Instruktorzy, trenerzy. Dojeżdżający. MAZOWIECKIE

Arka   Gniady buntownik :)
14 listopada 2009 22:34
Przeglądam dokładniej re-voltę od dwóch dni i tak...
Mamy już listę wetów, podkuwaczy, namiary na przewoźników... Ale co z instruktorami/trenerami? Przydalaby się taka baza instruktorów, dojeżdżających, chociażby z mazowieckiego. Kogo polecacie dla (przykładowo) początkującego skoczka/dla osoby nastawionej na ambitną rekreację/chcącej rozwijać się ujeżdżeniowo/skokowo/sportowo*
Czy dana osoba dojeżdża, czy warto umówić się z nią na jazdę w danej stajni (gdzie?), czy organizowane są jakieś konsultacje?
Lekki mętlik się zrobił, a jednak łatwiej by było znaleźć namiary do kogoś, gdyby były pogrupowane, podane „czarno na białym”.
Sama szukam też kogoś dla siebie, prawdopodobnie stąd pomysł na założenie tego wątku 😉
*(niepotrzebne skreślić 😉).
Podbijam... Nie będe zakładac nowego tematu skoro juz taki jest ... 

Szukam trenera skoki/ ujeżdżenie , kogo polecacie?
przydalaby sie taka baza.. oczywiscie musi byc zgoda instruktora czy trenera.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 marca 2011 10:29
Czy ktoś zna dojeżdżającego trenera w okolicach Płocka? W Łącku obecnie z tego co wiem jest jedna trenerka, więc raczej nie da się wcisnąć. Chodzi mi o trenera ujeżdżenia.
I co z tą bazą? Bardzo by mi się przydała informacja o trenerach dojeżdżających w okolice Wołomia-Tłuszcza
[quote author=Złota link=topic=11529.msg635275#msg635275 date=1277633114]
przydalaby sie taka baza.. oczywiscie musi byc zgoda instruktora czy trenera.
[/quote]

Dlaczego musi być???
Czy tutaj każdy wyraził zgodę?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,101.0.html
a może podłączyć?
CIACH!

Ogłoszenie

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieprawidłowym miejscu
Szukam trenera woj. mazowieckie(okolice Warszawy, mała wieś). Macie kogoś do polecenia? Szukam trenera który poprowadzi mi lonże, ale nie tylko. Nie skacze, więc nie szukam trenera skoków. Dysponowałabym własnym koniem. Nie galopuje, ale uczę się więc szukałabym trenera który poprowadziłby też lonże z galopem. (Mam 11 lat, jeżdżę nie cały rok)😁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się