KOTY

ani słowa o dzieciach i kotach, pisz tylko o ptakach 😉 tak z mojego doświadczenia  😁
Wzięłam rano antybiotyk. I to była dobra decyzja. Stan palca się poprawia. Kot jednak tych zębów nie ma sterylnych.
efeemeryda   no fate but what we make.
10 marca 2019 13:20
SzalonaBibi
Torba iniekcyjna jest super ! Do tego aplikator do tabletek z krusse (to już tylko u lekarza do nabycia) i żadne palce nie musza ucierpieć  😁

tunrida
Witaj w klubie! Ja pakowalam przez trzy tygodnie w Kitiego proszek z kapsułek, który uprzednio wysypywalam z kapsulek i wkładałam do czegoś pysznego... do czasu, aż jedna pusta kapsułka nie spadła mi na ziemie i już nie zdążyłam jej podnieść ! Wszamał w całości i chciał jeszcze  🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 marca 2019 14:33
tunrida Te pęsetki do piguł się podobno fajnie sprawdzają 🙂 I polecam tak, jak Dea małe przekupstwo zawsze po podaniu leków, też działa. Nasz nerkowy dostaje 5 piguł na dobę i czasem jak ma wizję, że nie chce przychodzić po piguły to przez parę dni po podaniu dostaje łyżkę saszetki. Sam potem stoi i prosi o tabletki 😉

Spadł na ziemię koc... nie uszło to uwadze kocurów 😀 Czarny Paproch i szary Kurz 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 marca 2019 07:24
Zembria, Kurz wygląda identycznie jak mój Diabełek! A się popłakałam...
Hej Dziewczyny 🙂 Mam pytanie odnośnie sprawdzonej hodowli kotów brytyjskich . możecie coś polecić? Jestesmy z Piły, więc tak do 200-250 km od nas. Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Po co pisma do spółdzielni/wspólnoty? U mnie dziś zamontowali siatkę. Fakt, trochę się obawiam że ktoś się czepnie... ale siatka bez ingerencji w elewację. Prawie 4 godziny panowie się bawili z montażem  🤔wirek: bardzo 'zgrany' zespół to był. Co chwilę foszki i uprzejme uwagi  😂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 marca 2019 10:34
Magda, wrzuciłam zdjęcie swojego balkonu - u mnie montaż bezinwazyjny odpada. Trzeba zamontować stelaż, na którym zostanie rozciągnięta siatka. Dodatkowo mam balkon zaraz na skraju, więc rzuca się w oczy.

edit: coś takiego musze mieć
Prawie zeszłam na zawał jak w nocy  przewróciły ten kosz na pranie  😵
A u nas na pokładzie + 5 panienek
Nie da się ich nie kochać.

Jakies rady jak uspokoić kota? Dostawał i dostaje kalm vet ale wyglada na to że nic to nie daje. Jest serenada non stop... w nocy podobnie...
Ale serenada bo co?
To kocur, kotka? Kastrowane? Kiedy się zaczęło?
Serenada ze stresu po przeprowadzce
efeemeryda   no fate but what we make.
16 marca 2019 17:30
Zylkene 225mg i obroża behawioralna
Odpukać popołudniu jest lepiej. Jakby w nocy i jutro znów wył to podjadę do weta. Dzięki.


Było lepiej i się skończyło  😕 dziś od 3 koncert  😵 zwariuję...
Gillian   four letter word
24 marca 2019 07:45
Słuchajcie, jest szansa, że kocurek przestanie szczać w domu po kastracji? Czy jak już zaczął to pozamiatane?
efeemeryda   no fate but what we make.
24 marca 2019 07:58
Jest szansa, ale trzeba kastrować SZYBKO
Gillian   four letter word
24 marca 2019 08:05
Kurde, przetrzymałam go. Sika od miesiąca? Może trochę dłużej. Najpierw raz w tygodniu, teraz już codziennie nad ranem :/
dea   primum non nocere
24 marca 2019 09:31
Mój chyba po dwóch tygodniach od pierwszych sików i przestał.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 marca 2019 09:35
Gillian, kot rodziców P. był wcześnie kastrowany i po kastracji zaczął sikać po kątach i mu nie przeszło. (był przebadany kilka razy czy to nie na tle zdrowotnym, ale nic nie wyszło)
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 marca 2019 09:39
Gillian, polecę Ci coś dobrego do czyszczenia. Mój świętej pamięci kot był cięzko chory i czasem nie trzymał kału. Miał ostre biegunki i nie nadążał ze wstawaniem. To samo było z moczem, obsikał mi całe łóżko, śmierdziało na cały dom. Z zooplusa Savic Refresh'R Household Cleaning Spray i ocet 😀
Kayra, a jak najlepiej to wszystko ogarniać? Pierw ocet czy ten preparat? Też mam znaczącego kastrata, ale Salem ma już 10 lat, znaczy od zawsze (kadrowany jako roczniak bo to był dziczek) i dawno porzuciłam nadzieję że kiedyś przestanie..
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 marca 2019 14:09
sanna, ja ocet używałam na łóżku, a później ten płyn żeby tak nie śmierdziało octem 😀 A na powierzchniach typu kafelki itp od razu płynem. Całkiem spoko pachnie, nawet nim kuwety czasem myje.
Kayra mi na łóżko (jeszcze) centralnie nie nalał, woli pionowe powierzchnie, jak leci, szafa, ściana, drapak, rower, cokolwiek,  myję wszystko regularnie ale używałam do tej pory intensywnie pachnących mydeł. Za to leje na  łóżeczka pozostałych kotów (a o swoje dba i trzyma czysto)  Jak je wyczyszczę tymi antysikowymi sprejami (mam kilka różnych firm) to już nie muszę ich prać? (po praniu tracą sprężystość i są takie nijakie)
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 marca 2019 16:03
sanna, ciężko mi powiedzieć. Koci mocz jest mega intensywny. Dla nas po wyszorowaniu może być nie do wyczucia, a kot dalej czuje.  Może to zabrzmieć śmiesznie, ale ostatnio naoglądałam się programu Cat's from hell i często gęsto posikiwanie to problem terytorialny u kotów i behawioralny.
Kayra, jak wyczyszczę /wypiorę to jest mega świeży /dla mojego nosa /zapach. Ale pewnego dnia Salem znów to sobie zaznaczy. Eh, i tak piorę na okrągło, szop pracz  to moje drugie imię 🙄.. To jest problem z głową Salema, on sika żeby zaznaczyc że to jego teren, plus na wiosnę nakręca się jak widzi jakieś inne koty z balkonu.. I pomyśleć że moje pierwsze koty skały zawsze do kuwety a historie o laniu poza nią słuchałam /czytałam z takimi  😲 oczami.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 marca 2019 17:35
sanna, Salem zapewne jest bardzo terytorialny. Kurcze był podobny odcinek o znaczącym kocie, ale nie mogę go znaleźć 🙁
Plus pamięta że kiedyś miał jajka bo jak widzi jakieś koty to drze japę do nich. A na wiosnę jojczy na balkonie chociaż żadnych kotów nie widać. Do tego to taki płochliwy tuptuś.. Nie ogarniam go... 
Polecam Mr Smell. U nas na szpitalu używamy i w przychodni. Świetnie likwiduje smród. I niedawno wyszedł też płyn do prania z tej serii😉 kocur niekastrowany(i to taki co kryje regularnie więc wali okrutnie) kolegi zasikal mi torbę z ubraniami i już byłam pewna ze wszystko w koszu wyląduje. Ale spróbowałam wyprać i udało się uratować i ubrania i torbę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się