Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Czy realne jest kupienie fraku meskiego pikeura za 600zł, czy to tylko sfera marzeń? 😉
figaro2046, jeśli Ci się nie spieszy, mogę do końca tygodnia podjechać do sklepu i pomacać.
Eee.... tak specjalnie to nie ., bo się chyba i tak z funduszami nie wyrobię ... Ale dziękuje  :kwiatek:. Podoba mi się bardzo 😀.
Ja wczoraj zaszalałam  😜

Kupiłam sobie czapsy VEREDUSa  😅

http://konie.sklep.pl/dla-jezdzca/czapsy-sztylpy/veredus-czapsy-duetto.html

i frak ANIMO (granatowy)  😍

Hej!
Widział ktoś z was jakąś podobną kamizelkę do 200zł? Czarną
Bo ostatnio mam straszną ochote na zakup takowej 😉

Druga sprawa to to że musze dowiedzieć się jak wypada rozmiarówka kingslanda?
Bo chciałam kupić sobie kurtkę tylko nie wiem czy XS będzie odpowiednia, bo planowałam pod ta kurtkę sporo ciuchów zakładać w ogólnym zarysie, tak na cebulke ze tak powiem i nie wiem czy sie zmieszczę 😉
Jestem osoba raczej szczupłą ale w normie wiec nie jestem pewna...


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielkość zdjęcia
Swego czasu addidas miał coś w tym stylu, rewelacyjną gatunkowo i kosztowała poniżej 200 zł.
Nuna Ja na taką kamizelkę poluje  🤣

Zakochałam się w jednej kurtce puchowej jackpot za 550zł  😵
Dramka, to zaszalałaś! Ale zakupy pierwsza klasa 🙂
Frak mi się marzył, nie wierze że rozmiar 34 na mnie pasuje  🤔 a czapsy przypadkiem  😁

Jeszcze mi się marzy taka kurteczka

Moon   #kulistyzajebisty
14 listopada 2012 16:49
Dramka, a znalazłaś takie wąskie sztylpy? ;-)

Ja moją kamizelkę horze uświniłam wczoraj... olejem samochodowym jak dolewałam  😤 Na szczęscie tylko trochę, mam nadzieję, że mamusina pralka dopierze.
właśnie mi sie przypomniało, że foto miałam cyknąć, przepraszam, obiecuję, że nadrobię, jak tylko w domu będzie ktoś posługujacy się aparatem  😡
Moon Na plamę z oleju płyn do naczyć 😉

Rozmiar XS  🤣 dlatego się uchowały bo nikt nie mógł się dopiąć  😂
Damka, gdzie kupiłaś rajtrok animo?
figaro2046, całkiem przypadkiem była dziś u mnie w stajni dziewczyna w tej kurtce, o którą pytałaś, granatowej. Materiał jest błyszczący, ale fajnie wygląda, ta dziewczyna mówiła, że kurtka jest bardzo ciepła. Nie jest jakoś bardzo gruba (nie wygląda się w niej jak ludzik Michelin😉), jest lekka i rozmiarówka jest zawyżona.
NUNA,
Ja ostatnio kupiłam KINGSLANDA taka bluzę. Typu polar gruby- baran. Pózniej dam fotkę.
Kupiłam XS a ja mam rozmiar około 40. (czasem 38)
Przymiezalam S i sie topilam.
Oni maja taka rozmiarowke zawyzoną. Dla mnie to szok, bo nigdy bym nie sięgnęła po XS,
No i ona jeszcze mega nie przylega.
Dodofon- ale tak jest, jak weźmiesz ciuchy Kingslanda te "unisex". Bo jak weźmiesz typowo damskie, to już rozmiarówka jest zupełnie inna i pewno musiałabyś brać L
Bo oni robią : damskie, męskie i jeszcze ten właśnie unisex.
anai - dzięki wielkie  :kwiatek: ! Kurtka podoba mi się już od dawna. Może faktycznie kupię ją sobie na wypłatę  😀.
Kingsland ma zawyżoną rozmiarówkę , i to dużo  😀.
Dramka -śliczny ten frak  😍
Damskie też mają zawyżone?  🤔 To ja wiem, że nic nie wiem w takim razie.
figaro2046, gdyby nie inne wydatki, kupiłabym sobie taką bordową 🙂 BTW dziewczę miało dziwną minę, kiedy rzuciłam się w jej kierunku z pytaniem, czy mogę sobie jej kurtkę pomacać 😉
A pamiętasz może  😁 jak z długością rękawów ? Bo ja mam długie przeszczepy  😁,  i ogólnie wysoka jestem .
figaro2046, nie zwróciłam na to uwagi, ale napisz śmiało do tego sklepu, to bardzo mili ludzie i chętnie Ci podadzą wymiary.
NUNA,
Ja ostatnio kupiłam KINGSLANDA taka bluzę. Typu polar gruby- baran. Pózniej dam fotkę.
Kupiłam XS a ja mam rozmiar około 40. (czasem 38)
Przymiezalam S i sie topilam.
Oni maja taka rozmiarowke zawyzoną. Dla mnie to szok, bo nigdy bym nie sięgnęła po XS,
No i ona jeszcze mega nie przylega.


Nie mają rozmiarówkę zawyżona tylko kupiłaś unisex

Damską rozmiarówkę mają normalną

Dziewczyny trochę się załamałam, przymierzyłam obydwa fraki i mam wrażenie że animo przez to że jest tak opięty i dopasowany mnie pogrubia  😵
Może kupiłaś sobie za mały rozmiar?
Bo ogólnie to w nich się dobrze wygląda.
Chyba za mały  🙁 zdecydowanie lepiej wyglądam w moim equiline   👿
A szył moze ktos z Was frak na zamówienie? (w jakiejs firmie 'garniturowej np) Jak to cenowo wychodzi?
Dramka - mogłaś wziąć rozmiar większy. Przy pachach się materiał źle układa, w ramionach trochę za wąsko i rękawy mam wrażenie, że na styk. Jak wyciągniesz ręce przód to nie podciągają się za bardzo?
Też mam takie wrażenie że muszę wziąć 36  🙄
No....nie jest źle, ale żeby było idealnie ładnie, to też nie jest. A przecież wiem, że możesz wyglądać we fraku lepiej. Więc Animo Animem, ale ja bym chyba została przy starym fraku i polowała na większy rozmiar.  🙁
i tak właśnie zrobię.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się