Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2010 18:24


my dzisiaj sie polonżowaliśmy na wypięciu. jutro wsiąde, ujezdzalnia przestaje powoli pływać  🏇
kurcze co jak co ale po tych ulewach u nas ujeżdzalnia jest suchutka i taka super do jazdy jak nigdy dotąd
jestem w mega szoku jak to mozliwe
galopada_   małoPolskie ;)
21 maja 2010 21:57
u nas jest piach, ale pod spodem glina i od razu po deszczu jakims wiekszym jest jezioro. ale pompy dzielnie pracowaly wczoraj i dzisiaj  😅
Spadłam dzisiaj z Czubaryka  😂
galopada_   małoPolskie ;)
22 maja 2010 18:45
Malaaa co sie działo?

dzisiaj konie pierwszy raz na duzej łące, stąd szalone galopy  😁

1,5 roczna Missouri



i Łata

a ja jestem super dumna z mojej mlodej panny 😀 po tej calej tragedii jaka przezyla trzyma sie super dzielnie, nawet sie nie buntuje, ze nie moze biegac przez uraz nozki. strasznie dzielne konisko. a nawet 2 lat nie ma. tymbardziej puchne z dumy, ze jest taka swietna, bo jeszcze niedawno stala po glowe w wodzie... ale juz jest bezpieczna ufffff


Nasz siwy z dzisiejszej sesji


galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2010 12:02
Żabieńskie dwulatki

Katharina   "Be patient and trust in the process"
23 maja 2010 12:22
galopada_   dobre zdjęcie  😉 Masz jakieś z ostatniej jazdy?

kikki   co to za młode? Napisz coś więcej o nim  😉

Młodzież z wczoraj ;]
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2010 12:28
nie jezdziłam w tym tygodniu. moze dzisiaj wsiade  😉
Pochwalimy się i tutaj🙂 jako, ze niedawno obiecywałam zdjęcia🙂
na konia jakoś wdrapać się trzeba:


kontrola jakości tam na gorze 😉 :


ciężkie życie spracowanego konia więc i mina adekwatna do stanu :p :


zsiadanie również trzeba skontrolować


no i jednak się kochaaamy (czasem😉)


jakieś jeszcze jedno starsze:
mtl   I M Equestrian
23 maja 2010 14:35
tak mój młody zmieniał się przez ostatnie miesiące
od góry: październik 2009, luty 2010, maj - drugi dzień u mnie, maj - 2 tygodnie u mnie
zgubiliśmy brzuszek, chodzi też zupełnie inaczej, zdjęcia wstawiłam w wątku o wypływie treningu
MoniaaA, Fajowe zdjęcia 🙂

Katja, Powinnaś być dumna! Maluszek jest super - hiper grzeczny (z małymi przerwami 🤣 ) i bardzo dzielny, nawet fukający bażant był jej dzisiaj niestraszny 😀
kikki przepiekny kon!!!  💘

MoniaaA totalny chillout widze  😎 gratuluje  😀

Ewabe Ty wiesz, ze jestem w niej zakochana po uszy  😍  💃 jako 'mamuska' pekam z dumy i umieram z tesknoty za maluchna...
ewabe, merci🙂
Katja,  az za bardzo, wrecz zlewcze podejscie do mnie na gorze,wiec chyba pora zaczac temperowac z deczka 🙂
MoniaaA
czekaj , czekaj, jeszcze moze sie zdarzyc , ze dostanie kopa energii w najmniej spodziewanym momencie  🤣 milo jak sie widzi totalnie zrelaksowanego konia, bez strachu, ze 'co mi za ufok lazi po grzbiecie'  😎 (ufok-ufoludek:P) i to zdjecie jak kladzie glowe na ramieniu i te zmruzone oczka  💘

edit: taki maly  🚫 , ale swietny kolor padu macie  😀
Katja, zdjecie fakt jest urzekajace, a najsmieszniejsze jest, ze on faktycznie kladzie ta glowe hehe. A on relax pelna geba, fajny jest chlopak, no i w sumie od poczatku wsiadam na niego sama, nikt nas nigdy z dolu nie trzymal i nie bylo najmniejszego problemu. Zachowuje sie jak stary 🙂
A co do kopa energii to owszem niech dostaje ale błagam niech pozytkuje jak ja zaspiewam a nie jak ptaszki w glowie zacwierkaja hihi
sluchaj, ja tez mam super spokojnego konia, tylko wlasnie ma takie 'nagle dozy energii' i juz natychmiast musi je wykorzystac  😀  takze ciesz sie ze spokoju  🤣 i wszystkiego dobrego, najwazniejsze, ze konisko sie czuje przy tobie szczesliwe i ci ufa.
Katja, dzieki wielgachne :kwtk:

wstawiaj foty swojego Młodego dziecia🙂
Katharina
To ogier Elamo po Lando hol od Effi hol/Coronado hol
W czerwcu skończy 3 lata ;-)


kikki rany ale on piekny jest  😍
anetakajper   Dolata i spółka
24 maja 2010 07:37
kikkiogier prze fantastyczny, czy on może będzie szedł na zakład. Gdzie on stoi? Moja stara już w kolejce czeka do krycia 😀
kikki od dawna go masz?

Fajne konisko 🙂
Dzięki wszystkim ;-)
A więc tak:
Siwy jest u nas od urodzenia.
Będzie szykowany na czempionaty na 2011 rok a teraz ma jeszcze troszkę dzieciństwa.
Chodzi już troszkę na lonży i przyjmuje siodło ale na razie bez pośpiechu.
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
24 maja 2010 12:18
galopada wszystkie te Twoje konie sa rewelacyjne a na wczesniejszych zdjeciach widze Emilke ktora mojego mlodego wychowywala od przyjascia na swiat 🙂 trzeba Jej przyznac ze kawal dobrej roboty z nim zrobila bo Mlody jest swietny i niesamowicie ogarniety, wszytsko przyjmuje jak stary i nie ma z nim najmnieszych problemow w obsludze  😍

galopada i moniaaA ale Wam fajnie ze juz pracujecie konkretnie z Waszymi dzieciakami  😀

My jeszcze czekamy, mi sie nudzi a on sie swietnie bawi  😂










na zdjeciach z ciutke mlodszym kolega forumowej budynio (mam nadzieje ze nie bedzie krzyczec ale skoro Ona tu swojego mlodego nie pokazuje 🤬 to tak przy okazji z moim kolega sie pojawi :cool🙂

a tak moje dziecie wygina smialo cialo  🤔









troszke tego wyszlo ale ostatnie jeszcze na koniec bo pewnie dluugo nas tu nie bedzie



wszystkie zdjecia dzieki forumowej Rudzi  :kwiatek:
MoniaaAzdjecia mojej panny sa na poprzedniej stronie 🙂

kikki rany, on jest PRZEFANTASTYCZNY!  😍 nie moge sie napatrzec  💘 gratuluje tak wspanialego konia   😉 i zazdroszcze, ze macie go od urodzenia, to niesamowicie duzo daje, jak sie jest z koniem od jego pierwszych chwil. jak moja panna podrosnie to odezwe sie w sprawie krycia  🤣 ladne papierki mozna polaczyc  🙂

edit :  do asik : napisz cos wiecej o zabawowym kawalerze 😀
anetakajper   Dolata i spółka
24 maja 2010 12:32
Asik fajny ten twój konio. Ile on ma lat?
Galopada przepraszam,że dopiero teraz,ale nie siedziałam na volcie, no więc rozłączyliśmy się po skoku, ja wolałam prawo,on lewo🙂 ale grzeczny jest, bo nawet nie uciekał tylko staną i patrzył się na mnie jak na idiotkę  😂
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2010 16:42
Asik moj ma identyczna sesje ze swoim kumplem sprzed roku  😁 fajny 😁 fajny  😉

A my wczoraj pierwszy raz w tym roku pływalismy 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się