paznokcie, żele, tipsy

julita dzięki za odpowiedz  :kwiatek:  czy lakiery z allepaznokcie schodzą normalnie acetonem? Bo gdzieś mi mignelo, ze gorsze jakościowo lakiery nie chcą schodzić i trzeba je spilowywac, a bardzo bym tego nie chciała 😉. A jak z ich trwałością? Z cosmetics zone tez przejrze
Julita , wielkie dzięki! kupię sobie cosmetics zone  :kwiatek:

🙂
Ja mam 3 kolory od nich. I dwa są rewelacyjne. Trzecim troche trudno sie maluje bo sie robią smugi -taki bardzo jasny blady róż.

[quote author=Łosiowa link=topic=11436.msg2004112#msg2004112 date=1391636721]
julita dzięki za odpowiedz  :kwiatek:  czy lakiery z allepaznokcie schodzą normalnie acetonem? Bo gdzieś mi mignelo, ze gorsze jakościowo lakiery nie chcą schodzić i trzeba je spilowywac, a bardzo bym tego nie chciała 😉. A jak z ich trwałością? Z cosmetics zone tez przejrze
[/quote]
Schodzą bez problemu. Ja je lekko podpilowuje/matowie tak żeby tylko ta ostatnia warstwę "ruszyć" i schodzą w całości. Tylko ja używam do nich bazy i topa z cosmetics zone tej z alepaznokcie nie testowałam.
Te kolory, Które ja robiłam bardzo dobrze sie trzymają. Praktycznie robię dopiero jak odrosna, same nie odpadają.
czym zmywacie takie lakiery? męczę się z tymi drobinkami i męczę, mimo 2 warstw topa 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 lutego 2014 13:43
PonPon wkładam palec do mini kieliszka wypełnionego zmywaczem, a potem przeciągam nasączonym wacikiem. Tym sposobem wszystkie te lakiery piaskowo-brokatowe i generalnie udziwnione schodzą bez większych problemów.
Czasem na koniec przemywam jeszcze acetonem. Potem koniecznie odżywka i oliwka  😉

Z tego względu nie kupowałabym takich lakierów przy słabych paznokciach 🙂
też tak próbowałam, no nie da rady 😤 chyba taki urok Golden Rose, bo piaskowe z innej firmy pięknie się zmywają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 14:05
whitemoon, Heval - w eveline jest formaldehyd i mógł Was uczulić. lepiej nie próbujcie używać mimo wszystko


No sorry, jak jakieś durne pindy malują 3 warstwy dziennie i przez rok nie interesują się swoimi paznokciami, to ja się nie dziwię, że im się masakra robi. Albo używają odżywki przez 2 lata, 6 opakowań.
Trzeba stosować zgodnie ze wskazówkami i obserwować, a nie krzyczeć, że odżywka mordercza.
Jak kogoś uczula, to uczula, bywa, ale bez paniki.
PonPon mi te pazłotkowe z GR z tej samej linii też koszmarnie schodzą, ale są takie piękne 😁 możesz spróbować na każdy paznokieć nałożyć nasączony w zmywaczu wacik i to dodatkowo owinąć folią spożywczą żeby lakier się dobrze namoczył, powinno zejść bez oporu (w necie gdzieś ten patent widziałam, nie mogę teraz znaleźć linka). Ale potem obowiązkowo natłuścić paznokcie.
Scottie   Cicha obserwatorka
11 lutego 2014 15:02
PonPon, kup bazę pod lakier peel off (Essence ma taką w asortymencie), zdziera się ją razem z lakierem 🙂 Albo nasączasz waciki w zmywaczu, nakładasz na paznokieć, zawijasz sreberkiem i trzymasz jakiś czas.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lutego 2014 15:04
Ja do takich brokatowych lakierów używałam zmywacza chyba z sephory w takim pojemniczku z gąbka. Wkłada sie tam palucha i nim kręci😉

Edit.: ooo wlasnie cos takiego jak strzyga wstawiła tylko, ze mi sie link otworzył jak juz posta wyslalm😉
Zamówiłam hybrydę z allepaznokcie, baze i top w jednym i jeden kolor, Na próbę , jak coś to będę 35zl w plecy . Ale z tego co pisze Julita to powinno być ok  😉
Tej bazy nie testowałam ale kolory uważam za przyzwoite🙂
zawijałam, odmaczałam, mam zmywacz "gąbeczkowy" - ni chu.... (chu) 😉 poszukam jeszcze tej bazy z essence. same lakiery są piękne, potraktowane topem fajnie się trzymają, ale po zmyciu płytka i skórki do ratowania
przyszły do mnie dzisiaj hybrydy z allepaznokcie, kolor czerwony hmmm...zupełnie inny niż na stronie, ale najgorszy nie jest byleby się trzymał. Tylko mam pytanie , czy jeżeli po jedym pociągnięciu kolorem , kolor mnie zadowala to czy muszę go kłaść dwa razy ? Czy już na to tylko top i finito? Czy niezależnie od koloru trzeba kłaść dwa razy ?
ash   Sukces jest koloru blond....
13 lutego 2014 14:10
rosek0, ja najczęściej mam nakładane 2-3 warstwy hybrydy, żeby kolor był intensywny
ash, tak jak zwykły lakier, ale co jak kolor po jednym nałożeniu jest już intensywny? To trzeba nakładać drugą wartwę?
Seksta   brumby drover !
13 lutego 2014 17:59
Nie musisz, wystarczy baza, lakier i top. Ja tak robię przy dobrze kryjacych lakierach chociaż uzywam neonails i z tej marki 2 warstwy zawsze.
Mi dziś przyszedł zestaw z allepaznokcie do robienia hybryd, kosztował całe 100zł 😉 na początku sprawdziłam na jednym paznokciu czy wszystko zaschnie i czy później bez problemu zejdzie. Tak też było, więc zabrałam się za malowanie. Bałam się dać grubszą warstwę i więcej niż dwie, więc kolor czarny, jak to czarny, brzydko prześwituje, ale pomalowałam też niebieskim i ma bardzo dobre krycie. Niestety zrobiłam to tak nieestetycznie, że mam nadzieję, że nie będą się długo trzymać  🤣 Nie no, żarcik oczywiście, planuje zrobić test trwałości, ale fakt, że ten czarny nie wygląda ładnie.
Następnym razem spróbuje z trzecią warstwą, skoro tak można. Bo dowalenie teraz kolejnej czarnej warstwy na top (i oczywiście potem znów top) to chyba będzie przesada?  😉

Natomiast, bardzo mnie cieszy fakt, że po pomalowaniu poleciałam myć naczynia, potem wytarłam ręcę w szmatkę, poskładałam pranie, naprawiłam zamek od torebki i z paznokciami nie stało się nic. Czyżbym miała się jutro obudzić, bez odbitej pościeli na paznokciach?  💘
zawijałam, odmaczałam, mam zmywacz "gąbeczkowy" - ni chu.... (chu) 😉 poszukam jeszcze tej bazy z essence. same lakiery są piękne, potraktowane topem fajnie się trzymają, ale po zmyciu płytka i skórki do ratowania


Pon Pon ja zmywam goldenowskie brokaty tylko i wyłącznie metodą zawijania folią. I tylko zmywaczem z Isany, tym najtańszym. Inaczej nie hu hu. Męczę się długo. Później szybko trzeba natłuścić skórki i płytkę, bo Isana bardzo ją wysusza. Ale tej metodzie jeszcze ani jeden z lakierów się nie oparł. 🙂
Ja też wczoraj zrobiłam , dałąm jedną wartswę koloru , przeżyły basen , mycie garów i dzisiaj już parę klientek miałam . Jak się sprawdzą te allepaznokcie to będę mega szczęśliwa i nakupuje sobie różnych kolorów . I porobię wszytskim moim koleżankom  😀
trzynastka   In love with the ordinary
14 lutego 2014 13:09
Przychodzę pokazać, miłość moja nowa i wielka.
Top coat mate od inglota:


Zamiast kupować 10 lakierów matowych w różnych kolorach, wydając na to lekko po 20 zł za sztukę, zapłaciłam 27 za mater i wszystkie mogą być piękne 🙂
Nawet mój największy lakierowy blink, po nałożeniu 2 warstw lakieru pięknie pięknie zmatowiał  😍
dziewczyny mam ochotę spróbować hybrydy. Znalazłam ten zestaw http://www.alletipsy.pl/sklep/produkt/1277/105/manicure-hybrydowy-zestawy-startowe/zestaw-lakier-zelowy-bez-lampy-uv-34.html  czy będzie on ok?  Nie chce wydawać mega dużo kasy na starter chce tylko spróbować a jak się spodoba to kupie coś lepszego. Lampe mam
Rosek0 ja robię mamie i bratowej, obie z tych co sprzątają, piora, zmywają, gotują i nie zwracają uwagi na pazury i trzymają im sie bardzo dobrze.

Chuda nie znam tej firmy co wstawiłas ale mogę polecić Ci allepaznokcie albo costetics zone. Tanie, polskie, sprawdzone😉 innych sie boje po tym jak kupiłam hybrydy, które nie schodzili od acetonu ale za to same "pięknie" odpryskiwaly z paznokci po 2dniach:/
Julita , super , jestem strasznie zadowolona ,że tak tanio można kupić dobre hybrydy.
kolejne pytanie czy ten lakier to jak w nazwie baza i top w jednym?

http://www.allepaznokcie.pl/15847-allepaznokcie-lakier-hybrydowy-basetop-6ml.html
Scottie   Cicha obserwatorka
23 lutego 2014 18:32
Gdzie w Warszawie zrobię takie ładne paznokcie- migdałki jak ma Yga? Najlepiej na naturalnych paznokciach, ewentualnie sztucznych 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2014 20:12
Scottie, mogę polecić Salon Catherine www.saloncatherine.pl
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 lutego 2014 21:23
Korzystając z promocji na lakiery Sally Hansen w Rossmannie nabyłam takie cudo  💘 (szkoda, że pusto w portfelu bo miałam ochotę na kilka innych  😁 ).
trzynastka   In love with the ordinary
27 lutego 2014 13:03
Zestaw Ciate Caviar Manicure 🙂
Tylko oryginalny lakier przeciągnęłam matt top coatem z inglota, bo ostatnio za bardzo jaram się matowymi paznokciami 😉
Kuleczki się trzymają, na razie 24h, ale co miało odpaść już chyba odpadło 😉



Zdjęcie opakowania z neta:


Tu widać kolor dokładne kolory, zdjęcie wyżej jest lekko przekłamane:
[img]http://images.selfridges.com/is/image/selfridges/464-3002480-CM005_M?$PDP_M$[/img]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2014 13:05
kolejne pytanie czy ten lakier to jak w nazwie baza i top w jednym?

http://www.allepaznokcie.pl/15847-allepaznokcie-lakier-hybrydowy-basetop-6ml.html


Wiem, że pytałaś o to dwa tygodnie temu, ale tak to jest 2w1 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się