciebie.
Ja też nie widzę, wodze nie wydają się być wcale napięte.
udorka , no wlasnie... ale osoby wszystkowiedzące muszą tez byc. Inaczej byloby nudno  😂
Livia   ...z innego świata
21 maja 2011 15:50
Ja dziś znowu byłam na minispacerze, ale muchy tak dokuczały że masakra... no i było straszliwie parno, jak to przed burzą (teraz leje w najlepsze 😉).
Koń mi się strasznie wiercił, więc nawet nie prosiłam o jakieś dodatkowe zdjęcia, ale jedno jest w miarę do zaprezentowania:


iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
21 maja 2011 18:19
Mnie też się wydaje,że wodze nie są napięte  😉 Nie ma co dramatyzować-takie ujęcie.
i górka też wcale nie taka straszna, zwłaszcza dla takiego konika
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 maja 2011 20:26
Ja dziś znowu byłam na minispacerze, ale muchy tak dokuczały że masakra... no i było straszliwie parno, jak to przed burzą (teraz leje w najlepsze 😉).
Koń mi się strasznie wiercił, więc nawet nie prosiłam o jakieś dodatkowe zdjęcia, ale jedno jest w miarę do zaprezentowania:




Livia, ale mu pięknie w tym czapraku(padzie?) 😍
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 maja 2011 07:20
hhe  wiem ,  bez  toczka  :P ,  ale  to  był  spacerek  z mamusią ,  która  robiła  zdjęcia 🙂
a  kobyłka  bardzo  spokojna  🙂






Zapytam zanim wrzucę:
Czy zdjęcia terenowo-krajobrazowe z rajdów kwalifikują się do tego wątku? Czy też jest, lub powinien byc osobny wątek "zdjęcia z rajdów"?
Julie: jak na mój gust jak najbardziej się kwalifikują, były już tu wstawiane zdjęcia z rajdów  🙂
My wczoraj wybraliśmy się na spacer z forumową agull, towarzyszyła nam moja siostra na młodej  💃

Nad rzeką
[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/arcona6-1.jpg?t=1306050029[[a]][/img]

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/arcona2-2.jpg?t=1306050029[[a]][/img]

I na łąkach
[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Wiosna%202011/arcona4-1.jpg?t=1306050029[[a]][/img]
Livia   ...z innego świata
22 maja 2011 08:46
Misskiedis, bardzo dziękuję  :kwiatek:

Julie, jak na moj gust spokojnie możesz wstawiać tu zdjęcia 🙂

armara, piękna okolica!
Wprawdzie około godziny drogi od nas kłusem i stępem ,ale miejsce cuuudowne!
Latają tam tak ogromne ORŁY,że w życiu nie widziałam takich bydlaków  🤔,aż się w którymś momencie wystraszyłam,są sarenki,lisy,łabędzie,jastrzębie generalnie tysiąc różnych rodzai ptaków i zwierzatek leśnych! 🙂

Ps:wybaczcie jakośc-telefonowa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się