paznokcie, żele, tipsy

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 marca 2010 20:14
cieszę się, że się podobają :kwiatek:
im dłużej na nie patrzę tym bardziej przekonuję się o tym, że są idealne 😁 To te wymarzone 😍
🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 marca 2010 16:38
Cierp1enie, A fuj, okropne. 🤔wirek: Bardziej na pokaz niż do noszenia na co dzień.
Oczywiście to nie moje 🙂
ja na razie nie mogę mieć dłuższych paznokci. Jak malutka podrośnie to sobie zafunduję jakieś ładne 🙂

Najlepsze jest czyszczenie konia w tipsach  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 marca 2010 16:43
bo one zapewne zostały zrobione podczas jakiegoś konkursu lub do gazety 😉
Dokładnie tak 🙂 podczas pokazu w Chinach 🙂
Ale chciałam się zapytać, czy komuś po przedłużaniu paznokci na formie (miałam je tak 4-mce przedłużone), po zdjęciu materiału też paznokcie naturalne były takie jakby... segmentowe?
Nie są równe, tylko takie jakby kanciaste, albo jakby miały rowki jeden obok drugiego  🤔


Nosiłam żele ponad rok i w koncu stwierdziłam, że koniec. Kiedy mi odpadły w koncu paznokcie wyglądały koszmarnie. Nie dość, że nie tylko końcówki, ale nawet płytka paznokcia mi się rozdwajała! Były właśnie, jak pisze Wistra pofalowane i segmentowane. Straszliwie osłabione. Odrastały mi bardzo długo a i do tej pory mają skłonności do rozdwajania się(przed żelami nie wiedziałam nawet co to znaczy, ze paznokieć sie moze rozdwajać, miałam zawsze bardzo mocne, twarde paznokcie) i nie są tak mocne jak dawniej.
Wy też macie takie doświadczenia?
Żelowe paznokcie bardzo mi się podobają, błyszczą, lakier nie odpryskuje, sprawdzaja się przy codziennej pracy przy koniach, ale nie wiem czy drugi raz bym się odważyła...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 marca 2010 17:31
dziś ułamał mi się bok tipsa w prawym kciuku 👿 👿 spiłowałam póki co, więc teraz jednego pazura mam okrągłego 🤔 w poniedziałek muszę iść poprawić...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 kwietnia 2010 12:33
moje tipsy po 3 tygodniach wołają o pomstę do nieba 🤔

to coś na pierwszym paznokciu z prawej to klej, bo już mi odchodzą 🤔


z daleka




długość


dziś idę na uzupełnianie, na szczęście, bo nie przetrwałyby chyba ani dnia dłużej 😵
zaba   żółta żaba żarła żur
16 kwietnia 2010 15:10
Strucelka-no nie wygląda to teraz najlepiej,ale na przyszłość szczerze polecam kopsnąć sie na tzw opiłowanie po mniej więcej dwóch tygodniach noszenia.Wyrównuje się wtedy te odrastające krawędzie i mniej więcej za dwa następne tygodnie idziesz do uzupełnienia odrostu.Jeśli masz odpowiedni "sprzęt" możesz zrobic to sama!  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 15:16
A ja mam od 2 lat caly zestaw ale nie mam cierpliwosci i lezy, chodze do kolezanki....  😁
zaba   żółta żaba żarła żur
16 kwietnia 2010 15:18
A ja mam od 2 lat caly zestaw ale nie mam cierpliwosci i lezy, chodze do kolezanki....  😁


hehe.ja mam dokładnie tak samo!  😁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 15:21
Moj kochany mezczyzna mi nawet raz zrobil, powiem ze byly ladne....  😀
Ale ja sie nadaje na smar do czolgu, nie mam cierpliwosci.... Jak raz zrobilam babie, to wlasne paznokcie sciagala.....  😵 Ale jak to bywa, po odejsciu od kasy nie uwzgledniam reklamacji.....  😁 😁 😁
no to niech facet rozkręci swój biznes, niech robi tipsy  😎 będzie chyba rodzynkiem na rynku  😎
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 16:42
szepcik, moj facet jest moim specem a nie publicznym. Nie musi rozkrecac biznesu z tipsami, bo wlasna branza idzie mu lepiej. Poza tym niejedna by chciala aby jej facet malowal jej np. paznokcie, a nie pol dnia spedal przed telewizorem albo Bog wie co jeszcze.  😁
No ale niech tam...
no jeśli lubi zapach lakieru do paznokci, to naprawdę ewenement - mało który to wytrzymuje  😎 to może być ukryty talent 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 17:02
chodzilo mi o kobiety ze nie jedna by chciala, ale widze ze ironia przewaza, nad tym co czytasz. Czytasz to tak jak chcesz a nie jak jest napisane....  🤔wirek:
Bynajmniej. Wprost przeciwnie, to Ty czegoś nie rozumiesz.
Ja wlasnie po raz trzeci w zyciu skusilam sie na tipsy, krociutke, zeby przy koniach wytrzymaly. DO tej pory maks. 4 miesiace wytrzymywalam i sciagalam, zobaczymy, jak teraz bedzie 😂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 kwietnia 2010 21:09
zaba opiłować od strony skórek tak jakby?
Spróbuję 😉

Póki co wróciłam z uzupełniania i pazury są zaje... 💘
Jestem w szoku, bo moja różowa płytka się trochę wydłużyła i wysmukliła. Pani powiedziała, że swoje tipsy nosiła przez... 6 lat 😲 I ma teraz o wiele smuklejsze i mocniejsze paznokcie. Jak zobaczyłam jej to faktycznie, wyglądają super.
Dla mnie po prostu szał ciał 😜
zaba   żółta żaba żarła żur
16 kwietnia 2010 21:17
zaba opiłować od strony skórek tak jakby?
Spróbuję 😉



Ano,dokładnie tam  😉  Tak żeby "zatrzeć" tą widoczną,odrastającą krawędz.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 21:22
Tak moja kolezanka nosi tipsy 8 lat, kiedy sciaga ma dziury w paznokciach, wiadomo pilowanie itp. Gdy je sciaga szybko nakleja nastepne bo baaaaaaaaaardzo boli...  🤔wirek:
zaba   żółta żaba żarła żur
16 kwietnia 2010 21:27
Tak moja kolezanka nosi tipsy 8 lat, kiedy sciaga ma dziury w paznokciach, wiadomo pilowanie itp. Gdy je sciaga szybko nakleja nastepne bo baaaaaaaaaardzo boli...  🤔wirek:


O kurdele, niezła masakra!  🤔

Ja noszę akryle już też od kilku lat (3???  🙄 ) ale pod spodem mam swój całkiem ładny,zdrowy paznokieć.Jakim cudem?  😉  Po prostu moja kosmetyczka zamiast spiłowywac rozpuszcza moje akryle w acetonie.
no to niech facet rozkręci swój biznes, niech robi tipsy  😎 będzie chyba rodzynkiem na rynku  😎


to by babeczki miały minę jakby przychodziły na tipsy :P
kujka   new better life mode: on
16 kwietnia 2010 21:45
ojej jak czytam posty Kariny i Adrianny to robi mi sie slabo. bede musiala do konca zycia wytrzymac z moimi obgryzanymi skorkami i brzydkimi paznokciami, heh. albo jak bede slawna i bogata to co tydzien bede chodzic do kosmetyczki. bo sama nie umiem tego utrzymac w porzadku. brak mi czasu i cierpliwosci
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 21:46
My robimy zele to duzo inna technika. Wygodniejsza, glupi przyklad jak w akrylu Ci wzorek nie wyjdzie to lipa a w zelu mozesz je przestawiac kilka godzin, zanim nie wlozysz do lampy.... Nie da sie nic rozpuscic mozna tylko zrywac.
Kiedy robilam babie paznokcie to przyszla z krzykiem na mnie bo glupia ciagnela za ten paznokiec az zerwala z wlasnym i pretensje do mnie. Nie wiem jak trzeba byc glupim taki bol....
busch   Mad god's blessing.
16 kwietnia 2010 22:02
Ja za tydzień idę na uzupełnianie, moje tipsy są ze mną już 2 tygodnie  😅 .
Jestem zachwycona - dotąd moje dłonie wyglądały, jakby zostały stworzone do obsługi łopaty - wszystko przez te ekstremalnie krótkie paznokcie. Teraz są już całkiem długie i wreszcie nie muszę się wstydzić swoich łapek. Pierwsze dwa dni były koszmarne - uderzałam o wszystko tymi pazurami, nie umiałam chwycić widelca i w ogóle uczyłam się używać rąk od nowa  😲 . W dodatku jeden bolał, jakby się wrastał, ale zanim zdążyłam dotrzeć do kosmetyczki, to przestał. Teraz, jak już się nauczyłam żyć z tipsami, to nie mam problemów z żadną czynnością, nie rozumiem, w jaki sposób pazury mogłyby przeszkadzać w czyszczeniu konia.
Odkryłam też w sobie ducha tipsiarskiego, kupuję lakiery na potęgę i robię sobie różne dziwaczne kompozycje kolorów - aktualnie lewa ręka ma słoneczne paznokcie, poza czarnym serdecznym, a prawa ma wszystkie czarne poza słonecznym serdecznym  😁 .

Jeśli chodzi o niszczenie się paznokci - moje były tak koszmarnie zdewastowane, że żaden tips nie pogorszyłby ich stanu. Bardziej zniszczone byłyby tylko wyrwane z palca  😂
uuuuuuuuuu już sobie wyobrażam tego wyrwanego paznokcia



busch - masz fotkę pazurków?
Cholera, chyba się znów porwę na jakieś akrylki albo żele.

Taki wzorek mi się marzy:
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 22:18
Mi ta laska zawsze robi pazurki sa obledne mialam te 1 i jeszcze chyba 3 czy 5 nie wiem, poprostu mega wzory....  😀  http://nasza-klasa.pl/#profile/22877775/gallery/album/3/209    😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się