YOUTUBE - filmiki

Pewnie są takie filmiki, które chcielibyście pokazać?



😲
i oto przyklad, ze koniarze nie sa normalni 😁
bardziej niebezpiecznego sportu nie moglismy wybrac...
Y...no cóż 😉
Jeszcze ktoś powie, że to nie jest sport ekstremalny?
Cóż ... mój brat uważa , że jazda konna jest tylko dla dziewczyn  , a extremalnym sportem jest łowienie Ryb  🤔wirek:
Fajrant^^, bo faceci są zbyt ciency w uszach na konie :P Czasem się jakiś odważny trafi...a reszta idzie na ryby 😉
No to się Poczułem Dowartościowany  😁

Fajrant^^, masz dziwnego brata 😉

Faceci nie są ciency w uszach na konie...... Powiedziałabym, że są ciency w czym innym na konie. 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2009 21:11
Prawdziwe 'Silent Hill' - Centralia w Pensylwanii 😲


Sankarita  np. w czym ?  🙄


w nosie ?  🤣 

     
Wie ktoś coś 🙂 na temat tej Centralii? Co się tam stało? Kiepsko znam angielski i nie radze sobie z tłumaczeniem ze słuchu z filmiku. Troche znalazłam na Wikipedii, ale jestem ciekawa, o czym mowa na tym filmiku.
Pozdrawiam
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 stycznia 2009 21:02
W 19.. którymś zapaliły się pod ziemią śmieci kopalniane. Bo ogólnie w Centralii wydobywało się węgiel kamienny. No i te śmieci jak się jarać zaczęły to zajęły złoża węgla i ten węgiel pali się ponad 80 lat ponoć. Kilka domów podobno przez to zawaliło się do wnętrza kopalni starych, już nie używanych.
A obecnie żyje tam około 15 mieszkańców.

Twórca filmu 'Silent Hill' sugerował się właśnie tym miastem przy tworzeniu inscenizacji ulicy głównej w filmie.
To tak z ciekawostek.




to pewnie wszyscy znaja, ogladalam te filmiki juz dobre kilka razy, ale za kazdym razem mnie bawia 😉
a ma może ktoś link do filmiku, na którym jakiś chłopak nagrał "swój pierwszy film na fotka.pl" Taki człowieczek w okularkach prostokątnych. Na starej volcie był. Może ktoś zapisał? 😉 🙂


padłam.
nie pytam gdzie byli rodzice, bo filmik pewnie autorstwa dumnego tatusia 🙄...gdzie byli kibice Legii, pytam się ja!? 😀

ciri, ja nie znałam. uśmiałam się, filmiki świetne ...takie życiowe 😀
Buahhaahhaha  😜

Ale dzieciak ..! ;P

  Szkoda tylko że nie naszym kibicuje ...

  Może  to Przyszła Klaudia Kulawik będzie 😀
     
o mamo, tatus niezle rabniety musi byc 🤣

Piatek 2 jest duzo gorszy, ale pierwsza czesc jest po prostu swietna 😀 ciesze sie, ze sie podoba 🙂
A mi 2 się bardziej spodobała :P.
Jakoś nikomu się żadne filmiki nie podobają chyba że tu nic się nowego nie pokazuje ;P

To jak tak dodam , powiedzmy że stare ,głupie,prymitywne  Ale za to jakie Bolesne 😀 Wydarzenie ;P

to tak dawno temu , kiedy to chciałem coś przeskoczyc -

Fajrant klaaaasa 👍

Aż mi się jednen film przypomniał:
idiotyczny jak nie wiem, ale jakoś mnie śmieszy  🤣
Mi jakoś zawsze bardziej się ten podobał niż ten ze ścianą ;P

Taaa....wybitne...  🤔
Calathea   Czarny Książę
19 stycznia 2009 22:21
ja tak raczej... hmm... co robią polscy artyści muzyki powszechnie zwanej metalem

a) przy nagrywaniu DEMO - obejrzyjcie do końca 😉


b) przy nagrywaniu płyty - również obejrzyjcie do końca 😉


Najbardziej boli mnie chyba jednak fakt, że w obu filmikach robię za kamerzystę...
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
20 stycznia 2009 12:57
Fajrant Przy pierwszym prawię się z koleżanką popłakałyśmy ze śmiechu XD
Co producenci reklam DANIO ukrywają przed telewidzami:


POLECAM !! !! !!


uwielbiam ten filmik  🤣 🤣
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 marca 2009 18:13
wole meska wersje
😁
wole meska wersje
😁

o tej to nie widziałam  😁
jak ta piosenka się nazywa?
Zamawiam tego po lewej  😜 😁
Zamawiam tego po lewej  😜 😁

faaaaaaaaaaajni  są  😜 😜

btw. faceci, facetami ale wykonanie dziewczyn troche bardziej mi się podobało  😀 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się