Młode Konie

Katja
Oj ja osttanio do Księzniczki wpadam jak po ogień  😵
Mam coś z okresu świątecznego tylko.

Lov
Jaki fajny ten Twój rudzielec, kiedy pierwsze starty  👀 Macie w planach mpmk ?

i coś z podskoków, tak się dziecko stara (a jak złości jak drąga dotknie  :hihi🙂

armara ależ zapasik  👍
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
09 stycznia 2012 09:07
zapomniałam się dopisać do tego wątku z nowym młodym którego mam do jazdy aktualnie 🙂 w sumie pisałam o nim na bieżąco w KR ale chyba nie wszyscy czytają 🙂

niespełna czterolatek, ogierek po og. Desperados

mam film, ale nie wiem czy pasuje tu, bo jest stricte sprzedażowy więc nie chcę dostać ostrzeżenia 🙁

efka dawaj  😉 ,,moje" też sprzedażowe tu wstawiam i nikt nie krzyczy
My z Bondziem mieliśmy pranie mózgu na weekendowych warsztatach PNH z p. Kasią Jasińską. Ale dziki ogr się wczuwał!! 7gier ogarnięte...ciekawe czy z siodła będzie robil takie combo ustępowania i zwroty  😀

zdjęcia wycięte z filmików więc jakość powala

09 stycznia 2012 10:39
galopada_, dobra będzie na Ciebie 😀 no to dziecko - czwarty raz na hali, pod siodłem od 3 tygodni 🙂

Aroid
Dziękuję  :kwiatek:

efka
Od jakiej on jest matki dokładnie  👀
Fajny taki w długich liniach, szlachetny ma gdzie się chłopak rozrastać  💃 I taki w ruchu leciutki, przyjemny obrazek  😜
09 stycznia 2012 10:43
armara, Matka oldenburska  (Pik Pavarotti – Wandarin po Western Star)
armara, pieknie się stara  😍
efka, kary diabełek  😍
efka - już się nim zachwycałam w innym wątku, ale tu też muszę - wspaniały  😜

Lov - wreszcie jakieś aktualności, z Rudzielca rzeczywiście kawał koniska się zrobił
armara ja nie wiedzialam,ze ona sie od ziemi odrywa  👀 nie dosc, ze sliczna, super charakter to w dodatku skacze  😀  musze moja kelveze w koncu w korytarz puscic... strach sie bac  😁 ona jest taaaka superowa od jakiegos czasu  😜 moja pluszowa brzydulka  😍
Co myślicie o lonżowaniu , jeździe na wypinaczach na młodych koniach .? Nie mówię , że na okrągło. Raz na ruski rok. ; p
Ostatnio mnie kilka osób zjechało , że lonżowałam swojego ... Nie miałam ich mocno ściągniętych , praktycznie wisiały.
Nie miałam ich mocno ściągniętych , praktycznie wisiały.

No to po jakiego grzyba zakładać jakikolwiek wiszący patent na konia - niezależnie od jego wieku?
Na wypinaczach można bardzo fajnie pracować, pod warunkiem, że się wie, co się robi. Tym niemniej patent trzeba dobrać do konia, a nie do opinii o patencie...
Wisiał... Chodzi mi o to , że nie była jakoś super nim ściągnięta...
Konik fajnie zszedł z główką , rozluźnił się i nie było potrzeby go mocno ściągać , a zaraz były super pretensje , że to niebezpieczne i nie wiadomo co jeszcze.  🤔 Jeśli już jest coś takiego to po coś to jest.
Katja, to ile Ty masz  teraz koni ?  👀
efka bardzo fajny chłopak!  😉
ahh to pokrecone jest. chwilowo 4(2dziewczynki i 2chlopakow), ale niedlugo beda 3,bo siwy opuszcza dojczlandie i jedzie z nowa pancia do holandii.
Katja
Odrywa się odrywa, ostatnio takie harce odczynia, że szok  😁
Pokaż Młodą, koneicznie  🤬

krysiex
Aleś go upasła  😁 Charakter ma dzieciak złoty, wcale w nim VV nie widać.

brzezinka
Dziękuję  :kwiatek: Co tam u Twojej długonogiej śliczności słychać  👀 ?
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
09 stycznia 2012 20:20
efka ale cudo z niego 😍
09 stycznia 2012 20:56
Dzięki wszystkim za miłe słowa, chłopinka się bardzo stara 🙂 ja żałowałam że dziś go nie nagrałam 🙂 z dnia na dzień jest coraz bardziej odważny i chętniejszy do ruchu naprzód .. dodatkowo w obsłudze to jest taki misiek, że czyści i prowadzi go mój facet który z końmi nigdy nie miał nic wspólnego  😁

Lov   all my life is changin' every day.
09 stycznia 2012 21:22
armara, :kwiatek: starty planujemy jakoś w lutym, teraz jeszcze go trzeba rozgimnastykować 😉 MPMK ogólnie nie, jedynie ten Sportowy Czempionat w Olszy 😉

efka, woooow, ślicznota! A jak Twój Chris?

Gosic, właśnie mi się wydaje ostatnio, że schudł 😁
09 stycznia 2012 21:26
Lov, Krzysio sobie rośnie w siłę i to dosłownie  😵 to zupełnie inny typ konia niż karuś, zbój trochę, za to o wiele bardziej do mnie przywiązany już.. skradł me serce 😉 mamy takie tam swoje sprawy i swoją osobistą nić porozumienia 😉  😁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
09 stycznia 2012 21:41
u nas dziewczyny młode na etapie dżymnastyki w szeregu 🙂

09 stycznia 2012 22:10
Condina, ależ fajna piłka 😀
armara, ja dalej z netem mam klopot  😵 ale ukradlam fote mlodej z galerii cioci ewabe  😎 (mam nadzieje,ze widac fote z brzydulka  👀 )
armara upasła?? zima jest, musiałam go zaopatrzyć w "odrobinę" sadełka poza tym to są same tłuste mięśnie 😀iabeł:
tluste miesnie! ale sie usmialam  😁
oo właśnie się dowiedziałam że koń Bonnard razem z koniem Arioso zostały wypuszczone z wybiegu przez konika polskiego który zerwał pastuch i cała trójka grzecznie poszła do swoich boksów na końcu stajni przechodząc obok 16klaczy.... 🤔
Katja
Ależ dziewucha wyrosła i jak na nicnierobienie to wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie, tłustych mięśni nie ma nawet  😉

Jak tu się tak skokowo zrobiło to i klopsika dorzucę  😁

Condina
Ja się nie mogę doczekać aż pokażesz lalkę Quidam de Revel x Landgraf I  😜
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 stycznia 2012 08:34

Condina

Lalka juz sie zmienila i juz nie jest lalka :-) Wdala sie w Mamusie i w dziadka Landgraf troche, a po tatusiu strasznie asertywna jest  🤣 🤣
[quote author=armara link=topic=1199.msg1253746#msg1253746 date=1326151186]

Condina

Lalka juz sie zmienila i juz nie jest lalka :-) Wdala sie w Mamusie i w dziadka Landgraf troche, a po tatusiu strasznie asertywna jest  🤣 🤣
[/quote]

Nie tłumacz się tylko wrzucaj  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się