Końskie fryzury, przerywanie czy podcinanie ?

a może jak grzywa zacznie odrastać to będzie stała. Moja znajoma chciała zarobic irokeza kniowi ze strasznie grubą i gęstą grzywą i po obcięciu włosy kładły się na bok, ale gdy zaczeły odrastać zrobił się irokez 🙂 po prostu miał taką wielką i ciężką grzywę, że te jego kłaczki uleżały się i nie chciały stać 😉
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
22 sierpnia 2011 23:03
Moze 🙂 oby. Oby wygladal ladnie bo juz mi sie jakos zle na sercu robi, ze go tak skrzywdzilam 🙁
delta   Truth begins in lies.
23 sierpnia 2011 05:05
Moria, jak będzie odrastał to sama będziesz chciała żeby się położył :P
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 sierpnia 2011 09:06
delta, haha teraz to pewnie tak :P Oj, zaluje, ze go obcielam.
Moria - moim zdaniem wygląda super  😍 Tak schludnie  i elegancko.  Tym bardziej że szyjkę ma faktycznie piękną  😍.
ja tez uwazam, ze jest ladnie.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2011 11:17
Wygląda trzysta razy ładniej w wersji polo-konik niż z grzywą 🙂
macie jakis patent na to zeby grzywa na jedna strone rosla?
oprocz zaplatania warkoczykow na mokro?? bo nie dziala🙁((((((
macie jakis patent na to zeby grzywa na jedna strone rosla?

A co zrobić, jak koń jest wyposażony w zapas grzywy od kilku co najmniej kompletów? 😁 Chyba tylko polubić 😉 Ewentualnie zrobić przedziałek i mieć bujną grzywę po każdej stronie szyi 😉



Ten to by dopiero wyglądał w irokezie 🤣 Grzebień na włosy ma szerokość z 5-6 cm - dopiero by była szczota  😵



😁
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2011 13:17
quanta, Twój na całości przynajmniej ma takie krzaczory, mój tylko w jednym miejscu taką gulę, więc przerwałam do granic możliwości 🙂 Swoją drogą podoba mi się ta czupryna Twojego.


Ja zrobiłam warkocze i zostawiłam na tydzień chyba, a wcześniej wyrwałam mu 3/4 grzywy, z jednego miejsca :]


Mi się marzył irok, ale u kucyka to się w ogóle nie sprawdzi raczej.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 sierpnia 2011 13:19
Quanta, no jakbym Łosia widziała!
W zeszłym tygodniu obcięłam mu grzywę za krótko - i środkiem się podniosła. Jakby nie miał jej tyle, to by spokojnie leżała... Wygląda jak nieboskie stworzenie, choć ja jestem jakaś dziwna, bo mi się podoba ten jego busz :p
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 sierpnia 2011 13:43
figaro2046, no wlasnie z szyi sie ciesze 🙂 Z gory ladnie wyglada bo jak sie go zbierze to te miesnie tak po bokach wychodza i widze jaka mam pod soba wielka maszyne 🙂 Z grzywa nie bylo tego efektu wielkie grzywy.

katija, dziekuje 🙂 Jakos w ogole mialam dziwne przeczucia, ze kazdy powie "o kurcze, faktycznie co Ty z tym biedakiem zrobilas" 🙂

emptyline, no cos Ty :P Az tak? Mi juz grzywowy smutek zaczyna powoli przechodzi, widze, ze az tak tragicznie nie jest ale chyba jednak wolalam go z grzywa 🙂 To byl taki eksperyment.

quantanamera, No wlasnie Rivaldo ma taka szczote. Nie sadzilam, ze to ma tyle grzywy. Sadzilam, ze mniej wiecej tyle co przy uszach i klebie a tu okazuje sie, ze po srodku to jest wieeeelkie!

A w ogole to bardzo mi milo, ze Wam sie podoba 🙂 Straszne wyrzuty sumienia mialam.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2011 14:19
Moria, mi się tak strasznie podoba, ma bardzo ładną głowę i szyję.
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 sierpnia 2011 14:22
emptyline, Dziekuje 🙂 Powiem mu. Z szyi jestem baaaardzo dumna. Pamietam jeszcze "czasy" kiedy to byl najpier pulpet obtluszczony a potem szczurek bez miesni 🙂
Ja po dłuuuugim czasie wreszcie przerwałam mu tą grzywę.  😎

oto efekty  🙄

pierwsze zdjęcie przed ,
drugie po ; >


😁

my mamy dokladnie takie jak irok odrasta. nie dopuszczam do tego po prostu i juz chyba nigdy nie wyhoduje loczka 🙁 ale, ze ladnemu we wszystkim ladnie, to strzyzony hersztu jest 😍
emptyline
Robiac mały off top, po co Ci takie wielki cos pod siodłem skoro ono jest z tym za ciasne? :>
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 sierpnia 2011 19:23
Hihi, dobra cofam! Podoba mi sie moj konik w takiej wersji! Juz nie cierpie 🙂 Nawet baaardzo podoba!










ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 sierpnia 2011 19:37
Moria on nie jest łysy 🙂, on ma mini mini mini irokeza 😀.
Moria, wygląda świetnie 🙂 Zostaw mu tak 🙂
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 sierpnia 2011 19:42
ChingisChan, hihi, juz nie 🙂 Ale byl. W sensie ten irokez byl tak mini mini x1000, ze mial "przeswity szyi" jak sie patrzylo z gory, a juz 3 dni mijaja od obciecia i przeswitow nie ma 🙂 Ale musze sie przyznac, ze jestem zadowolona 😀

Jasnowata, dziekuje 😀 Zostawiamy! I widac moja piekna szyjke 😀 To znaczy jego.
Moria  baardzo elegancko 😉 dodaj zdjęcie jak irok pójdzie  bardziej w górę, coś mi się widzi, że będzie udany!
A tak jeszcze w temacie irokezów:  jeden z moich panów nosi się tak:





I w porównaniu: niegdysiejsza wersja z grzywą.

Osobiście wydaję mi się, że w jeżu znacznie lepiej 😉
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 sierpnia 2011 20:40
joakul, dziekuje 🙂 mam nadzieje, chociaz taki mini mini tez mi sie podoba. Wtedy ma taka pulchna szyjke 🙂

Twoj chlopaczek to przystojniak 🙂 Bardzo mi sie podoba w wersji dlugiej 😀 Swoja droga, pierwsze zdjecie przypomina mi rysunek, ktory zrobilam jak jeszcze w liceum bylam :P
no właśnie, niektórym koniom super pasuje taki mikro-jeżyk ( u Twojego chyba jednak wolałabym dłuższą wersję iroka), no ale wiadomo: to Tobie ma się podobać 😉 I tak jest bardzo ładnie!
co do Campariego, dziękuję: ładny z niego koń, ale wredota nieziemska  😵
joakul, a twojemu dobrze i tak, i tak.
Moria, wydaje mi sie, ze dla twojego to wlasnie idealna dlugosc, taki krociotki. pieknie wyglada. mozesz zobaczyc jak bedzie w dluzszym, ale moim zdaniem to jest to!
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 sierpnia 2011 20:55
katija , mi tez sie tak wydaje 🙂 A tak balam sie zmian. I na nim i na sobie. No i teraz w tym roku razem sie obcielismy 🙂 W sumie, on nie mial wyboru. Hihihi.
Moria, bardzo lubie super krótkie iroki, bomba wygląda! 🙂

Też taki mieliśmy 🙂
ja kiedyś myślałam o iroku ale mimo wszystko nie mam odwagi ciachnąć buszu Młodego. Jego image na "Młody Gniewny Gangsta Paradise" mimo wszystko mnie urzeka 🙂

krysiex213, to nie tnij ale przerwij żeby nie była kwadratowa.
Burza mamy w stajni jednego wałaszka z efektem nieumiejętnego przerwania grzywy. Ja nie czuję się na siłach i nie chcę z szopy zrobić 3 włosów na krzyż. Zawsze ciachałam koniska nożyczkami tylko mój ogr grzeszy "troszkę" większą ilością włosia 😀 Na potrzeby ładnego wyglądania korzystamy z szajna i wygląda to tak

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się