paznokcie, żele, tipsy

hej, czy znacie jakąś firmę która ma hybrydy w kolorze jak 03 na tym obrazku*:


ewentualnie coś wtym stylu: taki żółtawy pomarańcz (w odcieniu miaszu pomarańczy)

obrazek jest lakierów bling z aliexpress - niestety kompletnie nie oddaje rzeczywistości 🙁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 lutego 2016 23:20
azzawa a jak wygląda w rzeczywistości?
Strasznie mi się 4 i 5 z tej paletki podobają!
robakt   Liczy się jutro.
16 lutego 2016 09:13
Co do blingów to ja na razie jestem zadowolona, mam 3, zamówiłam kolejne 4 i jeden kolor z Elite, czekam na nie z niecierpliwością.
Kurczę, siedzę w domu, mam wolne i w piątek zrobiłam sobie fiolet z syrenką i efektem szkła, ale... już mi się znudziły. Już najchętniej bym je ściągnęła i zrobiła bordo z czerwoną folią transferową.
Wrzucam kilka zdjęć ostatnio robionych przeze mnie paznokci.
Biczowa na żywo jest taki pastelowo marchewkowo-śmietankowy,coś w ten deseń:


nie ma tego żółtawego odcienia, a zamarzyło się mi połączenie żółto-pomarańczowy z szarym  😍

generalnie mam kilka blingów i ta paleta dość dobrze oddaje kolory, więc myślałam, że będzie bardziej podobny :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lutego 2016 18:40
robakt, jak doprowadzę swoje paznokcie do normalnego stanu (na razie ścinam na zero bo nie mam czasu malować  😂 ) to wbijam do Ciebie ;P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2016 18:49
Moja kosmetyczka robiła na ciemnych

KLIK
azzawa, ja ma taki z monasi :
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 lutego 2016 19:04
azzawa kurcze też zamówiłam ten pomarańcz i też liczyłam że połączę go z szarym 😉, ulżyło mi że kolor mimo że nie taki jaki ma być nie jest brzydki.
Moje dzisiejsze szkiełka. Nie da się chyba zrobić temu dobrego zdjęcia samodzielnie.
robakt   Liczy się jutro.
16 lutego 2016 19:42
mad, a zapraszam 😉

Dobra wytrzymam do weekendu i wtedy sobie zrobię nowe, niech posiedzą chociaż tydzień na paznokciach 😀
Ulalala przepraszam za obsuwę z odp. ale dopiero znalazłam czas 🙁, poczytałam na twoim blogu o Monasi i jeśli bedę robić następne zamówienie to pewnie się skuszę. Podoba mi się ten pomarańcz z fotki powyżej, tylko w innym świetle :P (wrzucałaś też fotę gdzie wygląda jak ochra/musztarda 🙂 - to przekłamanie świata czy faktycznie kolor tak się zmienia w zależności od oświetlenia?

W międzyczasie trafiłam na mega promocję blaszek -_- po czym po fakcie dowiedziałam się, że do tego trzeba specjalny lakier/albo zwykły ale gęsty i mocno napigmentowany (nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z blaszkami). W związku z czym czy któraś z Was może mi polecić jakiś tani sieciówkowy lakier, którym dałoby się zrobić stempelki? Jestem spłukana, a tak przynajmniej jeden sobie nabędę do ćwiczeń 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 lutego 2016 12:34
pomóżcie dobrać mi kolor
https://www.google.pl/search?q=sleeping+beauty+130&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiz-uec9ZLLAhXhIpoKHeT0DXoQ_AUIBygB&biw=1920&bih=922
i z nieco tańszych np.
Emnail
http://archiwum.allegro.pl/oferta/zestaw-do-manicure-hybrydowy-7x-lakier-uv-lampa-uv-i4377001266.html

🤔

edit
z emnail  143 albo 35 ??? 🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lutego 2016 13:09
35 jest bardziej różowy, a 143 bardziej łososiowy według mnie 😉
azzawa,  wstawiłam tu fotkę, która wydaje mi się że najbardziej odwzorowuje kolor rzeczywisty :P Wstawiam fotke jeszcze z wzornika, ten dolny jest tez wydaje mi się zbliżony do rzeczywistosci...(wybacz chyba jestem daltonistką) 😀


Co do lakierów to mi na jasnych kolorach sprawdzają się np. Miss Sporty (ze srebrnymi napisami na nakretce)albo Wibo  (gel extreme jesli dobrze pamietam). Polecane są też Color Rich z Golden Rose , ale sama nie próbowałam. Można też na Ali Kupić lakiery do stempli za 1,43$ . Dziewczyny bardzo go polecały. Link: http://goo.gl/O4oZyd
Przy okazji podrzucam link do przecenionych okrągłych blaszek, z tego co wiem to podróbki BornPretty , teraz za 0,35$ - http://goo.gl/H9y6nG

Btw. To przerażające jak Ali jest uzależniające . Wchodzę tam conajmniej kilka razy dziennie i szukam promocji  😵
Moje nowe. Trochę już odrosły, bo robiłam je kilka dni temu i zapomniałam zrobić zdjęcie. Jestem zachwycona kolorem.
Semilac 125 Swan Lake i 000 Lazure Dream

cavaletti powiedz jak z kryciem 125? Bo modlę się do tego koloru już od długiego czasu ale czytałam, że krycie masakra, albo trzeba na biały podkład albo kilka warstw malować.
fruity_jelly może masz jakąś wadliwą serię, ja swój Swan uwielbiam, krycie idealne - 2 warstwy i nic nie prześwituje. Czasami na kciuka nakładam trzy cieńsze.
Ja 8 idę zrobić nowe i nie wiem co chcę.  😂
Może jakieś coś neonowego z okazji wiosny...
cavaletti, Ale cudne paznokcie! Kolor , kształt płytki! Boskie!
125 minimum trzy warstwy, gdzie normalnie kładę dwie, ale warto bo kolor jest cudny 🙂
Ali potwornie uzależniające -_-, zwłaszcza że to tylko 2/3/4 zł i jeszcze darmowa wyyłeczka... grzech nie skorzystać -_-, a jeszcze ja jako kompletny babochłop czuje się podwójnie zdradzona ;P

Ulalala dzięki za namiar na lakiery :kwiatek:
azzawa, Nie ma za co 🙂 Ja ostatnio codziennie coś kupuję. A to zegarek, a to lakier, przedwczoraj te okrągłe płytki do stempli sobie sprawiłam... A teraz jeszcze mój mąż się wkręcił trochę i chce żeby mu wyszukiwać różne rzeczy;p Ali to zło!
Dziewczyny spotkałyście się z uczuleniem na hybrydy?  od ponad roku używałam neonail mono 3 in 1, ale ostatnio musiałam się z nimi pożegnać 🙁 porównywałam ich skład z innymi hybrydami które mam w domu i trochę się różnią,  ale boję się nakładać bo nie wiem konkretnie na co to uczulenie.
fruity_jelly, krycie po 4 mega cienkich warstwach na podkładzie z 000.
Ulalala, dziękuję 🙂 Długo zajęło mi wyprowadzenie takiego kształtu. Kiedyś były beznadziejne
chomcia, jakiej lampy używasz? I kiedy żarówki wymieniane?
Kurczę.. znalazłam podobny kolor z Cosmetics Zone i chyba na razie zamówię ten a jak się okaże, że to nie to wtedy zamówię Semilaka 🤔
chomcia, pare stron temu nawet Semilac sie wypowiadał na ten temat 😉 wielu osobom sie to zdarza niestety.
Cavaletti nie wymieniane jeszcze nigdy, mam ja ok 2 lata. A jaka ona jest, cóż ja się na tym kompletnie nje znam  😡 36W UV LAMP, 220-240V, 50Hz, 356 nm
Proponuję 2-3 miesiące przerwy od hybryd, zmienić firmę, wymienić żarówki i działać dalej. Nieutwardzone akrylany najczęściej są powodem tych rzekomych uczuleń. Niby lakier twardy, a polimeryzacja nie jest zakończona. No i uważać żeby nie zalać skórek przy malowaniu. Nie tylko dlatego że lakier się potem zapowietrza, ale też dlatego, że hybrydy nie powinny mieć kontaktu ze skórą.
Dziewczyny kupują lampy z Aliexpress po 5-6 dolców, jakość tych lamp wątpliwa i potem nagle jest "fala uczuleń". Żarówki też proponuję zmieniać częściej niż w karcie produktu (ta zwykła UV 36W ma co 3 miesiące w salonach i chyba co 6-12 miesięcy przy rzadszym używaniu)
Cavaletti dziękuję za pomoc  :kwiatek: zastosuję się do rad i mam nadzieje, że jeszcze wrócę do hybryd
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się