Operacje plastyczne

Forkate, Szwedy wistrę raczej jeszcze bardziej poszerzą niż wyszczuplą 🙄

Haha ta emota jest okropna - działa na nerwy 😉
Przepraszam, nie znam się faktycznie na tym, co wyszczupla a co nie, chodziło mi bardziej o praktyczne zastosowanie takich spodni, które wg mnie słabiej by się wycierały, a nie o wygląd 😉
Co do zdjęcia... Widać wyraźnie, że jest znacznie słabszej jakości.
Okej okej, ale z tego nie wynika, że nie wolno robić zdjęć rtg z aparatem ortodontycznym, jak to było napisane wcześniej - tylko o to mi chodziło  😀 Nie neguję absolutnie tego, że zdjęcia wychodzą gorzej 🙂


Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2010 15:58
Forkate, A ja wręcz przeciwnie. Uwielbiam ją 😁
Ja mam szerokie uda, jestem w pasie w miarę szczupła, mam niestety niewymiarowe łydki, no i 150 cm też robi swoje.
Jedyne co to właśnie rurki, dzwony, ale w życiu szwedy. Poszerzają jeszcze bardziej 😉

Jak będę szła do mojej dentystki to się specjalnie zapytam o to rtg z ortodontycznym.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2010 20:45
Forkate, najwyraźniej można zrobić operację bez rtg skoro tak zrobili 😉
Ale u mnie tez RTG nie chcieli. Mialam jakies tam wczesniej zrobione, ale lekarka tylko rzucila na nie okiem, jak sie umawialam na operacje. A potem i tak wszystko oblukala w trakcie.
Odkopuję 😉
Wiem, że w tym temacie była taka dyskusja nt. operacji nosa i sama byłam uczestniczką 🙂
W końcu zdecydowałam się na zabieg ( i nie jest to moje widzimisie) korekty przegrody nosowej i tej chrząstki pod nią (nie wiem, jak to się fachowo nazywa).
Najprawdopodobniej będę się kroiła prywatnie w Polanicy (raz, że blisko, drugi raz- podobno są tam b.dobrzy specjaliści).
Czy ktoś miał do czynienia z prof. Kobusem? Podobno jest najlepszy...
I orientuje sie ktoś z Was, ile tak mniej więcej kosztuje zabieg korekty przegrody? (prywatnie, ceny orientacyjne, bo wiadomo, że każda klinika ma swój cennik...) 😉
Ja placilam 3000 prywatnie we Wroclawiu
Polanica ma faktycznie bardzo dobrą opinię. Co do ceny - myślę, że 3-4 tys. Jeśli szukasz informacji o lekarzach, to kopalnią wiedzy jest strona  www.beautywpolsce.com/forum/ - tylko uwaga: im więcej się czyta, tym większa schiza ogarnia 😉
Już mnie schiza ogarnia 😉
A już jak na kafeterii poczytałam niektóre historie...
Podobno równie dobry jest dr. Łątkowski.
Mam dylemat- czy iść do prywatnego gabinetu, czy do państwowej kliniki? (ale czekać Bóg wie ile...)
Janna a polecasz jakiegoś konkretnego lekarza z Polanicy, czy masz ogólne rozeznanie? 🙂
Mam ogólne rozeznanie, bo na tym forum przesiedziałam parę miesięcy zanim poszłam na operację. Ja robiłam w Kobylnikach u dr Stępniewskiego - specjalisty od chirurgii rekonstrukcyjnej. Szczerze? Nie jest źle, mogłoby być lepiej. Ale może to indywidualna kwestia organizmu.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
19 kwietnia 2010 18:03
Spotkał się ktoś z takim zabiegiem?http://czasnazmiane.pl/artykuly/Worki_pod_oczami/Worki_pod_oczami_-_skuteczne_ich_usuwanie_za_pomoca_blepharoplastyki_polaczonej_z_dzialaniem_lasera.html
jak efekty?rzeczywiscie jest to taki dobry zabieg niemalże bez żadnych skutków ubocznych?jaki jest koszt wykonania takiego zabiegu?
Spotkał się ktoś z takim zabiegiem?http://czasnazmiane.pl/artykuly/Worki_pod_oczami/Worki_pod_oczami_-_skuteczne_ich_usuwanie_za_pomoca_blepharoplastyki_polaczonej_z_dzialaniem_lasera.html
jak efekty?rzeczywiscie jest to taki dobry zabieg niemalże bez żadnych skutków ubocznych?jaki jest koszt wykonania takiego zabiegu?



To i Ja się podłączam do pytania bo mi by się przydało. Wstaje rano wypoczęta i wyspana ludzie się mnie pytają ile nocy nie spałam  😵 Nie potrafię się ich pozbyć.
Mam w udzie ponad 60cm, w łydce 41cm  😕


A ile masz wzrostu? Ja mam 57 cm w udzie, 37 w łydce i 170 cm wzrostu. Jak rok temu ważyłam 16 kg więcej, to też ocierałam udem o udo i co chwila kupowałam spodnie. Spróbuj ogólnie schudnąć. A poza tym noś sukienki i spódnice 🙂


Czy KarolinaLiderowa odezwała się po tej operacji zmniejszenia piersi? Bo miała wstawić foty "przed i po" , jestem ciekawa. Wie ktoś co u niej?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 kwietnia 2010 08:39
Julie, Wistra ma ciut ponad 150cm.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 maja 2010 15:19
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2013 16:58
Odswiezam 😉

Czy ktoras z Was ma doswiadczenia w kwestii operacji korekcyjnych piersi? Takich, ktore poprawiaja wyglad piersi? Od dluzszego czasu zaczynam sie nad tym zastanawiac. Przed ciaza wszystko bylo ok, a po ciazy... ech :/ Wiadomo, co nagle powiekszenie o rozmiar-dwa robi z piersiami 🙁 I zastanawiam sie, czy czasem taka operacja nie bylaby zlym pomyslem.
A co dokładnie chciałabyś wiedzieć?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2013 17:14
Jak taka korekcja wygląda, na czym polega, w jakich granicach cenowych się mieści, jakie ryzyko za sobą niesie, czy warto 😉 Tak na razie orientacyjnie.
Ja bym poczekała jeszcze jeśli planujesz kolejne dziecko.
Aczkolwiek sama ostatnio wpadłam na taką myśl jak widzę co już dzieje się z moim biustem. No ale ja zamierzam kończyc produkcję na drugim dziecku.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2013 17:17
Muffinka na razie drugiego nie planuję, mi dobrze z jednym 🤣
Czarownica, ja po porodzie nosilam stanik 24h na dobę. Spałam  w nim tez.
Dobry stanik, typu namiot - nie żadne koronki- sronki. Raczej niemiecka pływaczka.
Biust mam mało zdewastowany.
Zacznij od dobrze dopasowanego stanika. DOBRZE a nie bo mi sie wydaje ze mam 75b...
Po pól roku jak nic sie nie zmieńi można ewentualńie pomyśleć o jakimś zabiegu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lutego 2013 17:24
Dodofon noszę... dlatego teraz zaczynam o tym powoli myśleć.
Jak będzie wyglądać korekcja, to Ci powie chirurg plastyk na konsultacji. Cenę też. Za konsultację w Warszawie płaci się średnio 300zł. Ryzyko..spis dostaniesz na kilka stron, co Ci się może stać podczas narkozy i po zabiegu. Podpisujesz wszystko. Za 10 lat poprawka (lifting). To tak z grubsza. Na mocno grawitujący biust (obwisłe cycki) nawet najlepszy stanik nie pomoże, no nie podniesie ich i już.
CzarownicaSa, cena w dużej mierze będzie zależała od tego, czy wymodelować się da bez wkładki czy z wkładką i jaką. Jeśli gruczołu jest wystarczająco dużo, to będzie modelowanie/podniesienie piersi. Jeśli jest zbyt mało to trzeba go wypełnić wkładką.
Drogie Forumowiczki  ❗
Czy ktoś wie gdzie w PL lub w Europie najlepiej iść na zabieg/operację powiększenia biustu własnym tłuszczem?
Podobno w Anglii już zaczęto robić zabiegi z użyciem własnego tłuszczu i komórek macierzystych.

Może ktoś coś więcej wie?  👀
Z tego co wiem nie wiem czy dokładnie o te metode właśnie chodzi to mój chirurg robi przeszczep tłuszczu wszczepia tłuszcz do biustu i tak go powiększa coś w tym stylu nie interesowałam się nigdy tym bo sama mam swój biust więc nie wiem , ale jeśli chcesz to mogę podać kontakt do niego 🙂 ja robiłam sobie w sierpniu zeszłego roku operacje nosa plastykę + przegrodę nosową czyli totalna korekcja i zapłaciłam 10tyś. i lepiej iść prywatnie niż państwowo moja koleżanka państwowo zrobiła już z 2-3 razy przegrodę i cały czas jej coś psują i nie są skuteczni lepiej już wydać a mieć pewność 100% chociaż też nie zawsze bo różne rzeczy się dzieją no , ale na pewno lepsza jest klinika prywatna 🙂
To jakbyś mogła, to będę wdzięczna  :kwiatek:
A może ktoś słyszał o prywatnej klinice w Berlinie? Obiło mi się o uszy, że jest taka i zajmuje się właśnie "tłuszczem" 😉 U mnie co prawda wielkiej roboty nie ma, bo chodzi tylko o wyrównanie asymetrii, ale wychodzę z założenia, że jak już robić, to najlepiej jak się da 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
08 stycznia 2014 15:58
-Agi-, czytałam gdzieś (nie wiem czy to prawda), że taki zabieg nie jest "na zawsze", że trzeba powtarzać raz na jakiś czas.
Podobno to prawda  🙄 U jednych pacjentek trzeba powtórzyć szybciej u innych później, ale jestem tego świadoma  😉
Dzwoniłam do kliniki dr Szczyta, ale babka, która odebrała telefon, powiedziała, że oni absolutnie nie przeprowadzają tego typu zabiegów. Teraz już sama nie wiem, bo w cenniku mają przeszczep tk. tłuszczowej  🙁
http://www.broma.pl/ tutaj jest mojego chirurga strona 🙂 no jasne taki zabieg nie jest na zawsze tańszą opcją jest wpuszczenie kwasu utrzymuje się do 2 lat a kosztuje do 1500zł zależy co robione ma być , zazwyczaj wiele operacji się powtarza np. jak się powiększa piersi to też co pare lat czy co ileś tam trzeba wymienić te implanty 🙂 dr.szczyt jest bardzo drogi , ale pewnie dlatego że klinikę ma hu hu niezłą naprawdę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2014 16:36
-Agi-, może na twarz mają w cenniku 😉


Implantów już się nie wymienia. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się