gra komputerowa i ty

kujka, wersje na konsole będą słabsze. Poza tym są problemy z dropem fps'ów. Kwestia tego, co kto lubi i co komu przeszkadza 😉
aniapa u mnie dwójka odpaliła na kompie dopiero jak podpięłam słabszy monitor, jakbym chciała grać w III to bym musiała podpiąć telefon zamiast ekranu  😂 A montować filmy daje radę na nim..

Za to  lapek chloopaka firmowy jako najlepszy z możliwych sprzed ok góra dwóch lat do projektowania będzie działał pewnie na minimalnych 😀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
19 maja 2015 14:44
Mi dwójka śmiga na najwyższych bez zastanowienia  😉 Trójka ruszyła, ale nawet na najniższych się przycina fatalnie. Ale po pierwsze - jeszcze raz ją zainstaluję, tym razem robiąc miejsce na dysku SSD (pobrałam na zwykły, instalowałam niby na SSD, no ale pewnie pliki i tak bierze ze zwykłego), po drugie - pogrzebię w opcjach, ustawię limit ilości klatek... no będę kombinować, byle szła płynnie. Ale to dopiero późnym wieczorem, po pracy i treningu. Czyli jak dobrze pójdzie, to może jutro uda się zagrać  👀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 maja 2015 14:45
[quote author=budyń link=topic=1147.msg2360065#msg2360065 date=1432023123]
Teraz gruba większość gier jest w wersji do ściągnięcia, od pudełek i cd już się powoooli odchodzi :P
[/quote]

Niby tak, ale fajnie jest mieć swój egzemplarz w stylowym pudełku na półce chwały 😁
kujka   new better life mode: on
19 maja 2015 18:28
Pierwsze kilkanascie minut za mna i... kurcze, tyle czekalam na te gre ze chyba za duzo oczekiwalam. Znaczy, jaram sie dalej bo historia itd ale szczerze to myslalam ze wywola to u mnie wiekszy szal. 😉

Ale generalnie podoba mi sie, czekam na mojego kompana i jedziemy z tym koksem!!
kujka - wszak RPGi to nie film akcji, tylko epicka story. Trochę cierpliwości, wciągniesz się 😉
kujka   new better life mode: on
19 maja 2015 18:59
Hiacynta, och nie o akcje mi chodzi, ja wiem ze sie wciagne na 100%!!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2015 19:25
Mój komp za słaby a i kasy nie ma na Wieśka więc zostają mi gameplay'e, tym sposobem już kawałek historii mam za sobą 😁
Misskiedis U kogo oglądasz Wieśka? Bo chciałabym sobie kiedyś skonfrontować moje wybory z innymi, i przy okazji posłuchać dobrego komentarza, a jest ich teraz tyle że nie wiem u kogo później obejrzeć 🙂
kujka Kiedyś wspominałaś że podobał Ci się klimat Odmętów, to myślę że Skellige też może przypaść Ci do gustu 😀

Również gram (pc) ,sprzęt po upgradzie, w dniu premiery nogami już przebierałam i jak się dorwałam tak przez 6 godzin w nocy się oderwać nie mogłam 😀 Moim zdaniem dobrze zrobiona+ fajnie zoptymalizowana, historia świetnie przedstawiona, questy poboczne rewelacja. Nic tylko grać!
coś z końskich klimatów na xboxa 360 ?  :kwiatek:
Kto mi coś poleci 👀

Pograłabym w coś, a nie mam pomysłu... internetowe recenzje jakoś mnie nie przekonują.
Kocham miłością wielką Diablo I, II i III 😍 Podobał mi się wow i wiedźmin, ale nie moge za bardzo grać w takie gry bo boli mnie głowa i robi mi się niedobrze od biegania za bohaterem.
Fantastyczną grą jest według mnie Limbo - przeszłam w 1 dzień. Potem ściągnęłam Botaniculę i MAchinarium, bo miały być w podobym klimacie, ale to już nie to samo. Botanicula spoko, a Machinarium tak powolne że odechciało mi się grać.
Ramires, z platformówek
Brothers: A Tale of Two Sons, Contrast, Child of Light, Ori and the Blind Forest, Mark of the Ninja, Trine, Braid.
Musisz zerknąć na opisy i wybrać jaki klimat cię bardziej interesuje 😉

A z rpg'owych, to grałaś w coś z serii Fable, Risen albo Gothic?

Ramires, path of exile :P torchlight. Ori jest przepiękne, warto pograć choćby dla samego podziwiania grafiki.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 maja 2015 19:30
CzarnaGrzanka ja oglądam Wonzia bo lubię go słuchać ale on jest dość specyficzny (zwłaszcza humor), no i lami strasznie, obecnie od jakiś 2-3 godzin próbuje zabić wilkołaka na najtrudniejszym 😂
Ramires ja Machinarium kocham nad życie! Widocznie nie przypasowała Ci konwencja. Może Dragon Age?
Ramires, z takich fajnych nie mainstreamowych, gdzie trzeba coś pomyśleć to Transistor  😍 . Ściągnęłam ot tak bo było za darmo na ps4 dla kont plus i byłam pod niemałym wrażeniem, nawet dla samej muzyki i grafiki warto chociaż chwilę zagrać.

Byłam już bliska kupienia Wiedźmina ale wtedy na pewno nie zdam żadnego egzaminu w tej sesji a tego bym nie chciała  😁 Mam tylko nadzieję że do końca czerwca uda mi się omijać spoilery...
Misskiedis Humor Wonzia i powiedzonka to jak klasyk, "przykra sprawa"  😁 To jak mówisz że leci na "drodze ku zagładzie" to chętnie spojrzę, dzięki!
Ramires Może Valiant Hearts: The Great War, Rayman Origins, albo tak jak wspomniała Milla Child of Light i Brothers: A Tale of Two Sons (świetna ścieżka dźwiękowa, tak btw!) Dragon Age z całego serca popieram, ale to też tpp albo izometryczna, a ten kontent chyba podpada pod "bieganie za bohaterem" 🙂

A gra ktoś w produkcje Telltale? Game of Thrones, The Wolf Among Us, The Walking Dead, Tales from the Borderlands? Bądź już nie od Telltale, Life is Strange? 🙂
The Wolf Among Us  😍 szkoda tylko, że  taki krótkiiii!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 maja 2015 22:31
Life is strange oglądałam na strimie ale nie u Wonzia, bardzo interaktywnie było więc prawie jak bym grała 😁 Bardzo przyjemnie to wyglądało 😀 GoT nie czytałam i nie oglądałam ale mam w planach więc grą/strimem nie chciałam sobie "psuć"

CzarnaGrzanka, Wonziu wrzucił na YT kilka odcinków z Wieśka. Obstawiam że dzisiejszej walki z wilkołakiem nie wróci bo po każdej śmierci robił "cięcie na tube" i witał tekstami typu "pierwsze podejście" "ciekawe co my to spotkamy" "podejrzewam że to wilkołak ale jeszcze nie wiem" 😂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 maja 2015 22:51
A mi Wiedźmin ruszył w końcu całkiem przyzwoicie po dzisiejszej łatce 😉 Jestem typem zbieracza, więc maniakalnie łażę od roślinki do roślinki  👀
Ja też tak mam 😁 nie martw się...
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 maja 2015 07:35
Jedyne, co mnie martwi, to ograniczony udźwig  😁
Hiacynta Dokładnie, mógł być odrobinę dłuższy, bo był bardzo dobry 😀
Misskiedis Jak nie wrzuci poszukam w archiwum 😎 Life is Strange jest trochę jak serial interaktywny, więc faktycznie pewnie się fajnie ogląda 😀 Tak nawiązując do tego, widziałaś Heavy Rain, albo Beyond: Two Souls?
aniapa Też zbieram wszystko co się pod nos nawinie, a grę kończę zwykle z milionem zbędnych rzeczy "bo jeszcze mogą się przydać"  😁 Na ten moment juki i udźwig +30 nic już nie dają, czas na eliksiry chyba.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2015 18:52
CzarnaGrzanka, niestety ani Heavy Rain ani Beyond: Two Souls nie widziałam 🙁
Misskiedis, niech cię licho, zerknęłam na tego Wonzia z ciekawości (bo nie lubię polskich jutuberów) i siedziałam do 4 rano oglądając tego wiedźmina 🤣
A najlepsze, że chciałam obejrzeć streama, ale nie szukałam za specjalnie, to zostałam na youtubie. Po obejrzeniu paru odcinków weszłam na tę stronę ze strimem, a tam napisik, że offline od... 4 minut 😁 Ale pech.
CzarnaGrzanka - Zarówno Heavy Rain jak i Beyond Two Souls 😉 Uwielbiam tę konwencję - połączenie gry z filmem, wybory wpływające na dalsze losy i zakończenie. Dlatego też tak pokochałam The Wolf Among Us, tak też widzę przyszłość gier wideo - rozbudowana storyline, wybory gracza wpływające na rozwój wydarzeń, filmowe ujęcia.
Btw widzę, że się dobrze orientujesz - coś podobnego będzie jakoś niedługo wychodzić? The Walking Dead oczywiście kojarzę, ale nie grałam - mam się brać? 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2015 20:08
Budyń, no właśnie wiem że jeszcze w nocy próbował ubić zwierza ale ja już poszłam spać 😁 Wonziu jest specyficzny, humor bywa bardzo szowinistyczny, trolluje często i to bardzo poważnym głosem ale kurcze, nawet jak te żarty sa czasem po bandzie to i tak uwielbiam go słuchać. Fajne filmiki o grach robi też Quaz9 a że kumpluje się z Wonziem to biorą pod pachę Heda z tvgry (a czasem dodatkowo kogoś innego zapraszają) i robią podcasty o grach, filmach i innych głupotkach, przyjemnie się tego słucha np. w drodze na uczelnię 😉 tu można przesłuchać/ ściągnąć
Moj przyszly maz napieprza w wiedzmina od 3 dni 😉 na moim kompie niestety nie pociagnie, ale spogladam jak gra :P
Ale wciaz moja ulubiona gra do ogladania jest Uncharted i Silent Hill 😀 Chociaz Beyond tez byl wciagajacy 😉
Dzięki dzięki!  Obczaj dzisiaj i coś sobie wybiore😀
Hiacynta Jeśli podobał Ci się The Wolf Among us, to The Walking Dead też powinien jak najbardziej przypaść Ci do gustu 🙂 Moim zdaniem warto, 2 sezony szybko łyknęłam bo wciąga. W najbliższych miesiącach jeśli chodzi o coś w typie point n'click i oprawy "filmowej" to raczej licho, nowe epizody Life is Strange lipiec/sierpień, a poza tym nic konkretnego. A zgadzam się, że gier w typie interaktywnego scenariusza mogłoby być więcej 🙂 W sumie Dreamfall (najnowszy jest The Chapters) ma bardzo fajny klimat, ale jednak trochę inny charakter rozgrywki. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się