Poszukiwane zdjęcia

Bischa   TAFC Polska :)
12 listopada 2009 11:49
Byłam pewna , że taki temat istnieje . Ale żadne sposoby wyszukiwanie nie dały najmniejszego rezultatu .

Poszukuję do prezentacji na seminarium zdjęć ogierów : Erebus ( wiem , że wałach już ) z czasów gdy startował w Polsce , Wagram pod AL i Faust Z - ze skoków . Z góry dziękuję 🙂
ma ktos moze jakiekolwiek zdj. ogiera Court hol, ur 1996?
lub jego potomstwa ?


Znalezione - linki do fotek z Liszkowa, prywatnych fotek nie mam 🙂
Erebus z Volty

A ja szukam zdjęć ogiera PINKUS prawdopodobnie rasy hanowerskiej.
Bischa   TAFC Polska :)
12 listopada 2009 13:39
Meg potrzebuje je wszystkie ze skoków pod tym samym zawodnikiem - piszę pracę o Strykowie  😉 Będą tam też najlepsze konie w historii klubu - te 3 plus Bischof . Bischofa zdjęć mam pod dostatkiem . Na prezentację krótkie notki o nich i po jednym zdjęciu .

Pamiętam , że ktoś kiedyś wrzucał zdjęcie Erebusa z zawodów w Polsce gdzieś - chyba jeszcze na starej volcie .
Bisha- jutro Ci wkleję zdjęcia Erebusa które mu robiłam na CSIO w Poznaniu bodajże w 2004 lub 2005 roku. Muszę przeszukać wszystkie płyty a to może potrwać 😉
eeee... szkoda, ze nie pomoglam ... tak napisałaś wiadomość, że pomyślałam, że tylko Faust ma być w skoku 😉 ... a Faust Z tak ładnie się na tej fotce sklada 🙂
Bischa, jeśli jesteś zaznajomiona ze Strykowem, to może wiesz coś na temat wałaszka Andrus po Elvisie 🙂
już tam nie stoi, ale kiedyś stał... 🙂 jeśli coś wiesz, to poproszę pw.  :kwiatek:

pzdr.
Bischa   TAFC Polska :)
12 listopada 2009 20:35
Laguna byłabym wdzięczna , prezentację mam 5 grudnia także tak bardzo mi nie jest spieszno 🙂
Megane nie wiem , ale mogę się w niedzielę w Lesznie zapytać  😉
A ja szukam zdjęć ogiera PINKUS prawdopodobnie rasy hanowerskiej.


W jakim wieku ten Pinkus?
Znam jednego, hanowerskiego Pinkusa, ale to już wałach.
Gniady ze strzałką chyba?

Jeśli to ten to pisz na PW.
Pinkus hann. (Pandur x Garibaldi II x Pik König)

Właśnie chodzi mi o tego którego Anka ( :kwiatek🙂 wstawiła.Niestety w necie też znalazłam tylko to zdjęcie.
furmanka   zawsze pod górkę...
13 listopada 2009 11:51
Witajcie!
Moja pierwsza prośba: poszukuję zdjęć klaczy Presja m (Wróżbita/Panna) oraz potomstwa ogiera Emir xo (Effendi/Kanwa).
Będę ogromnie wdzięczna 🙂
Witajcie!
Moja pierwsza prośba: poszukuję zdjęć klaczy Presja m (Wróżbita/Panna) oraz potomstwa ogiera Emir xo (Effendi/Kanwa).
Będę ogromnie wdzięczna 🙂


to ja moge służyć ale zdjeciami ogiera Emir i fotami potomstwa Wróżbity, troche na odwrót niż sobie zyczysz 😉

Tutaj jest temat o Wróżbicie wraz ze zdjeciami potomstwa http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=27.15
A ogiera Emir spotkaliśmy na targu w Skaryszewie i mu cykneliśmy fot, wiesz moze co sie teraz z nim dzieje ?

Emir)
( zdjęcie w całości moge przesłać na pw, nie jest zbyt udane )

furmanka   zawsze pod górkę...
13 listopada 2009 16:23
montana
dzięki  :kwiatek:
Emir stoi w Zawadach k/ Częstochowy. Mam jego córkę od wspomnianej wyżej Presji.
Ps. To zdjęcie EMira chyba znam, faktycznie nie wygląda tu korzystnie 🤔
Bischa   TAFC Polska :)
16 listopada 2009 18:17
Laguna jak tam Erebus dla mnie się ma ?  😉
Szukam zdjęć og.  TAMARYN wlkp. ur. 1979
i og. PING PONG xo ur. 1992
Bisha L wstawię zdjęcie Erebusa jakie sobie kiedyś zapisałam na dysku, bardzo możliwe że to zdjęcie autorstwa Laguny, no i mam nadzieję że Laguna się nie obrazi 😉
Azbuka Pinguś już dawno bezjajeczny
Karla, znasz Ping Ponga, gdzie teraz jest, co robi 😉, jak wygląda ??????
Bischa   TAFC Polska :)
17 listopada 2009 15:36
Adrienna dzięki - chyba kiedyś to zdjęcie było na starej volcie , ale nie pamiętam kto wrzucał  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 listopada 2009 16:35
Byłabym wdzięczna jeśli ktoś miałby zdjęcia tych koni:

1. Wimb   oo  ( Nimb / Walia)

2. Kirpan  (Dakota / Kokaina)

3. Armada  (Drozos / Armia)

4. Pablo van Berkenbroeck     ( Pit 1 / Garbe)

5. Pasquinel   ( Pablo van Berkenbroeck / Quitana)

6. Walia oo (Partner / Warzecha)

7. Indonezja  ( Euro Star / Impresja)

No to by było na tyle  😉
Pinguś stał kilka lat temu w szwadronie w SM, już jako wałach, nie trafiło mi się w życiu- chodził pod mundurowymi...
A ja byłabym wdzięczna za jakieś foto siwego ogiera Corde hol 👀
Kiedyś ktoś mi podsyłał ale to było daaaawno temu i nigdzie go nie mam
A ja byłabym wdzięczna za jakieś foto siwego ogiera Corde hol 👀

znalezione na allbreedpedigree.com


gdzies powinnam mieć jego zdjecia, w archiwalnych nr KiR jesli się do nich dokopię podeślę Ci PW 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
17 listopada 2009 18:22
Jaki szaraczek. 😍 Pamiętam go z ogłoszeń o stanówce - był mleczno-biały. 😀
Jaki szaraczek. 😍 Pamiętam go z ogłoszeń o stanówce - był mleczno-biały. 😀

taka mała, biała kulka
w 2004r. byłam w Walewicach, najbardziej pamiętam jego szyję, była taaaka gruba  😜
Siwe, a może Cię interesuje córeczka Pasquinela?
asior   -nothing but eventing-
17 listopada 2009 18:29
I wiekszosc koni ma taka szyje wlasnie. Np. Beatrycze, III miejsce na MPMK w WKKW. Beta to ma szyjsko!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
18 listopada 2009 19:03
klaus   jasne, że mnie interesuje  🙂 Jeśli możesz to dawaj zdjęcie  :kwiatek: 
Bischa   TAFC Polska :)
20 listopada 2009 23:00
Faust i Wagram pod A.Lemańskim wciąż poszukiwane - 5 grudnia mam prezentacje , skanera brak .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się