paznokcie, żele, tipsy

In.   tęczowy kucyk <3
16 listopada 2012 11:56
Jeszcze OPI NYC Ballet Collection sa w wiekszosci mleczne.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 stycznia 2013 15:47
Doszły moje nowe OPI  💃


Od prawej: Vintage Minnie Minis (The Color of Minnie, If You Moust You Moust, I'm All Ears), Nothin' Mousie 'Bout It (kolekcja Vintage Minnie), Don't Touch My Tutu! (kolekcja NYCB) i na końcu Nein! Nein! Nein! OK Fine! (kolekcja Germany).

Dont touch my tutu jest tak przepiękną mleczną żelką, że chyba ze miesiąc zamówie pozostałe lakiery z kolekcji NYCB  😁


I na koniec parę słów o Nail Tek Xtra:
Kiedyś miałam formułę II z Nail Teka, ale nie byłam z niej zadowolona i dziwiły mnie wszystkie zachwyty dotyczące produktów tej firmy. Teraz na początku grudnia buszując w Douglasie stwierdziłam, że pilnie potrzbuję odżywki do paznokci. Nie było Herome, a innych firm nie znałam, więc w końcu wziełam Nail Tek Xtra (Foundation + Formuła). I po miesiącu muszę powiedzieć, że ten zestaw działa  😍 Ma swoje wady, ale zgodnie z obietnicą producenta mam długie i mocne paznokcie.
Jestem paznokciowym minimalistą - poza pilniczkiem, od czasu do czasu odżywką i lakierem moje pzaury nic nie widziały. Zastanawiałam się nad "czymś ekstra". Nigdy nie robiłam sobie tipsów itp, do kosmetyczki mam 25 km i szkoda byłoby mi wydać kasę na coś w czym źle bym się poczuła i jeszcze musiałabym dygać tyle km za kilka dni żeby ściągnąć. Wpadło mi w oko takie coś w rossmannie:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Zenner-Sztuczne-paznokcie-Natural-French,116185,2026

Warto wogóle w to się pobawić? Któraś z Was używała?
Z góry dzięki za odpowiedzi  :kwiatek:
takie pazury ,bez obrazy ,ale są tandetne  😡 proponuje hybrydę i szukać na groupon,okazik zawsze taniej  🙂
Da się jakoś uniknąć zżółkniętych paznokci po częstym malowaniu?
Gillian   four letter word
05 stycznia 2013 16:01
zielona_stajnia, straszne są 🙂

Florcik, trzeba kłaść najpierw bazę grubo.
a jaki top coat polecacie? bo narazie słyszałam jedynie pozytywne opinie o Good to go Essie....
wiedźma, ja też ten polecam 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
05 stycznia 2013 18:33
wiedźma, Seche Vite. Nie ma lepszego.
seche vite podobno ściąga boki i końcówki lakieru...
O tak! Nie wyobrażam sobie już życia bez Seche Vite 🙂
Fakt, zdarza mu się kurczenie, ale u mnie tylko na górze paznokcia przy skórkach (i to też nie zawsze, głównie przy żelkach. Muszę powiedzieć, że już nawet nie zwracam uwagi na to, widać tylko jak się przyjrzę). Przy wolnym brzegu jeszcze nigdy mi się nie skurczył lakier, może dlatego, że tam też nakładam Seche
In.   tęczowy kucyk <3
05 stycznia 2013 20:51
Za ka zdym razem jestem w szoku jak o tymsłyszę, bo nie wiem, jak trzebaby go nakładać, żeby ściągał boki  🤔wirek:
Padlo jednak na essie.🙂 dziewczyny, co robic zeby na paznokciach nie robily sie zadziory tam, gdzie paznokiec styka sie że skorkami (mam na mysli tam z boku, gdzie biala koncowka laczy sie z caloscia paznokcia)? Mam paznokcie spilowane na kwadratowo o lekko zaokraglonych bokach, bo okragle mi Sie nie podobaja, ale zawsze gdy juz je zapuszcze na optymalna dlugosc, to tam sie zadziera I idzie caly paznokiec...I to tylko zawsze w prawej rece. Ktos jakis pomysl?

Ps przepraszam za brak polskich znakow I bledy,  ale siedze na kom :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
06 stycznia 2013 21:50
Lepiej się odżywiać, ewentualnie suplementy. Plus dobra odżywka.
A ja mam pytanie, nie znalazłam odpowiedzi w wyszukiwarce, więc pytam. Otóż kupiłam tą odżywkę Eveline 8 w 1 i mam właśnie dziś ostatni dzień "starej" warstwy. I tu pytanie czym ją zmyć? Czy bezacetonowy zmywacz jest w porządku do tego?
Scottie   Cicha obserwatorka
10 stycznia 2013 14:00
Heval, ja zmywam takim zmywaczem, który mam akurat pod ręką. Albo tym z Rossmanna albo z Biedronki. Teraz chyba większość zmywaczy nie posiada acetonu.
trzynastka   In love with the ordinary
01 lutego 2013 18:31
Marzenie z dzieciństwa spełnione  😍
lakier zmieniający kolor w zalezności od temperatury rąk <3
Wybaczcie zdjęcie ale po pierwsze emocje 😁 , a po drugie trzeba mieć niezły refleks by uchwycić te dwa skrajne odcienie, pod wodą jest najłatwiej 😉
gdzie sie takie coś kupuje? 😀
trzynastka   In love with the ordinary
01 lutego 2013 18:39
Dostałam w prezencie, wg neta prezent wcale nie był tani ale jaram się jak dziki królik 😀
http://m-beauty24.pl/Go-Magic-Thermo-Twist_1
Mój jest drugi od lewej 🙂



ale czaaaad  😜

Ja mam pytanie. Szukam jakiejś naprawdę dobrej odżywki do paznokci. Ogólnie mam słabe paznokcie, po latach obgryzania, są krótkie, rozdwajają się, łamią.
Chciałabym odżywkę, która je wzmocni, jakby jeszcze działała na szybszy wzrost to byłoby super.

Mam Eveline 8 w 1, ale wcale jakoś specjalnie dobrze nie działa  🙄
Na mnie Eveline działa lepiej niż Nail Tek, może u Ciebie będzie odwrotnie 😉
Dla mnie tak samo Eveline 8w1 lepsza od Nail Teka. Podobno diamentowa Eveline też jest bardzo dobra, nie wiem, nie próbowałam

nine, niezła cena 😉
nine[s] pokażesz na paznokciach jak pomalujesz?[/s]

edit: nie zauważyłam, że już wkleiłaś  😡
Herome. Nie znam lepszej 😉
Herome. Nie znam lepszej 😉


podpisuję się pod tym  😉
Dzięki  :kwiatek:

Kurcze, ta Herome 40zł kosztuje.
Wypróbuję jeszcze tą Eveline diamentową. Potem zobaczę Nail Tek albo Herome. Moje paznokcie mnie załamują już  🙄

A czy ktoś próbował odżywki z Miss Sporty?
eveline diamentowa ma taki sam skład jak 8 w 1. Ja melduję, że po 8 w 1 mam super długie i mocne paznokcie, że aż ludzie się pytają, czy prawdziwe. 😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 lutego 2013 20:01
A dla mnie najlepsze są odżywki Selly Hansen. Miałam paznokcie, rozdwajające się, łamliwe, zniszczone już po pierwszym nałożeniu odżywki były śliczne i twarde i długo po tym jak skończyłam ich używać moje paznokcie były w świetnym stanie, teraz trochę mi się zaczynają rozdwajać ale wciąż rosną jak szalone są twarde.
Melduję, że na przesuszone skórki wokół paznokci świetnie się sprawdza balsam Tisane 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się