paznokcie, żele, tipsy

crazy, masz swoje czy zakładałaś żele/tipsy? 😉 strasznie mi się podobają i chciałabym mieć, ale mam za słabe paznokcie, żeby zapuścić i chciałabym sobie założyć..masz może zdjęcia?
czy wasz Nail Tek IT też ' pachnie ' jak zmywacz do paznokci?  😁 raz na dzień wystarczy maznąć czy częsciej?
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 stycznia 2012 15:20
Karutek, mój pachnie raczej normalnie jak lakier, ja używałam raz dziennie.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 stycznia 2012 15:24
Gdzie można kupić ten Nail Tek?  :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 stycznia 2012 15:25
juliadna, jest w Douglasie ale przede wszystkim to allegro gdyż wychodzi znacznie taniej.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 stycznia 2012 15:52
Ada  :kwiatek: :kwiatek:
Też ostatnio walnęłam sobie żele. Dawno nie miałam to se zafundowałam 😎
Myślałam o migdałkach ale jakoś nie miałam przekonania, zrobię następnym razem.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 16:25
crazy wstaw foto :kwiatek: bo ja właśnie będę się na takowe wybierać więc chętnie zobaczę Twoje  :kwiatek:
Dawnooo tu nie zagladalam, przepraszam. Tak mam na swoich paznokciach i wcale nie grube, wytrzymuja naprawde wiele, 7 koni dziennie, noszenie dragow, mycie kopyt itd.....

Sa juz odrosniete, robilam je juz dobre 2 tyg temu, i przepraszam za skorki i krwiaka 🙂

Gillian   four letter word
18 stycznia 2012 19:31
crazy, jak Ty to robisz, że jeszcze ich nie pogubiłaś 🙂 ja przy czyszczeniu konia potrafiłam się dwóch paznokci pozbyć a miałam krótsze 😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 19:31
a możesz zrobić zdjecię jeszcze z perspektywy jak ręka jest położona normalnie 🙂?
Bardzo rzadko mi peknie, na jakies 1.5 roku zakladania zeli , pekly mi moze z 2? i to raczej dlatego ze zgryzlam a nie pekly :P

Juz robie takie zdjecie
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2012 19:44
Chyba się jednak na takie skusze 🙂  :kwiatek:
crazy, przepiękne!!!!!
Moje hybrydowe odpuściły po tygodniu  😤 w stajni byłam dwa razy, w rękawiczkach i bez żadnego szorowania kopyt. Mycie naczyń zostawiłam mężczyźnie. Efekt jest taki że schodzi mi jak zwykły lakier, jestem wściekła!
Nigdy nie mialam migdalkow, a te kocham! i wogole bez zeli to wstyd bylo reke wyciagnac z rekawiczek,a teraz pelna kulturka.
Jedynie 2 lata temu musialam zdjac , bo po operacji po narkozie pekaly mi co 10 minut i stalo sie to nie do wytrzymania. Zdjecialm, odrosly i zalozylam i od 1.5 roku jest EXTRA!
Ja na Sylwka zrobiłam sobie takie,wzór sciągnęłam z neta 😉 Siedziałam nad nimi 2,5 godziny,wytrzymały tydzień do póki nie pojechałam do stajni.Zapewne trzymały by się dłużej gdyby nie to.
Ooo crazy super. To ja też sobie zrobię migdałki następnym razem. Teraz mam takie niby kwadratowe, wyglądają nieźle ale chcę spróbować migdałków
kajpo a robiłaś sama czy w salonie?
Mam żele od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Nie sa zbyt długie, dlatego mi z nimi wygodnie, mam je pomalowane od początku tak samo i nawet kawałek lakieru nie odprysł, nie brudzą sie w stajni w ogóle. Balam sie, że będą wyglądać sztucznie, ale wszyscy myślą, że to moje prawdziwe 😉 No i kształt mam wreszcie taki, jaki lubie.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 stycznia 2012 21:49
Cricetidae poka poka  😎
Jakieś takie.
Czarny frencz i brudny róż.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 stycznia 2012 10:51
Miałam zrobione tipsy przez koleżankę na studniówkę, końcówki frencz i brokat, żel już po 3 dniach zaczął odchodzić, a lakier odpryskiwać zaczął już pierwszego dnia. Miały się trzymac w dobrym stanie przynajmniej tydzień, a tydzień nawet nie minął i wyglądały okropnie, więc je pozrywałam, teraz moje paznokcie sa w stanie okropnym, zniszczona płytka, końcówki miekkie i brzydkie. Nie wiem czy warto było tak sobie paznokcie załatwić żeby 3 dni w miarę fajnie wyglądały...
Możecie polecić jakieś kremy, odżywki na regenrację paznokci po tipsach?
Nail tek... ale nie wiem, czy tak od razu można go stosować po tipsach
Widocznie koleżanka nie umie robić tipsów.
Moje potrafią trzymać się miesiąc i mam mega odrosty  😜
Odżywki ja mam z Joko expresowe wzmocnienie i z miss sporty jakiś wzmacniacz itp....nie wiem czy są jakieś mega dobre, takie sobie ale czy można na tak zniszczoną płytkę stosować?
Ale polecam wzmacniacze typu VITAMIN BOMB w tej sytuacji - i w każdej innej (znajdziesz coś na allegro, ja akurat nie pamiętam tej firmy którą miałam)
Poza lakierami to dobry krem do rąk i paznokci, natłuszczać jakimiś oliwkami itd. można też sięgnąć po jakieś tabletki ja stosowałam Oli Femin i merz spezial paznokcie miałam takie twarde że SZOOOK ! Na razie je odstawiłam ale od lutego znowu zaczynam. W necie też możesz poczytać o kuracjach domowych, ja za bardzo na takich się nie znam :-)
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 12:09


moje wczorajsze 🙂 miały być "migdałki" ale jednak wyszło jak wyszło  😍
juliadna już pokazuje 🙂

Takie były po 7 dniach noszenia, pomalowane jeszcze przez koleżanke (jest kosmetyczną, na co dzień zajmuje się paznokciami), która mi je robiła. Kształt paznokci nie jest idealny, ale taka jużmoja natura i lepiej pewnie nie będzie 😉 Chociaż koleżanka mi mówiła, że po jakimś czasie noszenia żeli paznokcie się przyzwyczajają i troche mogą zmieniać kształt
http://imageshack.us/photo/my-images/576/dsc00037r.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc00039kh.jpg/

Po tygodniu już widać odrosty, co wygląda brzydko (chciaż koleżanka mi mowiła, że do niej przychodzą po 3 tygodniach panie na dopełnienie żeli i są jeszcze w lakierze, który ona kładła... ja sobie tego nie wyobrażam 😉) więc pomalowałam sobie sama - co widać, bo nie mam kompletnie talentu 🙂 Ale mam nadzieje, ze jakoś to wygląda 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/52/dsc00047iz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc00049za.jpg/

Zdjęcia jakości komórkowej.
z innej beczki: czy zawsze jak się łupnie czymś w palca i paznokieć, zrobi się krwiak to paznokieć będzie schodził? 😵 wczoraj przytrzasnęłam sobie palca drzwiami od boksu 🙄 i żyję nadzieją, że na krwiaku i spuchniętym paluchu się skończy, bo już takie ładne wyhodowałam, z pomocą Nail Teka zresztą 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 15:51
fruity_jelly-nie 😉 przynajmniej mi przy takim wypadku jak Twój nie schodził.
Cariotka   płomienna pasja
21 stycznia 2012 16:33
Ja po miesięcznej kuracji naitekiem mam wreszcie jako takie paznokcie🙂 oczywiście przed Nami jeszcze długa droga 😁 ale wcześniej miałam wiecznie łamiące, rozdwajające i nierówne na powierzchni cosie. Naprawdę były okropne. Nie patrzcie się na zdjęciach na skórki, w poniedziałek moja kosmetyczka się z Nimi upora.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się