Młode Konie

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
12 grudnia 2010 18:51
4-latka mojej przyjaciółki, Kofeina (Darwin-Kosa po Santos):


I na filmikach przedsprzedażowych:

slojma   I was born with a silver spoon!
12 grudnia 2010 19:20
Moje młode zimową porą
Ponia   Szefowa forever.
13 grudnia 2010 22:48






milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 grudnia 2010 08:05
Ponia-Ty jak zwykle wyskakujesz z jakims ciachem 😜
A co z takim Twoim duuuzym kasztanem?tym z jasna grzywa i ogonem, chyba byl Twojej hodowli?masz go jeszcze? 🙂
Ponia - świetna  😍 jaki ma zadek zgrabny 🙂

a mojemu narcyzkowi brzuch rośnie niemiłosiernie zimą 🙂 tu jeszcze sprzed jakiś 2 miesięcy
tak w ogóle w bazie koni go znalazłam z jego zdjęciem i się zdziwiłam skąd się tam wzięło :P ale przynajmniej wiem, że ojciec miał 168 cm a matka to był mały koń.. młody w chwili obecnej ma 155 więc zobaczymy co z niego wyrośnie za 2 lata 🙂 maść ma po ojcu więc wzrost może też odziedziczy 😀

Ponia   Szefowa forever.
14 grudnia 2010 12:10
milusia, dziękuje :kwiatek: przekażę księżniczce (: kasztana mam, dalej jest na sprzedaż bo troche mi sie ich za duzo zrobilo i nie mam czasu tyle pracowac ile bym chciala 🙂
grast, :kwiatek:
Ponia koń piękny , ale kolory jesieni cudne. Tym bardziej , ze za oknem tylko biało.
AleksandraAlicja ja uwielbiam konie z takimi oczami jak ma Kofeina  😍
Teraz i ja od wczoraj mogę dołączyć do wątku młode konie ze swoją nową furą!  😉
galopada_   małoPolskie ;)
15 grudnia 2010 20:29
a co to za wejscie bez zadnych zdjec i wiecej inf?  🤬 🤬
Więcej inf, to nie wystarczy?  😁
Jest to to siwy kobył, po Castilio / Cassini I, z matki po Vulcano  😉
Zapowiada się bardzo fajnie. Co będzie dalej zobaczymy 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 grudnia 2010 08:31
AleksandraAlicja ja uwielbiam konie z takimi oczami jak ma Kofeina  😍


No właśnie koleżanka, która szukała konia super-zdrowego, do amatorskiego sportu, no po prostu "sprzętu"  😉 do jazdy, po prostu w Kofeinowych oczach się zakochała na zabój  😍
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 grudnia 2010 15:03
I jak tam? Jak idzie Wam praca z Waszymi młodziakami zimą? 🙂 Zwłaszcza jak sobie bezhalowcy radzą? 😉
My z Dragonem uskuteczniamy lenistwo przeplatane samotnymi i grupowymi terenami i sporadycznymi lonżami na wypięciu o ile podłoże pozwoli. Ale od wiosny bierzemy się znowu do roboty 😀
A wczoraj Dzieciaka mierzyłam i ma ok. 165cm. Szaleństwo to nie jest, ale liczę że chociaż do 168cm kiedyś dojdzie... Trakeny późno dojrzewające, więc nadzieja jest 😉


Ponia chwyta kobylisko za oko 🙂 Na jakies MPMK się szykujecie?
My halowcy, ale bardzo niepewnie czuje się galopując po hali o szerokości ok 18m.
Po zamarznięciu poideł Parisa odkryła świetną zabawę. Rozlewanie wody z wiadra na ludzi zbliżających sie do niej. Jest super, szczególnie jak ta woda odrazu zamarza na moim rękawie:P
Bezhalowcy sobie nie radzą 😁
Nie no - placyk jest, aż się prosi, żeby w końcu wsiadać albo przynajmniej lonżować, ale.... zawsze się znajdzie jakieś ale.😉
A na poważnie, to czasu brakuje 🙁 Siedze nad pracami od rana, przy kompie.
Teraz to brakuje i ogłowia, ale to tam, szczegóły, od biedy to ogłowie można zawsze pożyczyć [co chyba w końcu zrobię, bo święta się szykują = wolne = więcej czasu 😅 ] Młody w sumie nie narzeka, biega, bryka, tyje 😍 i jest czyszczony, miziany i drapany.
rtk a to psotnica, urządza sobie zimowego śmigusa 😀
Rozumiem Twoją niepewność- ja się podobnie czułam w hali o podobnym wymiarze, jeśli nie mniejszej. Choć tam czasem i w kłusie było bardzo dziwnie.

Ponia, No, no, no, niezła panienka🙂 Właśnie, jakie plany z nią związane? 🙂

grast, Czekaj, ile lat ma to Twoje? 🙂

AleksandraAlicja, Raaacja... w takich oczach to się można zakochać!
Ponia   Szefowa forever.
18 grudnia 2010 15:42
Ponia chwyta kobylisko za oko 🙂 Na jakies MPMK się szykujecie?

:kwiatek: dziękujemy.
Ona jest z kwietnia więc od 2011 będzie 5 latką. Na skokowe zdecydowanie za wcześnie, jeszcze nią nie skacze, zanim do mnie trafiła była świeżo zajeżdzona, może ujeżdzeniowe ale przedewszytskim musi sie uspokoic, ustabilizować😉
Jest z tych rozglądających się, bardzo uważnych ale przy tym niezwykle chętna do pracy i pojętna 😉
Nigdzie mi się nie śpieszy, jeśli kara będzie jeszcze u mnie to chce spróbować ją zagrać do skokowych MPMK 5 latków 😉


rtk, heh skąd  ja to znam, dlatego Donną na hali głownie pracuje, w stępie i kłusie po drągach etc , galopuje mało😉 Choć twoja pewnie bardziej zaawansowana 😉
Moja jest na etapie treningowym, jak 4 latek, z lekko posuniętym do przodu kłusem i stępem, teraz po 2 miesięcznej przerwie zaczynamy na nowo galopować stąd czuję się bardzo niepewnie. Ciekawe za jaki czas będzie mi się dobrze galopować. miesiąc? rok? 😉
Moja folblucia 3-latka 🙂

galopada_   małoPolskie ;)
18 grudnia 2010 17:41
rtk zdjęcia poprosimy!  :kwiatek:

a my dostalismy dzisiaj taaaaaki piekny komplet w prezencie  😜 derka plus owijki  😍 jutro sesja!

edit. niestety wlasnie wyjelam derke z opakowania i pasuje na Szaraka a na Młodym wygląda jak kusa spodniczka  😜 chyba ze zrobie z niej półderke  😂 albo lepiej ćwierćderke na sam zad 😂 😂
jak juz mowa o prezentach to ja tez sie musze pochwalic  🤣
Wczoraj dostatal od cioci Ewabe mikolajowo-gwiazdkowo-urodzinowy turbo prezent 😀
skladal sie on z takiej mini komodki wlasnorecznie robionej przez Gagulec (jestem absolutnie zakochana w tym malym cudenku) 😀 ciasteczkach, ktore Ewabe robila wlasnorecznie, sa tak pieknie udekorowane , ze az zal jesc :P
i cotton Chilli Eskadrona bo chorowalam na ten kolor 😀😀😀 Ewabe  😍

rzecz jasna przymierzylam odrazu czapraczek na mloda i wyglada oblednie  💘
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg813739#msg813739 date=1292694062]
rtk zdjęcia poprosimy!  :kwiatek:
[/quote]
Zdjęcia przedstawiające, jak rozpłaszczam się na ścianie hali? Nie ma mowy  😎
Cierpię na brak fotografa, z powodu mrozów narzeczony nie chce ze mną pojechać, więc nie ma komu zrobić zdjęć...
Sankaritarina - 3 lata ma, a czemu pytasz? 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
20 grudnia 2010 14:15
a moj traci jajka w czwartek  🙄
olcik wstawiaj mi tu szybko zdjęcia niedobra babo  🤬
galopada_   małoPolskie ;)
20 grudnia 2010 15:07
margaritka na pewno bedzie mu ,,wygodniej"  😉


poznajecie?  😂






i oczko

Ale mu bebech wystaje zza derki  😂
Nasz Siwy - Elamo po Lando hol od Effi hol

galopada_   małoPolskie ;)
20 grudnia 2010 19:38
Frania to mięśnie  😎 a tak serio to pisalam juz w ZNK ze to najwiekszy rozmiar i niestety moj wielkoń jest troche za duzy na to 165  😂 😵
moja folglucica po kolejnym skoku wzrostowym (juz 170 cm 😵 ) i małej przerwie w treningach przypomina budową niezajeżdżonego młodziaka - brzuch jak szafa, tyłek jak szafa a szyja zagineła w akcji... a juz była taka ładna kuleczka proporcjonalna  😤
ja dzisiaj przymierzalam dralona 165 cm xxl na moja 2,5 letnia klaczke i... byl dobry <padlam> zastanawiam sie co to bedzie jak ona przestanie rosnac, jakie rozmiary osiagnie...
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
20 grudnia 2010 20:21
Boże uchowaj przed takim długaśnym koniskiem! Przy moich parametrach w życiu bym czegoś tak długiego na czworobokach nie upchała.

Ale zawitałam w tym wątku, ponieważ mój kasztan, z powrotem już w całkiem poważnej pracy, niedługo kończy 10 lat i jestem bliska ostatecznej decyzji o zakupie kolejnego konia. Zwierzak jest już w zasadzie wybrany, ramowy dwulatek, tylko brakuje mi jeszcze ostatecznego przekonania, że chcę robić kolejnego konia od kompletnego szczypiorka...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się