Młode Konie

Katharina   "Be patient and trust in the process"
25 lipca 2010 16:25
zabeczka17   koń darolgi to chyba Korab nie Karson  😉  Gratuluje postępów w pracy z Iskrą !

Też mam jakieś jedno aktualne młodej  😉
Averis   Czarny charakter
25 lipca 2010 16:32
No pewnie, że nie Karson 😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 lipca 2010 18:41
Nie no oczywiście że Korab ;] mi się zawsze coś pochrzani 🙂 😜
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
26 lipca 2010 23:09
Cierp1enie, wcześniej nie przeczytałam Twojego pytania - co do kowala, nie powtórzę dokładnie, co mówił, bo byłam za bardzo przejęta 😉 Ewentualne szczegóły możemy omówić podczas spotkania w stajni 😉

Dzisiaj skorzystałyśmy z tego, że był wezwany wet do stajni i usunął Darmie wilczaka, skubaniec miał taki korzeń, że nawet wet był pod wrażeniem  😵
galopada_   małoPolskie ;)
27 lipca 2010 16:55
moj kon schodzi z glowa w dol  😅 😅 nareszcie  💃 💃 💃 💃 💃 💃 💃 jakis przelom nastapil, przestal brykac ( tfu tfu!) i w ogole jest super! niestety z powodu zalanej ujezdzalni robimy przerwe, bo jest wielki i boje sie ze mi sie gdzies rozjedzie na tych swoich szczudlach mimo ze rownowage ma super...  👿
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 lipca 2010 20:10
A my się bawimy w zabawy i gierki w zaufanie 🙂
Kobył stoi nie jest przywiązany i zapoznaje się z wirującym batem nad jej głową ;] głowy jeszcze w pełni nie spuściła ale jestem dobrej myśli przy kolejnej sesji wrażeń ;]
ta pomarańczowa smuga to od bata ;]
Najważniejsze że mi nie zwiała i stała do samego końca
darolga   L'amore è cieco
27 lipca 2010 21:22
zabeczka17 - hihi, Korab, Korab ;D dziękujemy! Śliczna ta Twoja młoda, pięknieje z dnia na dzień 🙂
galopada

Gratuluję przełomu  😅

U nas ujeżdżalnia połynęła, trzeci dzień porządnie leje. W poniedziałek Młoda była drugi raz w terenie, tym razem prowadziła i była dzielna niesamowicie - zmieniła tylko pas przy wielkim kamieniu 🙂
agull   Dążąc do celu
28 lipca 2010 14:45
A my z Rudą mamy dziś rocznicę  😅 Właśnie stuknęło nam 5 miesięcy razem (Jezu nie wiem kiedy to zleciało  😲)  💃
I powiem Wam, że kocham tą moją dzidzię ogromnie mocno  😍

Zdjęcie: armara
BTW, Armara co za szczęście, że spotkałam Cię w tamtym momencie mojego życia  :kwiatek:
agull, a twoja ruda stoi sama? Jakoś nie kojarzę zdjęć z jakimś końskim towarzystwem. Gratuluję 🙂
agull   Dążąc do celu
28 lipca 2010 14:59
Tak, Ruda stoi sama. Czasem przyjeżdżają nas odwiedzać dwie kobyłki ale Ruda raczej ich nie toleruje  😁
Dziękujemy  :kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
28 lipca 2010 19:51
darolga- więcej, więcej Koraba  💘 mój ulubieniec re-voltowy  😍
zabeczka17- śliczna dziewczyna 😉 napatrzyć się na nią nie mogę  😍
agull- gratulacje 🙂

Mój dzieciak z dzisiejszego spacerku na łąki

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 lipca 2010 20:36
karolciaequilano dziękujemy  :kwiatek: twoje szczęście też niczego sobie 🙂 piekne


A ja dodam kilka zdjęć z dzisiejszych wariactw.
Od kiedy wyprowadzam jej kopyta no mega jej się chód poprawił. Jest taka lekka, elegancka w kłusie, galop to czysta poezja.. a i na szaleństwa sobie pozwala- brykanie itp. 🙂 czad 🙂  w końcu koń nie chodzi jak balerinka na szpilkach
ps. nie zwracamy uwagę na czerwoną underwear 🙂 wiem powinnam se kupić pasek :P
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 lipca 2010 21:22
zabeczka17 ależ ona się piękna zrobiła  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 lipca 2010 21:23
Euforia_80 dziękujemy :kwiatek: ;] twoje  siodełko też na nią idealnie pasuje 😀 😅
zabeczka17, zdjęcie w kłusie - IMPONUJĄCE, naprawdę niezła kobyła Ci się trafiła 😉
A Wy tam nie macie pastwiska? Bo mam wrażenie, że ten padoczek piaszczysty, który jest zawsze na Twoich fotach jest taki nudny i malutki.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 lipca 2010 21:49
zabeczka17, przeszłaś dłuuuugą drogę z kobyłą, pamiętając Twoje początki na forum, człowiek na prawdę się cieszy i ma wiarę w to, że to tylko forum, ale aż forum, że przez neta też da się pomóc i człowiek nie produkuje się na marne.
Gratulację za mega przemianę!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 lipca 2010 21:53
rewir typowe pastwisko ,,dojrzewa" i na dniach zostaną kobyły wpuszczone ;]
a  ten nie jest malutki , tylko takowe robi wrażenie ;] Jest przy stajni i bardzo wygodnie się na nim szkoli konia ;] tutaj młoda na wirtualnej lonży.. - od kiedy pracuję z nią metodami naturalnymi kobyła pięknie reaguje na enegię i sama łazi dookoła mnie tak jak jej wygodnie. Coś czuję że długo jeszcze lonży nie ujrzy ;]

A poza tym dziękujemy za opinię 🙂 mam cichą nadzieję że jak kiedyś tam będzie pracowała w siodle to także uzyskamy tą lekkość i elegancje.

Strzytga jeny  😲 🙂 dziękuje ... 😡 😡 😡 😅 wzruszyłam się bo ciężko pracuję dla tego konia aby wyglądał jak teraz i miał zrównoważoną psychikę ;]
Na koniec dodam jedno - to  re-volta mnie stworzyła 🙂 :kwiatek: :kwiatek:
A mój gniady prawdopodobnie opuści mnie w sobotę 🙁.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 lipca 2010 06:54
zabeczka17 jest wielu takich , których revolta stworzyła  😉
galopada_   małoPolskie ;)
30 lipca 2010 07:50
break o to w tym wszystkim chodzi  😉 w sobote przyjezdzaja kolejni kupcy i mysle ze siwy ktorego jezdze a bardzo lubi niedlugo zmieni wlasciciela. I z jednej strony szkoda, bo fajny kon ale hodowla to hodowla. Ciesze sie ze moze isc w swiat i zdobywac jakies tam nowe doswiadczenia szczegolnie ze zapowiada sie super konia  🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2010 08:44
zabeczka17- Fajnie twoja młoda wygląda i super, że pracujecie dużo z ziemi, ja też za dwa tygodnie zaczynam z moją młodą pracę z ziemi.
galopada_ - kiedy będą jakieś nowe zdjęcia Twojej pociechy, bo już się za nim stęskniłam?
karolciaequilano - a wy teraz gdzie stoicie? Chętnie bym Was odwiedziła bo jestem kilka dni w BP, a widzę, że młodziak wydoroślał już.
zabeczka17, Ślicznie wygląda klaczka, taka delikatna panienka. Czekaj, czekaj, jeszcze dobije do 165 😉

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 lipca 2010 09:13
slojma dziękujemy  :kwiatek:w sumie dla mnie praca z koniem to 80% z ziemi a 20 % z siodła ;] póki co bawimy się w to pierwsze , zobaczymy jak zaowocuje  to w następnym etapie  który być może odbędzie się dopiero w pełni na wiosnę 🙂🙂  zobaczymy co wet orzeknie na jesień.

W każdym razie dużo już młoda rozumie jednak uważam że nie jest jeszcze gotowa aby przyjmować jeźdźca. Jeszcze trochę pracy przed nami.
Czujecie że dopiero pozbyła się mleczaków na przodzie? jest szczerbata 😵  dwa ząbeczki poszły ale za to  wyrzynają sie nowe 🙂 czad ;]  😁
wygląda jak dziecko z przedszkola ;]
  👀 😂


Sankaritarina dziękować  :kwiatek:  no robi z niej się  taka damulka ;] taka prawdziwa również z fochami ;] - na szczęście szybko i sprawnie sobie z nimi radzimy i są bardo rzadkie ;] póki co jest 156 , naprawde mam ogromną nadzieję na te 4 cm ..... 👀
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2010 09:49
zabeczka17- no to widzę, że rozumiemy się doskonale bo dla mnie praca z koniem to również 80% z ziemi i 20% z siodła. Plusem u mnie jest to, że swoją młodą znam od urodzenia i już od pierwszych chwil przyzwyczajałam ją do różnych rzeczy. Obecnie jest to jedne z najbardziej ufnych i niepłoszących się koni jakie znam. Ale chcę jeszcze w tym roku założyć na nią pas od lonżowania bo jeszcze tego typu rzeczy na sobie nie miała. Ucaluj ode mnie swoją szczerbatą panienkę. Musi teraz cudownie wyglądać bez tych ząbków.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 lipca 2010 11:51
slojma dziękuję ty też ukochaj swoje szczęście ;]
Moja miała pas na sobie ale tylko w kwestii przyzwyczajania ją do popręgu.łaziła sobie po padoku w pasie i było jej miło sympatycznie i wygodnie 🙂Najważniejsze to nigdy się nie spieszyć i pozwolić koniowi poznać  cały osprzęt .
Moja babę mam od jej 11 miesiąca życia a za 33 dni skończy 3 lata 🙂 czyli kawał czasu za nami 🙂
dodam że ma charakter klaczy przewodniczki  😉 ale spokojnie radzę sobie z tym
zabeczka17, Ładna jest, na serio, ładnie ruszająca się. Taka faktycznie płci damskiej. Przeglądam ogłoszenia notorycznie, ostatnio zaczęłam trochę bardziej "poważnie" się rozglądać i szczerze powiedziawszy, głęboko zastanawiałabym się nad tego typu klaczką - delikatna, kobieca, łapiąca za oko.😉 No, może niekoniecznie gniadą, ja gniadych niet. A, mam nadzieję, że ten pas na padoku dopięty mocno nie był. 😉

Mam zdjęcia, to pospamuję jeszcze tutaj🙂
Mój wspaniały z wczoraj. :


Full-natura kantarowa 😉


Galopujem:
galopada_ wiem wiem i również się cieszę, że pójdzie w świat. Oby do ludzi, którzy umożliwią mu rozwój i zapewnią godne warunki 🙂. Jutro poznam tych ludzi, dziewczyna podobno bardzo dobrze jeżdżąca, szukająca konia do skoków. Jutro ma wsiadać jeszcze raz i podjąć ostateczną decyzję. Generalnie są bardzo na tak, koń się szalenie podoba, z tego co mówił mi właściciel. Mimo to jednak smutek jest, kiedy zna się konia od pierwszych godzin życia i widzi codziennie, jak koń się rozwija. No ale jest w tym bardzo pozytywna strona, bo z dumą patrzę, jak to 'moje' dziecko wyrosło i przyzwyczajam się właśnie do tego o czym mówisz - do hodowli 😉. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła z dumą powiedzieć, że to 'mój' koń właśnie pokazuje się na parkurach  😉.
zabeczka17

Pełen  👍
Kobyłka zmieniłą się nie do poznania, super  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 lipca 2010 16:57
Sankaritarina heheh pas nie był dopięty mocno, nigdy nie dopinam mocno na spacerki w  takim sprzęcie. Dzięki za pochlebna opinię  :kwiatek:
armara dziękować ;] :kwiatek:

Kurcze czasami to aż mi głupio tak mi konia wychwalacie 🙂 Nie spodziewałabym się kiedyś że na re-volcie spodoba się moje baby 🙂ale kiedyś a dzisiaj to ogromna droga przebyta na forum ;] warto było 🙂 dziękować :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się