Młode Konie

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 10:24
Katja  ani sie nie waż  🤬 , to moje oczko w głowie  😉
😂 wiem, wiem  😉  i rozumiem doskonale  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 lipca 2010 10:26
Katja dziękuję 🙂

dureithel mocno, wręcz najmocniej 🙂 ja i moje dziewcze trzymamu za młodego kciuki
Euforia 80 piękna lolitka 🙂
dureithel mlody poczuje moc r-v  😎 napewno bedzie dobrze  :kwiatek:
a mozna spytac gdzie dokladnie ma ten odprysk?
Dzięki dziewczyny 😉 Mam nadzieje że  będzie ok, strasznie mi go żal jak tak człapie zamiast chodzić normalnie.
Odprysk ma z przodu stawu pęcinowego w tylnej nodze.
agull   Dążąc do celu
02 lipca 2010 11:51
Moje dziecko postanowiło dziś przetestować pastucha  😵 Nie dość, że robactwo ją tnie jak opętane to jeszcze sobie zrobiła pokutę w postaci porażenia prądem  :/  Chyba ją zbawiłam zaprowadzając do stajni.
I jeśli mogę to proszę o kciuki  🙇 bo mamy dziś kowala, a Młoda go raczej nie za bardzo lubi (zresztą tak jak weta) i pewnie będzie się stresować 🙁
Ja od wczoraj stresuję się masakrycznie  😵
Jak bym  chciała by było już po i żeby obeszło się bez stresu. 
nie stresuj sie, bo swoim stresem powikeszysz jej stres :P
moja tez dawala czadu przy kowalu, a teraz stoi jak aniol. spokojnie, powolutku, bezstresu 😉 bedzie dobrze, przezyjecie obie, pomysl jak bedzie fajnie, jak juz bedzie miala slicznie wystrugane kopytka  😁

to trzymam kciuki za obydwa mlodziaki, i operacyjnego i panikare :P
agull   Dążąc do celu
02 lipca 2010 12:03
Katja ja się stresuję jak jestem z dala od niej. Jak jadę  to spinam tyłek i przynajmniej wyobrażam sobie, że wszystko jest ok  😵
Dziękujemy za kciuki, bardzo nam się przydadzą  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
02 lipca 2010 12:36
moj kon zgubił brzuch i zaczyna mieć szyje  💃 niestety z racji tego ze jest dosc krotka, to jak sie umiesni to bedzie juz w ogole wygladał jakby mu glowa z klatki piersiowej wyrastała  😂

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
02 lipca 2010 12:51
galopada_ widze jakies łakowe spacery🙂jak tam młody pod siodłem sie sprawuje?nie odwalił jeszcze jakiegos młodzienczego numeru? Jeszcze sie lonzujecie czy juz smigacie sami??
P.s: Brzuszek roche mu spadł to fakt, a co do szyi to wcale nie jest taka krótka...ze chyba na zdjeciach tak wychodzi🙂
Powodzenia w dalszej robocie  😀 i dawaj wiecej fotek  🤣
galopada_   małoPolskie ;)
02 lipca 2010 12:54
to w drodze z mojej stajni do stadniny na ujezdzalnie. Jak na razie jedyne co pokazuje to brykanie, ale tylko jak jezdze rano. Moze to z nadmiaru energii od stania w nocy w boksie  😁 bo jak wsiadam popolundiu/wieczorem to nie ma takich zapędów. Jezdzimy juz tylko sami, a lonzowany jest co jakis czas na gogu. Szyje ma krotka, tutaj jakos tak lepiej wyszła  :kwiatek:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
02 lipca 2010 13:54
Melduję że byłam wczoraj u Nirvany  😉 Mała ma się świetnie (tylko trochę wyblakła  😁 )



galopada_   małoPolskie ;)
03 lipca 2010 18:35
i kilka jeszcze 😉 młody uspokoił sie juz prawie całkowicie z głową  😅 😅 😅





A mój junior znów pokazał jaka to z niego cicha woda... niby zasypiał, ledwo człapał... a tu jak nagle nie wystrzeli do przodu dodając do atrakcji baranki... skończyło się na pracy na lonży hehe ale wtedy jakoś wenę do psot stracił 🙂
Szczerze mówiąc jakby tego nie doświadczyła to pewnie bym nie uwierzyła... Cariotka też była zaskoczona...  😜
galopada
Ślicznie !

A ja się pochwalę  😡
Dziś moja trzylatka występowała pierwszy raz na wystawie, najpierw migiem i bez fochów weszła do trailera, a potem była mega grzeczna w czasie prezentacji - choć w stajni i okolicach dużo rabanu robiły mocno zdenorwowane młodziaki zimnokrwiste.

Zajęła pierwsze miejsce w grupie klaczek szlachetnych, z notą 35,67/40 pkt wyprzedziła drugą klacz o 3,67 pkt. Na koniec grzeczniutko przyjechała do domku. Kocham moją babę 😜

A tu fotka ze stajni, w oczekiwaniu na swoją klasę:

galopada_   małoPolskie ;)
03 lipca 2010 21:04
armara poka, poka wiecej!  😅
Płyta


i odbieramy nagrody  😎

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2010 22:04
armara Twoja kobieta ma mega zadek .. dupka jest ..prze cudna  😅 świetne mięśnie 🙂
Piękna jest gratulacje z wygranej 🙂 :kwiatek:
zabeczka17, śliczne to Twoje kobylsko, jakbyś chciała kiedyś sprzedać.. 😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2010 22:19
rewir.. never  ever 🙂 to moje oczko w główce 😀  😍 😍
Co ty, bez tego konia serce by mi pękło a co dopiero tutaj mówić o sprzedaży 🙂 ja bym se chyba oczy wypłakała za tym kobyliskiem 🙂 😍
Ale dziękuję  :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
03 lipca 2010 22:34
Zapytam tutaj, bo w przygotowaniach do wystawy mi nikt nie odpisał, czy jak któraś z Was prezentowała swojego Młodziaka na wystawie, to można mieć w ręce bacik podczas prezentacji?
Ja prezentowałam niejednego i oczywiście bacik można mieć 🙂 To w zasadzie standardowe "wyposażenie" 🙂 No chyba, że są jakieś rasowe wyjątki, ale u młp i hc nie ma 😉
armara GRATULUJE!!!  😅 proste, ze Ksiezniczka wygrala, nie moglo byc inaczej  😀 pewnie puchniesz z dumy na potege teraz  😀 Rewelacja! gratuluje jeszcze raz!  💃
armara gratulacje! prześliczna klacz.  😍

A ja za okrąglutki tydzień świętuję 4 urodziny Paryżewskiej!  😅 bo każda okazja jest dobra.  😎
Ja też wstawię tutaj swoją radość z  hodowania koni! Ogierka po ELF od mojej ukochanej Demeter , konio jest super sadzi niesamowicie i mam ogromną przyjemność patrzeć jak robi postępy w treningu. Smutne jest tylko to że jak każdy  koń u hodowcy jest do sprzedania, ale pocieszam się tym że może trafi do jakiś profesjonalistów albo do ludzi którzy będą go chcieli wypromować i nie skończy jak 75% koni wyhodowanych w Polsce jako rekreant.
armara śliczna klacz  💘 I te jabłuszka  😜 Takiego konia pokazać na wystawie to zaszczyt.
armara, duże gratulacje 😀
montana   małopolskie
04 lipca 2010 11:29
Gratulacje ! wygrali jak z płatka 😉 Miło było popatrzeć, prezentowali sie pięknie

Moja dwulatka też zaliczyła swój pierwszy wyjazd i pierwszy występ

Nasze małopolki
fot. armara

armara tak jeszcze jedno: jaka ona ma szyje...  😜 przyznaj sie, niemzoliwe, zeby trzylatka , ktora dopiero od chwili chodzi pod siodlem tak sobie szyjsko wycwiczyla ;> jak Wam zazdroszcze takiej kraglej budowy i tej szyjki przyjemnej... po tym jak kon mi schudl po powodzi to teraz nic cholery nie moge jej odbudowac no i mam takiego zylastego szkieletora...  🙄 no jak pech to pech, wiecznie sie nas cos przyczepoi, wiec w sumie nie dziwota, ze mloda wyglada jak wyglada.. ehh.

edit: pisalam z monatna w tym samym czasie. jak zobaczylam na zdjeciu jej dwulatke to juz w ogole  😵 niebo a ziemia w prownaniu z moja dwulatka 🙁 ja tez chce takiego "paczka w masle" 🙁
Dziękuję wszystkim za miłe słowa  :kwiatek:
Strasznie się wczoraj stresowałam, ale jak widać opłaciło się 🙂

montana
Twoja Dziewczyna była bardzo dzielna 🙂

Katja
Wiesz ja ją tak od małego dwa razy dziennie na wypinaczach lonżuję to i szyję ma  😁
A tak zupełnie serio, szyja to zasługa tatusia-Emetyta, matka ma nisko osadzoną i prostą jak decha 😉 A Młoda od małego taką miała  właśnie, a że ma tendencje do bycia kulkowatą to tak ma 😉 Od małego rosła bardzo równo, jak nie dzieciak zupełnie.
A Twoja napewno nadgoni, spokój i jedzonko a za pół roku będziesz miała "nowego" konia  😅



Jeszcze uszy helikopterki i uciekam  😡

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się