paznokcie, żele, tipsy

trzynastka   In love with the ordinary
17 grudnia 2011 21:34
Kaja, ja je wygrzebałam z koszyczka na pasażu 🙂
madmaddie - mnie też się te trzymają najdłużej !
a mi właśnie trzymają się bardzo krótko.... najlepiej mi się trzyma Sally Hansen, seria Salon manicure

co do Nail Teka - przez jakieś 3 dni nakładam odżywkę, ale potem zapominam.... albo zmienia mi się opcja kolorystyczna i maluję od nowa  😎
trzynastka   In love with the ordinary
17 grudnia 2011 22:04
Mi sally hansen się nawet trzyma ale najgorzej na świecie się nią maluje.
Tymi badziewkami 1 lub 2 warstwy i mam pomalowane, tą sally to się namęczę, napoprawiam a czami i 4 warstwy muszę walnąć by nie przebijał paznokieć.
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 grudnia 2011 17:22
Katja, ja dawałam radę tylko 2 dni z Nail Tekiem później zmywała i od nowa bo strasznie mi odłaziło.
Powiedzcie mi, że nie potrzeba mi nowych lakierów  😎
o to nie jestem osamotniona z tym nailtekiem😉

za to wkurzylam sie na lakiery Sally Hansen- pomalowac nimi ladnie paznokcie graniczy z cudem (jak dla mnie), masakra ile sie nakombinowalam. Rimmell'em to raz dwa i juz, a SH to normalnie jakas abstrakcja...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 grudnia 2011 08:15
A ja jestem chyba rozpieszczona Rimmelem. Kupiłam sobie Miss Sporty "bo łaaadne kolory, no i 6 zł za buteleczkę". Wczoraj sobie pomalowałam, ba! Nawet mikołaja sobie namalowałam na kciuku  😁 . Może 3 godz później pod prysznicem odprysnęły mi się 2  🤔 . Przed malowaniem odtłuściłam, malowałam jak zwykle a tu taka niespodzianka. Już bym wolała kupić jeden Rimmela zamiast dwóch tych. Uf, dobrze że przynajmniej mikołajek się uchował  😁
szepcik ależ oczywiście, że potrzebujesz 😎
No dobra, w przyszłym miesiącu potrzebuję  😎
Co do Sally Hansen, seria "No more chips" jest do kitu - nie wytrzymuje dwóch dni bez odprysków  😎
Natomiast serią "Complete salon manicure" maluje się bosko i trzyma się ok. 6 dni.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 grudnia 2011 10:04
powiem Wam że jestem mega zachwycona hybrydowymi- trzymały się ponad 3 tyg. paznokcie po zdjęciu bez uszczerbku- zrobiłam sobie teraz 3 tyg przerwy i po Nowym Roku idę znowu ... do stajni rewelacja!
Szepcik - poootrzebujesz 😀 Aczkolwiek mi też ktoś powinien powiedzieć , że nie potrzebuje :-(
Jestem wielką maniaczką lakierów i malowania paznokci, robię to co dwa dni średnio.. Ostatnio mam fazę na lakiery holograficzne, ale mam tylko 5 kolorów! Słyszałyście o nich ??! Są cudowne!!!!!
     Mienią się na róóóżne kolory, jak znajdę dzisiaj chwilę to zrobię zdjęcie moich holograficznych! :-)

Pozdrawiam!
Na szczęście mi się nie podobają  😎
To masz wieeeeeelkie szczęście! :-) Bo ja choruje na każde lakiery! niestety... :-)
powiem Wam że jestem mega zachwycona hybrydowymi- trzymały się ponad 3 tyg. paznokcie po zdjęciu bez uszczerbku- zrobiłam sobie teraz 3 tyg przerwy i po Nowym Roku idę znowu ... do stajni rewelacja!


a jak z paznokciami, które są porozdzielane?
Normalnie lakier mi się nie trzyma i odpryskuje jeszcze tego samego dnia, a chciałabym zrobić właśnie hybrydowy i nie wiem czy jest sens skoro też miałby odprysnąć. Niestety, zadne odżywki nie pomagają na moje paznokcie, nawet 2 opakowania zjedzonego merz spezial
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 grudnia 2011 15:00
Hybrydowy przez 3 tygodnie jak go miałam nie odprysnął z żadnym z miejsc.

Paznokcie o dziwo nie pozdzierane- a ściągałam sobie sama według instrukcji od dziewczyny, która mi go zakładała- faktem jest jednak to, że waciki nasączone zmywaczem z acetonem przytrzymałam na paznokciach dwa razy dłużej niż mi kazała.
Mam od kilka dni przedłużone paznokcie na formie i na wszystkich paznokciach zapowietrzony żel.
Ciekawe, ile to się utrzyma...
Pierwszy i ostatni raz poszłam robić paznokcie w ciemno :/
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 grudnia 2011 22:15
W oczekiwaniu na hybrydy zakupiłam dziś na święta wściekłą czerwień Golden Rose (lakier z proteinami kolor 286) za niecałe 5 pln- koleżanka z redakcji mocno chwaliła mi ich lakiery - i przyznam, że jestem po pierwszym malowaniu baaardzo miło zaskoczona.
Pazury pomalowane na nailtek'a. Jedna warstwa świetnie pokryła płytkę- teraz zobaczymy, ile wytrzyma z utwardzaczem na wierzchu.
zaba   żółta żaba żarła żur
22 grudnia 2011 00:51
Mam od kilka dni przedłużone paznokcie na formie i na wszystkich paznokciach zapowietrzony żel.
Ciekawe, ile to się utrzyma...



Ktoś Ci najprościej mówiąc spaprał robotę.Prawdopodobnie płytka Twojego paznokcia została zle przygotowana (odtłuszczona) przed nałożeniem żelu.Takie cuś za długo Ci nie wytrzyma...  🤔 No i nie wygląda to wcale fajnie.Tysz to przerabiałam!  😤
melduje, ze lakier Yves Rcoher spisuje sie calkiem calkiem jak na razie.  😎

a nad hybrydowym sie tez zastnawiam, ale to chyba dopiero na lato (chociaz pewnie skusze sie wczesniej bo korci, oj korci  😁 ) , jak przyjdzie czas festiwali  🏇
ale dosc duze roznice cenowe widze jesli chodzi o hybrydowy. A nigdy nie mialam jeszcze takiego, mozecie polecic na co zwrocic uwage, zeby nie naciac sie na jakas fuszere?
Zaba spaprała mi to babka z gruperowej usługi  😤 Po prostu źle mi chyba płytkę zmatowiła i nałożyła słabej jakości żel sądząc po firmie(a ze słabej jakości, to wiem z wypowiedzi profesjonalnych stylistek na jednym forum o urodzie).
French wyglądał okropnie na takich paznokciach, wiec kupiłam ostry pilnik i spiłowałam warstwę żelu (swoją drogą grubsza niż miewałam zwykle). Zamalowałam czerwonym lakierem i póki co, paznokcie się trzymają, może święta przetrwają, bo właśnie na tym mi zależało, żeby mieć ładne paznokcie na święta.
Cóż, przynajmniej mnie nie boli to tak, jakbym dała za to standardową cenę, czyli 80 zł i wzwyż, a zapłaciłam "tylko" 39.
Mi też kiedyś z gruponu tak spaprała laska paznokcie.... Usuwała skórki cążkami i pokaleczyła płytkę  🤬
Scottie   Cicha obserwatorka
24 grudnia 2011 19:25
bjooork, malowałaś już tą czerwienią? Nie przebija Ci paznokieć (konkretnie linia, między paznokciem z palcem a samym paznokciem)? Ja też mam czerwień z Golden Rose i to jedyny kolor, w którym ta linia tak przebija...
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 grudnia 2011 10:30
Scottie pomalowałam i nic mi nie przebijało= w dodatku jestem zakochana w tej rześkiej czerwieni. Niestety jak większość lakierów paznokcie wytrzymały tylko dwie wizyty w stajni i końcówki zaczęły mi się ścierać- jednak za tą cenę lakieru to jestem pełna uznania dla GR
laski , powiedzcie mi

lakier z magnesem ? gdzie znajde
Naciau , ja dostałam w Naturze :-) widziałam 4 kolory 🙂
na jaki kolor pomalować paznokcie do bordowo-czarnej sukienki + złote/postarzane dodatki?  :kwiatek:
a ja jestem bardzo zadowolona z tych małych Sephorowych lakierów za 19,99.
Jest bardzo duży wybór lakierów, a ich trwalość jest najlepsza ze wszytskich moich dotychczasowych🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 stycznia 2012 17:47
dziewczyny szukam, ale bez skutki 🙁 lakieru jasno szarego wpadającego w beż.  🤔
Mam pierwszy raz w zyciu migdalki... az mi dziwnie, ale bardzo wygodne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się