Młode Konie

galopada

Ślicznie, ależ on te nogi wyciąga ! Kiedy pierwsza samodzielna jazda ?
galopada_   małoPolskie ;)
15 maja 2010 21:14
armara no mysle ze w przyszłym tygodniu...  👀








i przed wsiadaniem

mtl   I M Equestrian
15 maja 2010 21:16
galopada_ życzę Ci udanego "pierwszego razu" i żeby obyło się bez upadków, szarapniny, brykania i innych takich  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
15 maja 2010 21:19
e, nie. moj nie z tych co sie płoszą, brykają i szarpią. Na razie obylo sie bez zadnych niemiłych niespodzianek i licze na to, ze tak zostanie  😉
Galopada Bardzo fajnie wyglądacie 😉
Powiem ci że zazdroszczę ci cierpliwości, że mimo tak spokojnego konia cię nie korci 😉
Ja z moim młodym nie wytrzymałam na lonży i jeździliśmy samodzielnie już po pierwszej jeździe, a do końca odpowiedzialne to nie było 🤬
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2010 07:06
bo znam jego rodziców i wiem ze to chwilowo nieczynny wulkan troszke...  😂 chyba ze z dwoch szaleńców wyszedł taki baranek  🤔wirek: dzisiaj nie pojezdzimy. nie dosc ze wczoraj ujezdzalnia zalana, to całą noc padało, a i teraz nie zanosi sie na jakiekolwiek słonce i cały czas costam leci z nieba. No nic, byle do piątku! nie moge w szkole wysiedziec. od poniedziałku odliczam tylko dni, bo caly czas czekam na weekend zeby wsiasc  💃

i tak mysle, ze najpierw ktos na lonzy bedzie mnie asekurował, a ja bede sobie jechala dookoła ujezdzalni. pozniej na tym kole na ktorym mnie ktos zawsze lonzuje pojade bez lonzy. Moze nie zauwazy ze nie jest niczym ograniczyny. W zeszlym roku przy młodziaku, ktorego zdjecia wstawiałam tak robiłam i było super!  😉

a to wlasnie wyzej wymieniony: troche schudł i zmężniał, juz nie jest taką kuleczką  😜

Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 maja 2010 12:27
galopada_  u Was to wszystkie te konie są takie piękne  😜

Wczoraj dorobiłam się troche zdjęć młodzieży 😉
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2010 12:57
Katharina ech, no i co z tego ze ładne jak od roku udało sie sprzedać 1 a nadal jest 6 😵
co to za kon ten na pierwszym zdjęciu? ładny 🙂😉



Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 maja 2010 13:05
galopada_  coś ala Twój młody  😉  dwa lata i 170 w kłębie  😵  http://www.bazakoni.pl/horse_82523.html

galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2010 13:11
to juz wiem dlaczego mi sie podoba  😎  😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 maja 2010 13:13
Zapomniałam dodać, że jest hucułem ( więc zapewne nikomu się nie spodoba  :icon_redface🙂
Nerunia  🤦  👿 Co Ty sobie myślisz?!? Ja np. uwielbiam hucuły i bardzo je cenię i na pewno kiedyś sobie takiego sprawię  😎 Młoda śliczna, serio, a w tych ochraniaczkach to wygląda słodziutko  😍
Thilnen   Dżamal Ad-Din
16 maja 2010 13:19
galopada_ - piękny Twój Dżamal, ładnie umięśniony, kawał konia z niego!

A tu zdjęcia mojego młodego na spacerze:



galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2010 13:34
Mój młody umiesniony? eee... to tłuszcz  😎 na wakacjach moze uda mi sie cos z niego wytopić  😁

to jeszcze zarzuce młodziakami z naszej stajni









galopada moje gratulacje
cały czas wam kibicuję i ciekawa jestem jak bedzie sie rozwiujała wasza dalsza mam nadzieję ze wspólpraca  😅
Bischa   TAFC Polska :)
16 maja 2010 15:33
Galopada siwe cudne  😍 Po czym to ?
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2010 15:35
Baryt po Decoration AA

[ciach] fajny chłopak. od tygodnia na nim jezdze, taka iskierka  😜
Thilnen   Dżamal Ad-Din
16 maja 2010 20:23
Z tego co widziałam na stronie ten skary to Jack Daniels? Wyrósł na ładnego konia 🙂
mtl   I M Equestrian
16 maja 2010 21:58
Siwy z dzisiejszej jazdy  🏇
anetakajper   Dolata i spółka
17 maja 2010 12:15
Dilver 3l wał. 175 cm  🤔wirek:
mtl padłam! pilnuj, bo możesz go nie zastać jutro w stajni!  🤔
a nawiasem w jakim on jest wieku? bo cały czas byłam pewna, że to dzieciak koło 2 lat  😂
Ale przepiekne siwki!
Galopada Baryt cudowny! Aż zaluje ze nie stac mnie na drugiego konia 😉
mtl   I M Equestrian
17 maja 2010 17:35
breakawayy uffff, jak dobrze że mieszkam daleko, daleko!!! Siwy ma 3 lata 11 miesięcy 2 tygodnie i 1 dzień - jak dobrze mieć suwaczek w podpisie :P Zatem duuuuużo pracy przed nami  🏇
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2010 17:38
anetakajper witamy w Klubie Gigantow  😅  😁



planuje w piątek zrobić mu lonze z jakimś wypięciem, w sobote wsiadam mimo jeziora na ujezdzalni!  🏇
galopada_ ile razy on chodzi w tygodniu?
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2010 18:26
Bay, [quote author=galopada_ link=topic=1199.msg587120#msg587120 date=1273945050]
2-3 razy w tygodniu. w srodku tyg. całe dnie siedzi na padoku. wsiadam w weekendy i go zabieram z padoku a pozniej tam odstawiam  😉
[/quote]
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2010 18:36
a w tym akurat raz w sobotę  😉 roznie bardzo, nie czesciej niz 3

to jeszcze wrzuce zdjecia dwulatka po Bekas m po Divisior xx





nasz debiut na wystawie i w tym Wątku😉

10 mies i dała radę stresowi😉
Witam 🙂 Chciałabym Wam przedstawić mojego 4letniego ogiera Aramisa . Pracuje z Nim od września 2009. Bardzo ambitny, skoczny koń.
Dobrze mi się na Nim jeździ, tylko muszę jeszcze popracować nad ujeżdżeniem , bo skoki ma świetne.
Tylko jedno co mi nie pasuje - jest za bardzo ogrowaty  🤔 masakra. Już teraz powoli nad Nim panuje , nawet na zawodach na rozprężalni dawaliśmy sobie rade 🙂  w czerwcu w Starogardzie jedziemy elMPMK  😀

Aramis





tutaj strasznie blisko wyszło ale pięknie wyszedł i się wyspowiadał  🏇





milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 maja 2010 19:40
Zapnij sie- 😍 cudowny! (ja chyba na prawde zaczynam przestawia sie na skoki :hihi🙂
galopada, anetakajper-dalaczam z mlodym do klubu gigantycznyh maluchow 🙂
Lord 3 lata i 175 m wzrostu 🙂



zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 maja 2010 20:30
milusia nie mogę  nie zwrócić uwagi na piękną  prace zadem  😍 ależ... mu to idzie 🙂 widać że  uzyskujecie lekkość w zebraniu.. gratuluje ;] Cudny jest ten Twój Lord .
Zapnij się widzę to szaleństwo w jego oczach 🙂 pozytywnie oczywiście ;] koń ma serce do skoków 🙂
galopada_ piękna kasztanka 🙂 :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się