Młode Konie

wcześniej nie był w gliwicach 😉 ale fakt komfort stajni blisko z dobrym dojazdem to duży + 🙂 teraz moge w końcu sie wziasc do roboty z Młodym jakby nie było 4 latka na karku prawie ^^
galopada_   małoPolskie ;)
21 marca 2012 17:05
Jarek z dzisiaj:





a w przyszłym tygoniu chłopcy tracą jajca  🏇
galopada_ - jakie ciacho! 😀
brzoskwinka - konisko w moim typie 🙂 Piękny!
Thymos - jaką ona ma cudowną główkę 🙂 Pozazdrościć tylko...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 marca 2012 19:59
galopada_  😍 ale cudeńko 🙂😀
brzoskwinia ale my pierwsze wsiadanie miałyśmy w maju?/czerwcu?  😁 teraz wracamy po zimowym łodpocynku 😀
Nie ważne :P ile mnie tu nie było, co ? :P to i tak dla mnie nowość 😉 pamiętam ile przegadałyśmy o naszych maluchach 😉 a jak z nóżkami? żadnych problemów zakładam 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2012 12:40
i drugi gagatek do zajeżdżania  😉

galopada
DBD zmienił się bardzo na korzyść, czy mi się wydaje ? Jarek jest przeuroczy  😜
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2012 13:44
armara który? bo wg mnie to oba się bardzo na + zmieniły ( ale Jarowit mniej bo juz od jakiegos czasu był laleczką - teraz się zrobił bardzo ogierzasty).  😉

edit. aaa Day :p no tak  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 marca 2012 13:44
brzoskwinia wszystkie nasze problemy z nogami zniknęły w momencie jak zaczęłam werkować naturalnie konia.  😎
Nagle okazało sie że młoda ma normalną postawę( nie jak słon na piłce), przeskoki kostne czy jak to tam zwał... przestały istnieć a  skrzypiące stawy sa tylko złym wspomnieniem.
Chyba  udało mi się zainterwenionwac  w odpowienim czasie bo lala ma bardzo lekki i luźny ruch. Co jest bardzo  miłe dla oka  😍

Jarek zdecydowanie lala, ja tam cały czas uważam, że fajny ogier by z niego był 😉 No cóż na innego "padło"  😁 Skakał już coś ?
Tak czy siak bardzo mu kibicuje, bo to mój typ, oczywiście poza Karym.
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2012 13:50
no niestety. ma jeszcze tydzień zeby sie nacieszyć jajkami  😁 Skakał pozną jesienią - fajny, odwazny. Ostatnio mu sie  szyja strasznie rozrosła i jako ze jest niewysoki to sprawia wrazenie takiego byczka  😉
Muszę się pożalić.
Wczoraj miałam trening i Szczerbaty chodził tak--> 😍 Robiliśmy kontrgalopy, kłusy wyciągnięte i nauczyliśmy się półpiuretów w stępie. Dzisiaj miała na Szczerbatego wsiąść trenerka i odebrałam od niej telefon, że koń jest niereguralny na lewy przód 🙇 Ledwo zaleczyliśmy tego ch****nego nakostniaka i wróciliśmy do formy to z drugą nogą jest coś nie tak 😫 Jutro będziemy go znowu sprawdzać i oby już było dobrze...
galopada_   małoPolskie ;)
22 marca 2012 15:36
to jeszcze dziewczyny:

Dessa krówka



i Justine

Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 marca 2012 19:27
Jarowit fajny  🙂

A ja dzisiaj czuję się tak:  💃 , bo byłam u Młodego, jeździłam na nim, a nawet załapałam się na przemiłą folbutkę  🙂.
Muja w przeciągu 1,5 miesiąca zmienił się ogromnie, nabrał szyjska, mięśni, urósł i zrobił się trochę ogr  🙂. Oprócz tego zrzucił prawie całkiem futro i prezentuje się całkiem całkiem  🙂.
A na treningu jest moc! Stara się ogromnie, leci do przodu aż miło!  💃 I gdzie się odział mój mały źrebaczek?



wojenka
Jakieś czary tam chyba nad nim odprawiają. Wrzuć koniecznie zdjęcie M. z brzuchem, z lata  😁 Chłopak wygląda fantstycznie, jest po prostu śliczny - robota mu służy i to jak  😍
kujka   new better life mode: on
22 marca 2012 19:35
Wojenka, trudno uwierzyc... a pamietam jak byl taka malutka dzidzia! wyglada naprawde pieknie.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 marca 2012 19:56
Papu dostaje, robotę dostaje i tak się przeobraża  😀

armara
, especially for U  😉

ten sam Muja w październiku ub.roku


😁
Wojenka, wow, Muja wygląda naprawdę pięknie! Nie lubię arabów, ale ten jest po prostu przepiękny!! Więcej!!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 marca 2012 20:52
Spasiba  :kwiatek:
Mam tylko dwa takie podobne...:



a tu wyszedł w ogóle jak folblut  😁 ( ach te mięśnie szyjska...)


Muszę wyciągnąć kogoś, żeby porobił zdjęcia na robocie...Ale trudno się zgrać w czasie  🙄

Aha, i zmierzyliśmy go, bo wydawało mi się ,że urósł i miałam dobre oko  😎. W październiku miał 148, teraz ma 151 i myślę, że jeszcze ze dwa cm urośnie spokojnie.
W stajni pokazał już charakterek  🤣
Oj udał ci się, udał... Naprawdę łapie za oko 🙂
jedna z moich podopiecznych:



Fenicja po Pegasus HB, ur. 2009
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 marca 2012 07:36
Wojenka cóż za młodziak ! 😀 Jej .. jak się zacznie sezon, proszę i info, to przyjadę go zobaczyć i kibicować  😅
Wojenka po prostu cud, miód i orzeszki 😍
subaru2009, jak tam Twoje dziecię?
faraa piękna główka🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 marca 2012 15:47
Moje dzisiejsze 🙂 rozleniwione 🙂
To pierwsze nie wiem czmeu kojarzy mi sie z jelonkiem Bambi :P pff.. hehehe  ten wzrok
Katharina   "Be patient and trust in the process"
23 marca 2012 17:25
Wojenka Młody jest przepiękny !  😜  😜

Nasz Młodzieniec z padokowych szaleństw:


Tutaj popisowe kłusy  😜 :
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 marca 2012 20:09
Dziękujemy, dziękujemy  🙂.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 marca 2012 20:33
zabeczka17 no coś w tym jest, że jak Bambi 😀 ogólnie miny nieziemskie 😀

Thymos kucyk się byczy, jutro idzie do roboty. Na razie siedzę cały czas w robocie na zmianę ze szkołą, więc nie mam się kiedy za niego wziąć. Ale w końcu muszę jakoś znaleźć czas. Ogólnie wreszcie schudł  😁 i zaczyna wyglądać tak jak powinien  😁
Młodziak co prawda z telefonu ale fajnie widać jak nabiera formy🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 marca 2012 09:11
zabeczka17 no coś w tym jest, że jak Bambi 😀 ogólnie miny nieziemskie 😀


Ona minami to zagina wszechświat... tak jak duży ma dokładnie ten sam wyraz pyska -zawsze, tak młoda poprostu nadawałaby się świetnie na mima.
Ale powiem Wam bardzo mi to ułatwia pracę z nią... bo sygnały chociazby niezadowolenia sa baaaardzo czytelne  😁

Edit: Młoda z dzisiaj 🙂
hej, nareszcie przyszła wiosna  😍 młody dziś zaliczył pierwsze dokładne mycie gąbeczką, nie powiem, żeby był zachwycony 😉 po  bólu nogi nie ma śladu, Rudzielec wdraża się w robotę i chyba mu to nie przeszkadza 🙂
pare fotek padokowych:


drapanie ważna sprawa  😁


pozdrawiamy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się