Operacje plastyczne

Aaa no to chyba że 😉 no właśnie dziwne że tylko do twarzy mają bo przeszczepić tłuszcz można wszędzie..nawet w te intymne miejsca przeszczepia się tłuszcz tam żeby odmłodzić że tak powiem..
i believe i can fly1 To może jak to ma być "tylko" wyrównanie, to powinnam rzeczywiście iść najpierw na kwas, a dopiero później na trochę poważniejszy zabieg?
Już sama nie wiem  🤔

JARA
Też tak na początku myślałam, ale to jest w dziale "sylwetka" i nazywa się "przeszczep tkanki tłuszczowej".
Moim zdaniem tak powinnas zrobić i to będzie bezpieczniejsze tańsze no i będziesz miała porównanie najlepiej iść na konsultacje kosztuje 250-300zl j chirurg Ci wszystko wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości 🙂
Jestem już zapisana na konsultację u dr Kulickiego (ale termin wypada na grudzień tego roku  🤔 ), do dr Szczyta wstępnie też chciałam, ale termin to grudzień 2016!!!  😜

Kwas jest chyba najbezpieczniejszy i najmniej inwazyjny, tylko gdzie ja to teraz zrobię?  😁
Mówie Ci zapisz się do mojego chirurga on wcale nie jest aż taki drogi jak na Warszawe i jest bardzo dobry polecam z całego serca sama do niego wybieram się na kwas tylko jeszcze nie wiem kiedy bo mój konio za dużo mnie ostatnio kosztuje :/ ja za to musze sobie wstrzyknąć pod oczy bo mam doline łez i chce uwydatnić kości policzkowe 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 stycznia 2014 22:29
-Agi-, jeśli dowiesz się coś więcej (lub będziesz po konsultacji), to napisz coś więcej! Ja też bym sobie asymetrię chętnie wyrównała 🙂
[quote author=-Agi- link=topic=11968.msg1973412#msg1973412 date=1389204555]
Kwas jest chyba najbezpieczniejszy i najmniej inwazyjny, tylko gdzie ja to teraz zrobię?  😁
[/quote]

Chodzi ci o Macrolane? zrobisz w wielu dużych miastach w PL, więc nie wiem w czym problem, zabawa droga raczej  - widziałam ceny 15.000 raczej niz 1500, więc nie wiem skąd I believe bierze swój cennik... nie dość że drogo, to efekt utrzyma się max 2 lata - a jak uprawiasz sporty i sie wypacasz regularnie to i po 10 miesiacach może nie być juz efektu... poza tym różnie kobiety to znoszą, niektóre chwalą sobie, niektóre nie są zadowolone...
No to dziwne bardzo chyba ze cennik co do piersi jest inny bo ja za wpuszczenie pod oczy zeby nie miec doliny łez i zeby uwydatnic kości policzkowe to koszt do 1500zl wiec dziwne i to kwas hialuronowy jest.
no ale obszar jest inny i o wiele większy - gdzie oko, gdzie piersi... przy piersiach ceny oscylują ok 10 tys, chociaż przy jednostronnej korekcji może być trochę mniej...
No niebardzo jest to możliwe bo przy tyle to na stałe mogą coś zrobić jak przeszczep tłuszczu no ale nie wiem nie interesowałam się tym nigdy bo swoje mam dobre..najlepiej będzie jak zadzwoni i się umówi na konsultacje lub przez tel zapyta co do ceny przybliżonej
carmina
Może źle się wyraziłam - chodziło mi raczej u kogo. To nie problem pójść w pierwsze lepsze miejsce, tylko żeby ktoś to dobrze zrobił  😉

Tutaj:
http://www.wbienkowski.pl/index.php?lang=pl
robią Marcolane i BEAULI (tk.tł). Może tam się umówić na wizytę, ale to kawał drogi  😵
Podbijam temat 😉

Czy ktoś może się wypowiedzieć o tych klinikach  👀
- IQ Medica
- AG Klinik

Będę wdzięczna za każde info  :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 marca 2014 12:59
[quote author=-Agi- link=topic=11968.msg1973412#msg1973412 date=1389204555]
Jestem już zapisana na konsultację u dr Kulickiego (ale termin wypada na grudzień tego roku  🤔 ), do dr Szczyta wstępnie też chciałam, ale termin to grudzień 2016!!!  😜
[/quote]

Do dr Szczyta w tej chwili można sie na październik 2016 zapisać😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 października 2014 12:13
Dziewczyny, czy któraś miała robioną bezoperacyjną korekcję nosa? Tzn. zamaskowanie np. garba poprzez wypełnienie kwasem hialuronowym lub innym wypełniaczem? Nie jest to duży koszt i tak się zastanawiam czy nie spróbować a kinol jest moją zmorą od zawsze. Na tradycyjną operację raczej się nie zdecyduję.
TRATATA- Pamiętaj o tym że kwas się wchłania dosyć szybko więc efekt możesz mieć na krótko..ja miałam wypełniane po operacji,ale to chyba sterydami żeby okostna mi się zmniejszyła niestety niezbyt to pomogło i do tej pory mam lekkiego gara,taki organizm..a co do kwasu to będziesz musiała co parę mies.robić i w końcu uzbiera Ci się tyle co byś zapłaciła za normalna operacje..a i tak to przecież nie będzie stały efekt tylko wieczne poprawki a uwierz mi ukucie w nos igła to chyba najgorszy ból bynajmniej dla mnie 🤔
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 października 2014 17:52
Czytałam, że efekt utrzymuje się do 3 lat. Kwasu to chyba rzadziej się używa tylko jakiś włókien kolagenowych ca efekt niby jest od razu. Pomyślę jeszcze, kusi mnie to bardzo. Dlatego pytam bo wiadomo, że na stronach chirurgów może być ładnie pięknie a w rzeczywistości to...
ash   Sukces jest koloru blond....
26 października 2014 18:24
TRATATA, ostatnio oglądałam jakiś program i tam dziewczynie zniwelowano garba na nosie poprzez wstrzyknięcie pobranego wcześniej z brzucha tłuszczu.
Tłuszcz nie wchłania się tak jak kwas, więc efekt jest stały.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
26 października 2014 18:43
ash tylko trzeba ten tłuszczyk jeszcze mieć  😁
TRATATA  ja mam po wypadku kwasem wypełnione czoło (trzyma się już ok 1,5 roku) i przy okazji wypełniałam garba na nosie - nie było śladu już po ok pół roku, więc zdecydowanie nie polecam.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 października 2014 09:54
Dzięki za opinie, to się jednak nie zdecyduję na ten kwas hialuronowy,  chyba że na inny, trwalszy wypełniacz.
miała któraś z was liposukcję ?  😉
W tamtym roku z moim byłym wybrałam się do tej kliniki z programu (http://www.klinikaambroziak.pl/) od tak dla śmiechu zobaczyć czy tak jest jak w tym programie i powiem wam, że byliśmy bardzo mile zaskoczeni obsługą i podejściem lekarzy, recepcjonistka była uprzejma, wszędzie czysto, elegancko. No ale ceny... No właśnie zcięły nas z nóg.  😉
flosia Od tak dla śmiechu? od tak dla śmiechu płaciliście za konsultacje 300/400zł.? 😉 bardzo ciekawe..coś śmierdzi mi tu reklamą,ceny również są na stronie podane bądź telefonicznie więc jak się tam idzie to już zdecydowanym na taki zabieg 😉
A ja mam takie pytanie.
Naście lat temu miałam operacje glowy. Dokładniej lewego plata skroniowego.
I to miejsce czyli skroń i czoło jest z lekka zdeformowane.
Nie mam tam żadnej tkanki tłuszczowej, tylko czaszkę naciągniętą skora.
I jedna brew mam wyżej.
Czy jest szansa na jakiś zabieg wyrównujący, a jak tak to jaki?? I do kogo w Warszawie z tym problemem??
Nie chcieliśmy konsultacji żadnych. Po prostu poprosiliśmy Panią z recepcji o kilka informacji ktore na stronie podane nie były,  oprowadziła nas tam gdzie mogła itp.

Jakby mi płacili za reklame... w sumie to nie wiem czy ich stać na mnie by było gdybym miała im robić reklamę 😉
Ktoś kiedyś pytał o powiększanie piersi kwasem hialuronowym. Skusiłam się 4 lata temu jak na rynek weszła metoda Macrolane.

Z perspektywy czasu raczej strata pieniędzy. Efekt utrzymywał się ładnie pół roku, kolejne pół zaczął się wchłaniać a po roku efektu nie było już absolutnie żadnego. Metoda dla kobiet, które nie oczekują efektu Pameli Anderson.

Maksymalnie można powiększyć o jeden rozmiar. Nie polecam sugerować się zdjęciami przed/po bo najczęściej robione są bezpośrednio po zabiegu, kiedy piersi są dodatkowo opuchnięte. Po zejściu opuchlizny ubywa ok 1/3 tego efektu. Pierwsze dwa tygodnie to uczucie jakby ktoś włożył dwa kamienie ale za plus można uznać po tym czasie bardzo naturalny efekt i w wyglądzie i dotyku. No i male blizny, mi zostały 2 mm nacięcia w dole pachowym, prawie niewidoczne.

Może miałoby to sens w przypadku regularnego dostrzykiwania ale wtedy ceny wychodzą dość horendalne - tak jakby co roku robić implanty 😉

Naciau liposukcje jako taką nie ale lipolizę iniekcyjną. Bardzo fajna sprawa jeśli chodzi o mały obszar, ja pozbywałam się znienawidzonych tzw "bryczesów" które pomimo diety i ćwiczeń nie chciały zniknąć. Niestety na pełny efekt trzeba było czekac i niestety też efekt nie jest stały,przy zaniedbaniu i przytyciu usuniety tłuszczyk szybko wraca.
A ja mam takie pytanie.
Naście lat temu miałam operacje glowy. Dokładniej lewego plata skroniowego.
I to miejsce czyli skroń i czoło jest z lekka zdeformowane.
Nie mam tam żadnej tkanki tłuszczowej, tylko czaszkę naciągniętą skora.
I jedna brew mam wyżej.
Czy jest szansa na jakiś zabieg wyrównujący, a jak tak to jaki?? I do kogo w Warszawie z tym problemem??

Może nici na wyrównanie brwi?
adriena, nie da rady
Tu na szybko mój problem
zdjęcia z rąsi tosterem dlatego takie fatalne


Jak widać brwi są no nie teges ( ta wyższa brew to właśnie miejsce pooperacyjne )
Hmm, może jakaś dobra kosmetyczka - specjalistka od trwałego makijażu by coś doradziła? Żeby makijażem/depilacją jakoś zmniejszyć asymetrię...
Ale szczerze - jakbyś nie napisała, to jakoś bym się Twoimi brwiami nie przejęła 😉
aszhar, ja absolutnie nie chciałabym umniejszać problemowi, który masz, bo skoro tutaj o tym piszesz, to rozumiem, że jest to dla ciebie istotne ale.... to ledwo widać nawet wyeksponowane w taki sposób jak wyżej. tutaj np:

to się zupełnie w oczy nie rzuca.
jedyne o co bym się ewentualnie pokusiła, jeśli już masz taką potrzebę, to podniosła sobie trochę- czy to regulacją, czy właśnie może nicią, tę drugą brew.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się