KOTY

Używałam i teraz też mam Feliway Friends. Sprawdza się 🙂.
Muchozol2, o super ! Dzięki! Mam już to w koszyku na allegro 🙂 Mam nadziej, że dokocenie odbędzie się bez stresu.
Kayraa, do kontaktu u mnie nie działało, bo mam za dużo metrów. Jak masz mały pokoik do jest szansa wtedy.
Perlica, która fioletowa? Mi google pokazuje tylko białą.
Już wiem co podaruje w prezencie wiecznie wkurzonej kocicy chłopa 😎
Perlica, no właśnie mam mały pokój, i to w nim głownie siedzimy razem z kotami. Ale ta obroże sobie chyba tez wezmę w razie w. Już chcę być przygotowana na maxa na nowego kociaka.
falletta, dokładnie ta z linku DeJotka,
Kayraa, obraża działa na pewno, bo jak założę jednej kotce to inne jej liżą tą obrożę z obsesją i ona sama też aż ją sobie gryzie, tak im się podoba zapach.
Za płyn nie ręczę, bo u mnie nie działał.
DeJotka, Perlica, dzięki! 🙂
Czy ktoś ma doświadczenie w opiece nad zacewnikowanym kotem?
Poszukiwana karma dla kota
Mieliśmy applaws cat adult ale kot ma syndrrom urologiczny i szukam czegoś zakwaszającego
efeemeryda   no fate but what we make.
16 października 2021 15:04
Na syndrom urologiczny najważniejsza jest woda, wiec każda mokra karma będzie lepsza od najlepszej urologicznej suchej.
Polecam suplementy zakwaszające zamiast specjalistycznej karmy.
Na syndrom urologiczny najważniejsza jest woda, wiec każda mokra karma będzie lepsza od najlepszej urologicznej suchej. <br>
Polecam suplementy zakwaszające zamiast specjalistycznej karmy.

efeemeryda, wtedy mokra może być dalej zwykła? W google wyszukało mi tabsy znajde taki preparat w proszku/paście?
Mój stary kot zrobił się okropnie gruby (ja jestem ślepa na takie różnice więc przeoczyłam). Ma nadczynność tarczycy, 12 lat, zwyrodnienia w kolankach. Jak go odchudzić? Rusza się malutko, próbuję go mobilizować ale bardzo ciężko idzie. Ma miskę spowalniającą jedzenie, znalazłam kalkulator kalorii dla kotów i obliczyłam jego zapotrzebowanie na 240/dzień. Je suche tarczycowe i puszki zwykłe (feringa, cats finefood, teraz animondy trochę). Coś jeszcze mogę zrobić?
espérer, też mam obecnie SUK na tapecie, podaję Urinovet Dilution, dostałam w gabinecie wet - to jest w formie takich wyciskanych kapsułek, mój je bardzo chętnie.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 października 2021 22:28
espérer, najlepiej kup coś w gabinecie, lekarz, który prowadzi kota na pewno doradzi.
Najnowsze wytyczne mówią, że może być zwykła mokra karma, choć idealnie byłoby mokra weterynaryjna zakwaszająca 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się